Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Frimpong Jak to może nie wiedzieć?
Przecież wiadomo że te wybory są skręcone, wiem bo tak Giertych na Twitterze napisał.
3
Myślę że za dużo ludzi w tej sytuacji staje stanowczo po jednej ze stron.
Ja Lewandowskiego od dawna nie lubię bo jest osobą toksyczną i nie chodzi o żaden profesjonalizm który bez wątpienia ma.
Wiecznie ma do kogoś pretensje,ego wywalone w kosmos, zachowania boiskowe to potwierdzają. Zawsze widzi problem w kimś a nie w sobie. Nie zawsze dawał sam piłkarsko rady a później wychodził i gadał w wywiadach o kimś a nie o sobie.
Już nie mówiąc że sobie wybiera trenerów.
Mamy trenerów jakich mamy,czyli beznadziejnych ale zawodnik nie ma prawa go podważać publicznie.
Żaden zawodnik nie jest ważniejszy od drużyny.
Probierz nie nadaje się na trenera a Kulesza na prezesa, to kółeczko wzajemnej adoracji gdzie każdy sobie rękę myje.
Cały PZPN jest obrzydliwy i działa tragicznie.
Polska jest reprezentacją całkowicie słabą drużyną i bez perspektyw.
Tu nie ma jednego winnego. Tu potrzebny jest twardy reset i wywalenie większości ludzi związanych z tym środowiskiem.
Rozumiem ruch z odebraniem opaski ale w sposób w jaki to zrobiono budzi spore wątpliwości.
Już nie mówią że tą opaskę dostała osoba która tak samo się nie nadaje na kapitana na Lewandowski.
Zieliński sekundę przed wywiadem śmieje i ma bekę po tragicznym meczu a gdy zorientował się że wywiad na żywo już leci to zrobił poważną minę,to on prawdopodobnie prosił Argentynę by więcej nie strzelała, to on po wpier... Robił sobie fotki.
Z deszczu pod rynnę.
Polska piłka to kabaret i wszyscy są obłudni i zakłamani.
0
@Derean Ja wiem że piłkarze to ogólnie mijają się z rozumem ale to już przesada.
Dla nich milczenie nie jest złotem,jest szansą.
0
@Danny Gaucho
Tak w repce. Te trzy razy pamiętam bo to w sumie nie tak dawno było. Zastanawiałem się czy jeszcze wcześniej czegoś nie było
0
Zawsze sądziłem że Liga Narodów> mistrzostwa świata
3
@Danny Gaucho Jakbyś mógł:)
Ile razy Morata nie strzelił karnego w konkursach jedenastek?
Mam wrażenie że wyjątkowo dużo.
2
Czyli Złota Piłka dla Cristiano Ronaldo
2
Morata zawala karnego??
Nowe, nie znałem
0
Probierz nigdy nie powinnien być trenerem reprezentacji tak samo jak jego kolega alkoholik nie powinien być prezesem.
Tam wszyscy są siebie warci jeśli chodzi o pajacowanie i ośmieszanie polskiej piłki
Lewy też święty nie jest,wieczne problemy.
Człowiek z wywalonym w kosmos ego, sztuczny do bólu i zawsze pretensje do kolegów i szukanie problemów wszędzie tylko nie u siebie.
0
@adi7adi8 Nie wiem xD
0
@Lionel_Messi10 Ale tu ktoś mówi o poziomie?
9
Klasyk
34
Chcialbym to zobaczyć.
A później rozwiązać całkiem tą reprezentacje.
4
My tu o Lewym a Cristiano Ronaldo idzie po ZP.
0
@Deathwing112 Ale wiesz że Lewy powiedział że jest zmęczony MENTALNIE a nie chodzi o jakąś kontuzje czy zmęczenie fizyczne.
0
@PatrychoO Kiedy jebano Lewandowskiego i przypisywano winę za to że nie idzie reprezentacji?
Konkrety po proszę.
0
@macio_944 Nie.
3
W punkt.
4
Śmieszy mnie mit że Lewandowski to jest wiecznie atakowany i źle traktowany.
Właśnie nad nim jest parasol ochronny jeśli chodzi o jego grę.
Większa krytyka zawsze spadała na obrońców czy Zielińskiego bez jaj.
Ludzie sobie dorabiają jakieś farmazony wzięte z dupy by im to pasowała do narracji.
0
@Frimpong To w czym ma Lewy problem?
Czemu się obraził jeśli to było ustalone?
0
@Eskel Mecz z Finlandią będzie o pietruszkę?
Moim zdaniem to najważniejszy mecz reprezentacji w najbliższym czasie.
1
@Barcanajlepszyteam Wybacz ale to jego tłumaczenie że jest zmęczony MENTALNIE jest żałosne.
Przecież nie musi grać ale jako KAPITAN powinnien być z reprezentacją z ważnym meczu z Finlandią i np wejść z ławki.
0
@turhiay Co ty porownujesz...
Jak go niby odrzucił?
Wziął mu opaskę z słusznego powodu a ty wyjeżdżasz z Guardiolą i Xavim xD
4
Ale tu jest wchodzenie w dupcie Lewemu.
Mam zerową sympatię do Probierza ale odebranie tej opaski to dobra decyzja.
Lewy "kapitan" olewa sobie reprezentację a na końcu się obraził.
Nie wiem jaki jest powód bronienia go w tej sytuacji.
On wywołał tą burzę a teraz zachowuje się jak dziecko.
Nie rozumiem tego kompletnie.
4
Obraził się że mu opaskę wzięli z słusznego powodu.
Cyrk.
0
Czemu ten Zieliński?
On będzie tak samo beznadziejny jak Lewy.
Ja bym dał opaskę Zalewskiemu.
1
Ocena Lewego jako Kapitana?
Ode mnie 3/10
Ogólnie odebranie tej opaski Błaszczykowskiemu to był żart.
0
@malypuzon To już drugi problem
Nie uważam że Zieliński to dobry wybór.
0
@MichuZ44 Ale to nie chodzi o to czy sobie poradzimy czy nie....
1
Bardzo dobra decyzja Probierza.
Kapitan musi być z drużyną a nie że olewa sobie zgrupowania bo jest zmęczony a przed nami bardzo ważny mecz a Finlandią.
Edit: Decyzja o odebraniu dobra ale danie Zielińskiemu tej opaski to trochę xD
Imo Będzie tak samo beznadziejny w tym aspekcie co Lewy.