0

Czuje że Lech zesra się metr przed kiblem i dziś tylko remis z Piastem.
Stawiajcie domy.

11

Ten portal jest piękny.


5

Wątpię że wczorajsze zagranie Nawrockiego było przemyślane i ukierunkowane żeby dzisiaj wyjść z taką propozycją.
Natomiast, tak powinni się poddać badaniu jeden i drugi.


3

@BezglutenowyPedri Profil na Twitterze który bierze dane wypowiedzi i ocenia czy to prawda czy fałsz.
Jednak radzę nie kierować się nim bo niejednokrotnie kłamali w śmieszny sposób.

6

@chosenone Co?
Wykorzystuje moment by jak najwięcej ugrać politycznie i robi to świetnie.
Porównanie z Vinim xD

0

@mkord @SeWo77
Jakby coś to było to nawiązanie do legendarnego komentarza przy komentowaniu na La Rambli Harrego Pottera.
Starsi użytkownicy pamiętają xd

2

Kto przegrał?
Polska
Kto został obnażony i zawstydzony?
Wyborcy tych dwóch pseudo kandydatów.

Nie wiadomo kto wygra wybory ale wiadomo już że będzie to najgorszy prezydent.

0

La Rambla to nie Shoutbox
Jak chcecie dyskutować o polityce to stwórzcie sobie jeden osobny wątek.

4

@Luciano99 Czyli mały ale wariat

0

@clyde Już wyciągnął przecież.
I powiedział że on na pięści a Tusk z prętem latał xD

3

Andrzej Duda to był mem i pachołek ale przy nich to był Pan prezydent.
Jeden wzrok szukający rozumu
Drugi sztuczny do bólu kłamca

0

@Aragorn33 No kretyn.
Wątpię żeby coś wciągał bo byłoby to bez sensu robić to w trakcie debaty ale takich gestów się nie robi bo właśnie będą to wyciągać albo faktycznie coś wciągał.

2

Trzaskowski chwali Trumpa xD

0

@RoberDzik Tak to będzie ogromny wstyd.
Ale Polska będzie bezpieczna bo Platforma nie będzie mogła robić tego co chce.

2

@July_6_BcN Ach te kobiety...
Tylko o jednym...

0

@Kamiloza91 Normalnie.
Nie kręci,nie kłamie.
To byłoby żałosne przy dowodach i jego wcześniejszych wypowiedziach
Jeszcze obrócił to w stronę Tuska który robił to samo.

1

@Bobo25 To jest dobra decyzja.
Ma kłamać że nie jak każdy zna prawdę?

11

Uczciwie trzeba przyznać że Nawrocki nie najgorzej wybrnął z tych ustawek.

6

Mam nadzieję że każdy kto oddał na tą dwójkę głos w pierwszej turze czuje zażenowanie i wstyd.

0

@Kinginiesta Można było przewidziec ale ty wierzysz że ktoś taki jak Trzaskowski to zrobił?
Fakt faktem takiej klauzuli nie ma.

Oficjalne stanowisko UE z tego roku.
https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/E-10-2024-002557-ASW_PL.html

0

@Kinginiesta No tak ale to po 2022 roku przybyło do nas najwięcej, więcej niż w poprzednich latach łącznie.


0

@Szmulek Czekaj czekaj.
Który fakt jest nieprawdziwy?
Ja coś powiedziałem o wojnie?
Pytałem czy Trzaskowski wiedział że przyjmiemy mnóstwo Ukraińców kilka lat później

0

Myślicie że chociaż padnie jedna odpowiedź na pytanie w tej debacie?
Żałosne to jest.

9

Trzaskowski kłamie.
Nie ma takiej klauzuli.
UE w tym roku zajęło stanowisko w tej sprawie.
Już nie mówiąc że mówiąc coś takiego się ośmiesza.
W 2015 wiedział że będziemy Ukraińców przyjmować? xD

0

@RoberDzik A ktoś proponuje prywatyzacje służby zdrowia?

0

@RobsonPL Smutne to było głosowanie na nich w pierwszej turze.
Teraz pozostali wyborcy zostają zmuszeni do wybierania człowieka który będzie mniejszym zagrożeniem.

0

@RoberDzik To że był kibolem i nawalał się nie jest niebezpieczne dla Polski a Rafał jest niebezpieczny bo nie będzie bezpiecznika na szkodliwe działania Tuska.

1

@Irmscher10 Co?
Oboje patrzą i nawet bym powiedział że Trzasku częściej zerka.
Tak czy siak nikt się nie wyróżnia w tym względzie

9

Mentzen pewnie ogląda i zapisuje słowa na jutrzejszą ofensywę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?