0

@July_6_BcN Według mnie ma ponad 40 ale to tylko domysły.
Patrząc na jego szczegółową wiedzę z bardzo starych okresów skoków narciarskich to by się potwierdzało

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@michal26 W kontekście mobilizacji na drugą to jest bardzo ciekawe.


1

@tbas Ale ktoś twierdzi inaczej?
Politycy chcą rządzić wow nigdy bym się tego nie spodziewał.

4

Nie sądziłem że Braun powie że zagłosuje na Nawrockiego.Myślałem że będzie siedział cicho w tej kwestii.

https://x.com/KoneserUnii/status/1928014276909752591

0

@RoberDzik Doradzanie komuś United to wyższy poziom nienawiści i pogardy dla drugiego człowieka

4

@Kondziubarca IBRIS + ONET
Zabójcze kombo manipulacji.
Mimo że cieszyłby wynik konfy nawet nie zastanawiam się czy ten sondaż może być jakkolwiek realny.

24

@GTBTP Oczywiście odwracają kota ogonem.
Afera kompanią Trzaskowskiego jest bardzo poważna i może mieć przykre konsekwencje dla Polski dlatego próbują to przykryć.

0

@barcanawieki To niech zrezygnuje z kadry i odda opaskę kapitańską

0

Widzę że Duduś też dziś dał "pokaz" w Kanale zero
Wykaz błędów w kampanii na dziś:
Naleśnik w Końskich
Duda w K0
Wyjątkowo sztaby i kandydaci się aż tak nie ośmieszyły.
Przewidywane wtopy na jutro
Wywiad Komorowskiego u Rymanowskiego.


2

@Danny Gaucho Że człowiek z Wrocławia nie jest...
Bym je Zaprosił na polski Kraft a nie te szczyny dla meneli.

0

Co on zrobił xD

1

@Barcafan2020 La Rambla jest od wszystkiego i użytkownicy nie interesujący się piłka też mogą tu być

5

W Gliwicach odbędzie się referendum w sprawie odwołania prezydenta Gliwic Pani Katarzyny Kuczyńskiej- Budki (Platforma obywatelska)
Tak to żona Borysa Budki


5

Naleśnik w Końskich xd
Naprawdę oni chcą te wybory przegrać albo to najlepsze co KO może zaoferować.

3

Komentarz usunięty

0

@RoberDzik "dobrze wykształcony poważny i opanowany czlowiek, z doświadczeniem w polityce i znajomościami."
To twoje priorytety a moje są inne.
Dla mnie jest ważna przyszłość Polski i Polaków, ograniczenie władzy temu rządowi który nic dobrego nie przynosi a wręcz przeciwnie.


1

@RoberDzik Czekaj czekaj.
O jakim ty o popieraniu nagle wyjeżdżasz?
Wytłumacz mi dlaczego bardziej kluczowe jest znanie handlarzy narkotymi niż handel narkotykami?

Co do tych ustawek to jakoś wam Tusk który też się przyznał do ustawek kiedyś wam nie przeszkadza?
Ja uważam że bicie się w lesie to patusiartwo i idiotyzm ale przecież nie o to chodzi w tych wyborach.
Ja tych dwóch miernych kandydatów z partii które niszczą Polskę i polaryzują Polaków nie wybrałem do drugiej tury.
Teraz myślę czy pójść w ogóle na drugą ture i jak tu będzie najlepiej dla Polski.

0

@kazbychu Ale czy ja to powiedziałem?

2

@RoberDzik Ty nie wiesz albo nie chcesz wiedzieć
Osoby za ten handel zostały skazane co jest napisane w tym artykule.
Nawrocki nie został skazany, nawet nie był podejrzanym.
Kluczowe nie jest to czy handlował narkotykami ale czy zna takie osoby które to robiły.
Wybacz ale się skompromitowałes

1

@RoberDzik kluczowe pytanie
Czy Nawrocki uczestniczył w tym handlu?

8

@Irmscher10 Pultał się to jedynie Trzaskowskiemu podczas wywiadu.
Dzisiaj Menzten powiedział to co wynikało z tego wywiadu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aragorn33
To że Nawrocki miał kontakty z gangsterami to chyba nikt nie ma wątpliwości,tu mamy to dogłębnie i że szczegółami opisane
Rozumiem że z tym odbijaniem palmy nawiązujesz do Menztena i jego stosunkiem do ustawek
Ja ustawek nie pochwalam ale to że ktoś bije się w lesie to mnie to gówno obchodzi dopóki przypadkowe osoby nie zostaną skrzywdzone
To tak jak z ziołem, nielegalne ale chyba nie masz pretensji do kogoś że sobie zapali jeśli ci nie dmucha tym w twarz

2

@Kgorecki2500 A mogli kulturalnie w lesie i żadne krzesełko by nie ucierpiało.

14

Gozdyra wykazała się świetną i dogłębną analizą.
Ale ją te wywiady Menztena bolą xD


1

@MesQueUnClub96 Logiczne i składne może być jedynie usunięcie konta w twoim wypadku

1

Projekt nabiera tempa.


6

Wojtuś skromny :)


1

@Encore Jeśli by mi dali do wyboru w tym okienku Alvareza/Gyokeresa i Nico to bym wolał tych pierwszych..
Uważam że najważniejsze dla nas w tej chwili to Napastnik, Bramkarz i rezerwowy na lewą obronę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?