0

@Comentateiro Mieszasz dwie różne rzeczy.

Zamieniali głosy albo przez przypadek albo żeby właśnie teraz mogli drżeć mordę o sfałszowanych wyborach a 13 komisji i tak nic by nie zmieniło

Druga sprawa to finansowanie nielegalne kampanii na korzyść Trzaskowskiego i niekorzyść Menztena i Nawrockiego.

33

Nie powiem dałem się nabrać przed ostatnim zdaniem xD


1

@Joe_Barbaro W Krakowie fajnie bo jest dosyć mocny wiatr i jest naprawdę przyjemnie przy 30 stopniach.

0

@Kgorecki2500 Blokowanie cieśniny to będzie tragedia dla naszych portfeli.

5

Murański postać znana...

Rządowy ekspert przemówił więc chyba nie ma wątpliwości.


10

Dlaczego mężczyźni żyją krócej


0

@pozor Czyli system w którym PKW sobie wybiera kogo bez kontroli bo kto ma to kontrolować?
Teraz jest idealnie, w komisjach siedzą ludzie ze wszystkich opcji i każdy sobie patrzy na ręce.
Te 13 komisji to nic nie znaczący margines który i tak został wykryty.
Uważam że u nas uczciwość i transparentność wyborów stoi na bardzo wysokim poziomie.

1

@Comentateiro w sposób pośredni czyli machloje podczas kampanii ich kandydata.
W sposób bezpośredni zamieniając głosy,tu skręcili na korzyść Nawrockiego czy specjalne czy przypadkowo to już trudno powiedzieć.

8

@michal26 Są dwie opcje.
Są nieudacznikami,ofiarami losu i nie potrafią prostych rzeczy zrobić albo zrobili to specjalnie.

14

Na to wychodzi że najbardziej wybory skręcił rząd.

To ich ludzie zamieniali głosy.
To Rafał Trzaskowski zorganizował sobie nielegalnie debate w TVP
To kampania Rafała Trzaskowskiego była nielegalnie finansowana z zagranicy i atakowała konkurentów a NASK udawał że nic nie widzi a nawet to ukrywał

To są ci demokraci @Comentateiro ?

0

@draxidox @tbas Nadal twierdzisz że trzeba przeliczyć wszystkie głosy by odebrać narzędzie do fałszowania pisowcom?

10

Śmieszy mnie twierdzenie że konfederacja i jej zwolennicy to są wielbiciele Trumpa.
Niektóre odklejone osobniki wymyśliły sobie że jak ktoś wolał Trumpa od Kamali albo go pochwali za niektóre rzeczy to od razu jest on wielkim jego fanem xD

Oczywiście są takie jednostki które nawet tu na forum widziałem ale to jest garstka.
Co do polityków to Bosak wielokrotnie dawał do zrozumienia że polityka Trumpa mu się nie podoba, Menzten twierdził " Trump to nie moja bajka".
Korwin swego czasu nazywał go "małpą" która raz robi dobrze a raz źle przez przypadek.
Sosnierz też mówił " On nie jest żadnym wolnorynkowcem tylko bardziej protekcjonistą"
I mógłbym tak jeszcze długo wymieniać.

Dzisiaj się znowu potwierdziło że Ameryka i Trump to są pieski zbrodniczego państwa Izrael. Trump użył żałosnej już wymówki że zaatakowali obiekty nuklearne a Netanjahu nadal będzie robił co chce bo nad sobą USA. To jest dramat...

5

@Kgorecki2500 Tarczyński to po prostu troszkę mądrzejszy Janusz Kowalski i to tyle. Taki sam krzykacz który jest nikim w polityce.

0

@urbipl Pięknie to wymyślili
Przenośna spalarnia śmieci.

1

@Gogonatra ale to już trwa.

6

@Kgorecki2500 Garnitur musi być dopasowany a tak to wygląda się jak menel Adam z mojego osiedla, tylko że on miał garnitur w kolorze sraczki pomieszanego burakiem i miał ładniejsze buty.

0

@MatBac1991 Fajnie jakby wrócił do Hiszpanii.

0

@Gogonatra To ty nie rozumiesz.
Nie można od tak przeliczyć wszystkich głosów.
Można zgłaszać protesty wyborcze dotyczącej konkretnej komisji i gdy są podstawy to głosy są tam ponownie przeliczane i tak się stało w 13 komisjach.


1

@draxidox Sukcesy rządu:
8 gwiazdek
Przyznanie się że zawiedli przy organizacji wyborów i dali je sfałszować opozycji xD

23

To jak wyborcy KO dali się zmanipulować i wciągnąć w grę Giertycha i Tuska jest przerażające.
Im nie chodzi o wybory bo dobrze wiedzą że wygrał Nawrocki tylko dalszą polaryzację.
Ci wyborcy podobno "elita" i "wykształceni"dali nabrać się jak dzieci w rzekome sfałszowane wybory.
Żądanie powtórnego przeliczenia wszystkich głosów jest dla Tuska i Giertycha idealne, wiedzą że to się nie wydarzy bo nie ma ku temu podstaw i będą na tym jechać do końca następnych wyborów.
Odwracanie uwagi od ich nieudolnych rządów i ważnych tematów trwa a naiwniacy w to idą.

Nieprawidłowości w niektórych komisjach z pewnością nastąpiły dlatego jest to teraz sprawdzane ale to tyle.
Żeby było śmiesznej to np w Krakowie w komisji nawet nie było komitetu Pisowskiego a głosy zamieniono więc co władza fałszowała głosy na swoją niekorzyść?
W każdej komisji zawsze był przedstawiciel władzy a większości było kilku.
To co oni tam robili że pozwolili na fałszerstwo wyborów?
To samo mówi za siebie.

Dajcie już spokój z tymi wyborami bo naprawdę sami pracujecie na nazywanie was betonem KO.

2

@turhiay Przecież to jest pewne że Tusk specjalnie wypuścił Giertycha ze smyczy by robił zamęt. Na początku nie wtrącał się i mówił że wybory były uczciwe by sobie nazwiska nie plamić.

18

Sosnierz w punkt.


2

@RosjaninBut Jaki rząd taki rzecznik.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Ojciec5tkidzieci Szkoda że obsługi mózgu zapomniał.

0

@Rafalloxfcb xD
Brzmi jakbyś miał 6 latek i się obraził.
Wybacz ale to jest niepoważne.

0

@Lanosss Ale co tu się zastanawiać?
Ojciec Ziółkowskiego twierdzi że to nieprawda a sztab twierdzi że to prawda.
Słowo przeciwko słowu.

0

@JacekM Tyle samo xDD
Tak tyle samo zajmie liczenie przez kilka osób w SN co kilku tysięcom w całej Polsce xDs

0

@Irmscher10 Ale tu nie chodzi tylko liczenie.
Po za tym myślisz że nie ma przypadków w całej Polsce że ktoś np. dorysował krzyżyk i nikt się nie zauważył?
Tak jest ,było i będzie.
Takim tokiem myślenia nigdy wyborów uczciwych nie było i nie będzie.

Mówisz że trudno o pomyłki.
A co było w Krakowie?
Nie było nawet Pisowca w komisji a zamienili głosy. Ludzie władzy fałszowali wybory na korzyść Nawrockiego xD

Nieprawidłowości są zawsze i uważam że większość jest przeoczona.
Tu zauważyli bo zaczęli węszyć bo Giertych nakazał po jednym wykrytym przypadku.

22

@Tasde Stąd opór że nieprawidłowości są zawsze i nikt inny się wcześniej nie ośmieszał się by domagać się przeliczenia wszystkich głosów. Niestety wjechał na koniu przygłup Giertych i sieje zamęt i robi ludziom wodę z mózgu.
Przeliczenie ponad 20 mln głosów nie jest takie proste, wcześniej robiły to komisje a teraz kto ma to zrobić?
Niech przeliczą te kilkanaście komisji i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?