0

@chosenone
No właśnie wiedziałem że coś mi brakuje przy Batyrku ale nie wiedziałem co.

0

Afery POPIS w tej kampanii
PO
Afera z debatą w Końskich
Afera z nielegalną kampanią Rafała,w tle kłamstwa i manipulacje NASK
Afera z łamaniem ciszy wyborczej
PIS
Afera z kawalerką
Afera z braniem snusa przez Batyra
Afera z Karolem"Sutenerem"Nawrockim gdzie tak naprawdę obie stronę się kompromitują

Czy o czymś zapomniałem?

5

@GTBTP A to ruski agent.

13

Moja prostytutka lepsza niż twoja xD


11

I tak to się kręci w POPiSie.



0

@chosenone Możesz nie manipulować
Służby Nawrockiego sprawdzały kilkakrotnie i to wtedy kiedy władze nad służbami sprawował Tusk i za każdym razem dostał certyfikat bezpieczeństwa
Później za PiSu też był sprawdzany

3

@KacperVEB Że co?
Ja o rybie ty o grzybie.

0

@marcin62 Ja jakoś edukacji seksualnej nie miałem i nigdy by mi takie farmazony nie przyszły do głowy.
Wystarczy odrobinę rozumu a jak im tego brakuje to trudno niech ponoszą konsekwencje.

5

Kocham tą hipokryzję silnich razem i pisowców.

Jak Nawrocki nie sprowadzał dziewczyn to niech to udowodni w trybie wyborczym!!!

Ale jak to Rafałek ma się zniżać to jego poziomu i robić test na narkotyki?
Ma grać w grę Pisowców? Nie musi nic udowadniać.

Trzaskowski to ćpun! Jak tak nie jest to niech zrobi test!!!!

Sutenerstwo? Ale przecież te doniesienia to Onet wymyślił.
Nie musi przecież odpowiadać takiemu ściekowi!


1

@chosenone Jak to co?
wydalenie z obecnego stanowiska gdzie ma dostęp do tajnych informacji a przede wszystkim sprawdzenie czy te informacje gdzieś nie wyciekły.
Po za tym nie chodzi o karę tylko Polacy mają prawo znać prawdę.

9

@chosenone Z drugiej strony służby miały 8 miesięcy by to sprawdzić

0

@ricardo0705 Nie wiem gdzie byłeś przez ostatnie dni ale to pewne nic nie wciągał.
Brał snus albo white snus, widać woreczek w jego ręku i że potem go jeszcze poprawiał językiem.

0

@panczo Na początku napisałeś że zagłosujesz na mniejsze zło, później że nie chodzi o te afery na końcu napisałeś że Trzaskowski ma więcej klasy.

Wychodzi na to że określasz zło jako klasę.
Mam nadzieję że nie więc co oznacza to zło w obydwu kandydatach?

0

@Safrani Nie wiem gdzie ty masz tu jakiekolwiek gdybanie.
Takie są realia.
Trener to też człowiek.
Yamal np.poprosił w meczu z BVB Flicka żeby go zmienił by sobie Fati zagrał chwilę.
Trenerzy często mówią że rozmawiają z piłkarzami by podjąć decyzję o grze.
Po za tym zdania nie zmienię.
Jest kapitanem,nie ma urazu a olewa ważne mecze dla reprezentacji.

2

@BorzyKrzys Część z nich to podszywki.
Już kilku takich widziałem a potem okazało się że to głównie wyborcy Brauna.

0

@escarabajo Tak jak napisałem.
Okej jego wybór ale niech odda opaskę kapitana.

3

@Safrani @Kinginiesta
Myślicie że jakby powiedział Flickowi że jest zmęczony i ma jeszcze ważne mecze to by go na siłę wstawial do składu??

Nie on wolał grać bo myślał do końca o królu strzelcu.

Pracodawca też człowiek i zawsze można się dogadać, tym bardziej że to były mecze o NIC.

Ps:Nie wiem co tu ma do rzeczy jakaś "prawość".

1

Ogólnie mi to wisi czy Lewy na tej repce będzie czy nie, sportowo też moim zdaniem niewiele to zmieni.

Jednak tłumaczenie że nie jedzie bo jest zmęczony sezonem to takie średnie tłumaczenie.
Po co w takim razie grał w dwóch ostatnich meczach Barcelony o nic?
Jakby Barcelona grała w klubowych mistrzostwach świata to też by powiedział że jest zmęczony i by nie grał?
Mam wrażenie że już od dłuższej chwili ta reprezentacja go nie obchodzi pod kątem drużynowym a myśli jedynie o indywidualnych statystykach.

Jego sprawa czy chce być w bardzo ważnych momentach bo te dwa mecze takie są.
Ale niech jasno powie że nie ma zamiaru już być twarzą tej reprezentacji, że teraz inni muszą pociągnąć ten wózek.
Oczywiście to wiąże się z oddaniem opaski kapitana.
Wybaczcie ale nie może być tak że kapitan który nie ma urazu odpuszcza ważne mecze z takiego powodu.
Nie musi też przecież od razu grać w podstawowym składzie.

3

@michal26 Kłamią i kręcą ostro.
Sikorski miał to wypisane na twarzy.
Mówią o tej klauzuli że nie przyjmiemy imigrantów bo przyjęliśmy Ukraińców.
To czemu nie pokażą stosownego dokumentu? To byłaby ogromna wartość dla nich w wyborach.
Unia w tym roku też się określiła i żadnej klauzuli nie ma.
Tak jak w Rumunii będzie,dwa tygodnie po wyborach i już jasne że pakt wejdzie w życie.

11

@Kozinho. trzeba czekać na zeznania Murana, dzikiego reportera i Najmana.
Wtedy się wszystkiego dowiemy

14

Nie możemy brać reperacji bo Niemcy są głównym płatnikiem w UE i Polska zyskała teren.
Brak słów.
https://x.com/KoneserUnii/status/1927111679084495185

8

@barcelonaLM Nikt mi nie będzie Pana GOATA dziennikarstwa szanownego Bogusia obrażał.

0

@arasz1819 Ale sprawa byłaby cały czas maglowana a właśnie teraz ludzie sprowadzili to do Murańskiego.
Poważne zarzuty a on z tym pajacem wyjechał.

1

W jakim celu Tusk poszedł do wywiadu w TVP i dziś u Pana dziennikarza Rymanowskiego?
Naprawdę nie rozumiem tego ruchu,w czym to ma pomóc Trzaskowskiemu?
On mu literalnie zaszkodził.
To tak jakby z własnej woli Menzten wypuścił Korwina dwa tygodnie przed drugą.
Oczywiście JKM zrobił by większe spustoszenie ale poziom tego ruchu ten sam.


0

@michal26 Jeśli by chodziło o polityków to okej ale mówił ogólnie o Polakach.

8

Pamiętajcie że dziś DZIEŃ MATKI.
Jeśli nie mieliście okazji się spotkać to chociaż zadzwońcie i złóżcie życzenia.
Ostatni dzwonek.


0

@michal26 Ej ale on powiedział też że to największy mąż stanu, jeden z największych Polaków( nie polityków)
I dodał że znajduje się zaraz za JP2.

1

@Barca_Big_Moment Jakie będą skutki to zobaczymy xD
To już będzie za późno bo zniszczenie drugiej strony politycznej będzie znacznie łatwiejsze.
Nie umiesz odpowiedzieć na kluczowe pytanie kto będzie recenzował to.
A ja wiem, władza która ma chore zapędy.

0

@konrad1661 Ja bym nie powiedział że Kretyn.
On perfidnie po prostu agituje.
Nie pochwalam bo jest to słabe ale swoją robotę robi.
To jest po prostu tuba propagandowa Pisowców, kiedyś był za platformą xD

0

@michal26 Przecież to co powiedział o Tusku będzie się ciągło latami.
To wtopa totalna.
Zgodzę się że ogólnie dobrze ale najważniejsze są momenty które zostaną wyciągnięte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?