Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Polska spłaca pożyczkę którą wzięła Ukraina.
Ja rozumiem wysyłanie sprzętu ale czemu mamy płacić za coś co Ukraina mogla by bez problemu zapłacić.
To samo co z starlinkami, przecież to jest niedorzeczne. A na końcu i tak nas Ukraińcy wyruchają bo nasi bezużyteczni politycy oddają wszystko i liczą że Ukraina okaże serce i odwdzięczy się po wojnie.
0
@Hosh Jeszcze debil machał bo myślał że pociąg się zatrzyma xD
11
Rutkowski zmienił fryz xD
To już wolałem wcześniejszą...
26
Ewa do pustej.
21
Janusz w formie
8
@gumaz młodszego od niego na pewno nie ma
@plemnik17
0
@lithotripter Badania jasno pokazują że tranzycja bardzo często nie pomaga.
A wręcz przeciwnie, ludzie po tranzycji znacznie częściej chorują na poważne choroby a i jest też duży odsetek samobójstw.
Ludziom się wmawia że tranzycja im pomoże a tu jest na odwrót.
Już nie mówiąc że to środowisko wmawia zdrowym ludzią czy nawet dzieciom że mogą sobie wybrać płeć.
To jest zamach na społeczeństwo i promowanie szkodliwych rzeczy.
Osobom z zaburzeniami trzeba pomóc a nie je okaleczać .
1
Czyli stało się co się miało stać.
1
@Matheu12 Ale tu nie chodzi o poglądy tylko o promowanie rzeczy sprzecznych z nauką i np osób trans które mają zaburzenia osobowości.
A jakby była wystawa np. o płaskiej ziemi to też by ci się podobało?
3
Widzę że Braun znowu się odpalił xD
Z jednej strony nie powinien niszczyć czegokolwiek według jego mniemania i powinnien ponieść konsekwencje.
Z drugiej strony jakakolwiek wystawa promującą LGBT+ w sejmie nie powinna stać.
I jeszcze jedna sprawa ,jestem ciekaw kto tą wystawę postawił i jakim prawem.
Nie zapominajmy że urzędnicy państwowi w miejscach publicznych nie mogą robić co chcą bo nie jest to zakazane.
Muszą też działać w granicach prawach.
Np wywieszanie flag np Ukrainy na budynkach publicznych jest zaprzeczeniem działania w granicach prawa.
0
Ja nie wiem jak Kosiniak spogląda w lustro.
Tak upaść to jest niemożliwe.
On nie jest już przystawką on jest osobistym podnóżkiem Tuska.
Wszedł w koalicję z osobami z przeciwnymi poglądami i został po prostu sprowadzony do roli psa.
Oni muszą mieć na niego jakieś haki bo inaczej nie potrafię tego zrozumieć.
6
Prawica sprowadza politykę do memów.
Natomiast Lewica to mem.
9
@Stinger_ Upadek PZPN
2
Długo jeszcze będą te pytania zadawać?
Dali by już to głosowanie...
0
@michal26 Żeby pokazać się
0
@michal26 O której głosowanie?
Miało właśnie teraz być według planu chyba nie ?
0
@M_Kos Szkoda może nie ale nie lubię marnowania zasobów w bezsensowny sposób
0
I bardzo dobrze że Probierz zostaje.
Zaoszczędzimy pieniądze bo nie wydamy na trenera.
A kto by nie przyszedł to i tak będzie dno dna.
Po za tym beznadziejny trener idealnie nadaje się do prowadzenia beznadziejnych zawodników bez jaj.
0
@szymonekk Ja ładowałem w mieszkaniu.
Jeśli się boisz a raczej ma nie padać to ładuj na balkonie.
Najwyżej przykryj go jakąś folią.
7
Betfan z dobrą reakcją.
Nie oszukujmy się za kursy odpowiadają ludzie i jakiś debil chciał se jaja zrobić.
2
@Mario96w No faktycznie masz rację.
1
@NeroTFP1 Jeśli to nie przypadek to debilizm.
0
@mmaciass On jest z agrounii i startował z list KO czyli można powiedzieć że tak.
2
Chłop się czuje oszukany bo sprzedali mu wykształcenie xD
Hit.
https://x.com/KoneserUnii/status/1932677240619507849
Warto to jeszcze zobaczyć xD
0
@szymonekk Jak właśnie brałem dziadkowi aku do ładowania to miał 3.8v
Udało się naładować i śmiga już 2 tygodnie
Spróbuj naładować prostownikiem przez noc i powinno być git.
0
@Shapiro
Nie słuchaj ich bo trochę bredzą,temat jest bardziej złożony i "prąd" w neutralnym przewodzie to pojęcie zbyt ogólne i nie fachowe
Jaki masz konkretnie problem?
Powiedz to pomogę
0
@Irmscher10 Hahahahahahaha
0
@gumaz Nie bo na Probierza mam słowa.
Kolega alkoholika,nieudacznik trenerski,kretyn i wiele wiele innych
0
Według Tuska miedzy innymi spadek inflacji daje wyższe płace xD
9
To co Tusk bredzi to jest niepojęte.
Aż mi brakuje słów by to opisać.