1

@kanver_ Nie wydaje mi się żeby bądź co bądź ogromne telewizje czyli Republika i wPolsce aż tak pojechały po bandzie i walnęli AI
Trzeba czekać na rozwój sytuacji.
Póki co nie wygląda to dobrze dla Tuska

9

Mamy wycinek afery taśmowej




0

@RichardWinters Napisał "nie użyją" a nie "nie użyli"

5

Straszenie atomówkami już jest xD

0

@Safrani A skąd wiesz co tam było skoro jest zamazane?

1

@Kgorecki2500 Kawka i Herbatka

0

@Tasde Gdzie konfederacja atakuje o to rząd? Konkretnie.
Nie manipuluj.
Płaczek podał jedynie informacje które dostał od ministerstwa,nie ma słowa o rządzie.


2

@Starrk" Identycznie mogłoby być z chińskim"
Ale nie jest,nie da się każdego języka wprowadzić do szkół, kto za to zapłaci?
Socjal to moim zdaniem jest przywilej który powinnien wiązać się z obywatelstwem i tyle.
Jak chcą pracować to niech pracują, już wystarczająco im Polska nieba przychyliła.

14

@Starrk
@macio_944
@Arden Myślę że kompletnie nie rozumiecie o co chodzi prawej stronie
Nikt Ukraińców nie wygania, wręcz przeciwnie. Ukraińcy budują naszą gospodarkę.
Natomiast inną sprawą jest np. rozwieszanie flag, rozdawanie socjal czy wprowadzanie języka ukraińskiego do szkół.
Ukraina na czele z Żeleńskim na nas plują,nie potrafią uszanować historii ważnej dla Polski a my wchodzimy im w pupcie.

0

@Messibestplayerintheworld Jest Suarez i Kane a nie ma Lewego hmmm
Czyżby Robercik nie był aż tak kompletnym zawodnikiem?

8

Który to?
Przyznawać się.


0

@clyde Większość to są nieudacznicy którzy już teraz żyją na koszt obywateli jak np Kapela.

3

11

@Jonyx Gratulacje.
Wychowaj jak swoje.

0

@Rifek Janusz i wywalone w politykę?
xDDD
Przecież już chodzą słuchy że dogaduje się z Braunem co do wspólnej partii.
Nie zdziwię się jak go jeszcze zobaczymy jako posła w sejmie.

32

Mam wrażenie że Janusz ma ostatnią większą radość z życia.


2

Nie najgorszy rzut xD

0

@Irmscher10 Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, tym razem ze zrozumieniem.

0

@Kondziubarca Ale gdzie on go obraża?
Wyzywał go czy co?
Przedstawił swoją opinię i tyle.
Dla mnie to też najemnik z przerośniętym ego.
Obrażasz to ty go wyzywając od frajerów.

Widzę że osoby broniącego Lewego w sprawie jego różnych zachowań są zaslepione i wplatają w to futbol który nie ma nic do rzeczy.

7

@barcelonaLM A co ma wyjść?
Pewnie nieprawidłowości wyjdą ale 12 komisji to jest nic.
I dobrze że to policzą, może Giertych i niektórzy się przestaną kompromitować i mówić że wybory są sfałszowane

0

@Nefir No tak, uważam że na 10 czy prawym skrzydle mógłby być znacznie lepszy.

0

Ja bym sprzedał Olmo i Fermina i ruszył po Alvareza i skrzydłowego.
W pomocy ma kto grać u nas i możemy też na stałe tam przenieść Raphinhie który na lewym skrzydle się trochę męczy.

0

@Aragorn33
@tbas
@lithotripter
Pieniądze z funduszu norweskiego miały być rodzajem rekompensaty za dopuszczenie do wspólnego rynku a zostały rozdzielone według ideologii
Fundusze norweskie szły na takie organizacje jak np Akcja Demokracja czy fundacja ocalenie.

Matczak to chory fanatyk.

0

@Eric_Abidal_22 Jeśli na linii strzału byli ludzie to nie są to wtedy strzały ostrzegawcze.
To że na linii strzału byli ludzie to tylko uzasadnienie prokuratury.
Oddać 12 strzałów w stronę ludzi i nic nikomu się nie stało?
Dziwne.
Dalej zastraszajmy żołnierzy żeby nie używali broni to będą kolejne ofiary.


1

@FcPortoFan1999 Jeśli ma być Polak to Jan Urban

1

Zarzuty dla żołnierza który oddawał strzały ostrzegawcze na granicy.
Przecież to jakiś żart.


0

@Ignareks No widziałem tą szczerość wiele razy.
Po kompromitacji z Finlandią zamiast mówić o tragicznym poziomie gry to gadał o polaryzacji Polaków.
Ten gość to dramat.

2

@Transu96 Uważam że Nawałka miał więcej farta niż rozumu.
Całe Euro 2016 stało na niskim poziomie piłkarskim, dużo reprezentacji przeżywało kryzys. Podsumowaniem tej imprezy było wygranie do bólu beznadziejnej Portugalii. Polscy piłkarze byli w peaku formy i to wszystko złożyło się na dobrym występ.
Później była kompromitacja na MŚ, całkowicie źle przygotował tą drużynę.


0

@Ignareks Bednarek to ciepła klucha.

0

@bartekvisca Bo był kapitanem bardzo słabym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?