3

@Matheu12 W innych krajach też nie było.
Powolutku do przodu,krok po kroku i będzie to samo
To nie zadziałało się nagle,to stopniowo dochodziło do tego poziomu.

0

Espanyol 2:0 koniec chyba marzeń i co najgorsze mojego kuponu

0

Co on pieprzy xd

1

To Menzten ładną bombę zapodal

0

@Toretto Można powiedzieć czy ktoś kłamie o swoich poglądach jeśli niedawno mówił coś innego.

6

To ładnie go Menzten podsumował hahah

5

Cóż szkodzi obiecać haha
Przecież może podpisać te punkty z którymi się zgodził.

0

Ogólnie Trzaskowski wypada lepiej od Nawrockiego.
Natomiast tak samo kłamie i brakuje mu logiki w niektórych miejscach jak zawsze.


0

To co on wygaduje woła o pomstę do nieba.
Logika u niego nie istnieje.

1

Logika Trzaskowskiego poszła na spacer.

6

Trzaskowski miały dobry początek ale później już go Menzten zapędził w kozi róg i się mota.

4

@michal26 Miał się od kogoś uczyć.
Mistrz Tusk świetnie wyszkolił jego i Morawieckiego.

5

Trzaskowskiemu nawet powieka nie drgnie przy tych kłamstwach xd

7

@norbi77 Woreczek NIKOTYNOWY nie TYTONIOWY
To był biały woreczek czyli nikotynowy.
Tak naprawdę Woreczek nikotynowy nie jest snusem ale tak się przyjęło i też się tak samo określa, dokładnie nazwa to white snus.
Po za tym gdzie on powiedział że to snus?

1

@majkel95 hahahah
Ja i pisior xD
Powtórzę to setny raz gardzę PiSem.

1

@norbi77 Ukrywa bo to kompromitujące robić coś takiego.
To tak jakby wziął se szluga rozpalił na wywiadzie.

8

@norbi77 Woreczek nikotynowy jest w 100% legalny.
Kupisz w większości sklepów,o czym ty gadasz.

0

@Comentateiro
Ale co tu wykręcać?
Nawrocki zachował się jak debil robiąc coś takiego ale była to legalna substancja.
Był to biały woreczek nikotynowy co widać, woreczki tytoniowe są szare.
Trzaskowski uciekając po prostu pokazuje że ma coś na sumieniu.

3

@norbi77 W tym wypadku tak.
Jeśli byłby czysty i poddał się badaniu to by po prostu zyskał.
Tak to wiadomo jak ludzie to ocenią i po prostu przypiszą mu łatkę ćpuna.
Po za tym Nawrocki nic nie ćpał, zażywał legalną substancje.

6

Trzaskowski czyżby miał coś do ukrycia?
Nie chciał odpowiedzieć na pytanie czy podejmie się badania.
Dla mnie jest to jednoznaczne, niech każdy oceni to jak chce.

1

@Criss18Barca Nawrocki ostatni.
Trzaskowski gdzieś między Zandbergiem a Biejat.

0

@Goralkov Ogólnie mi lata kto zostanie mistrzem.
Nie fascynuje mnie ta liga w żadnym stopniu

24

Ja nie wiem o co chodzi ludziom.
Karolek pokazał swój talent wszystkim Polakom.


2

@maatiixx Większość normalnych kierowców przekracza prędkość o 10-20km/h jak droga na to pozwala a nie jadą 200km/h jak Majtczak.
Co ty w ogóle porownujesz....

1

@AlwaysBlaugrana Bo wczorajsza debata taka była. Nie było zwycięzcy i oboje są w tym samym miejscu co wcześniej czyli Nawrocki faworytem.
Po za tym Batyr nic nie wciągał tylko brał legalną substancje, oczywiście to było głupotą z jego strony.

0

Czuje że Lech zesra się metr przed kiblem i dziś tylko remis z Piastem.
Stawiajcie domy.

11

Ten portal jest piękny.


5

Wątpię że wczorajsze zagranie Nawrockiego było przemyślane i ukierunkowane żeby dzisiaj wyjść z taką propozycją.
Natomiast, tak powinni się poddać badaniu jeden i drugi.


3

@BezglutenowyPedri Profil na Twitterze który bierze dane wypowiedzi i ocenia czy to prawda czy fałsz.
Jednak radzę nie kierować się nim bo niejednokrotnie kłamali w śmieszny sposób.

6

@chosenone Co?
Wykorzystuje moment by jak najwięcej ugrać politycznie i robi to świetnie.
Porównanie z Vinim xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?