1

@Hubert102 Jeśli chodzi o stabilny internet to zawsze najważniejsza jest lokalizacja.
U mnie Orange to jest tragedia.
W jednych regionach działa lepiej a w innych gorzej, dużo zależy od infrastruktury danej firmy.
Jak masz pytac to pytaj w swojej okolicy.

3

Czyli nieprawidłowości były.


5

Myślę że to Lewy prosi o Brzęczka.


1

@KamQiX Ale tak często jest że na w-f też jest ocenianie zaangażowanie, przynajmniej u mnie tak było.
Być może trzeba to wprowadzić jakoś systemowo ale każdy zdroworozsądkowy nauczyciel powinnien tak robić.
Regularnie na koniec roku były osoby które miały gorsze oceny od tych znacznie gorszych sprawnościowo.

0

@KamQiX Nie będzie ocen to w ogóle nie będą się starać na w-f.
Jest przyzwolenie żeby brać na wszystko zwolnienie z w-f więc to młodzież robi.
To samo byłoby z ocenami, brak ocen=przyzwolenie na lenistwo i obijanie się.

5

@draxidox Jeśli nie wchodzimy w korzystne deale to tylko dlatego że nasze rządy to frajery który nie potrafią prowadzić polityki transakcyjnej i wypinają poslady nie oczekując nic w zamian.

0

@Lukikiki Jesteś chyba niepoważny.
A co miał robić popłakać czy skakać z radości jak debil?

4

@Kondziubarca Rozumiem Enrique ale Slot i Inzaghi to abstrakcja.

4

@Lukikiki Każdy normalnie myślący człowiek przy takich wynikach exit pollu zachował by spokój bo by wiedział że nic on nie znaczy przy takiej przewadze.
Jeśli silni razem wykorzystują ten spokój to jako argument to są głupsi niż ustawa przewiduję ale nic dziwnego jak ich świetny kandydat świętował już zostanie prezydentem
Ja o 21 wiedziałem że nic nie wiem i może to pójść w każdą stronę a nawet myślałem że late poll może nadal nam nic nie mówić.

5

2

@IamBeauty Ty lepiej powiedz jakie jest twoje główne konto.
7 lat w serwisie 13 komentarzy z czego 10 o polityce.

2

Menzten spotkał się z Kosiniakiem i Kamyszem podobno. Ciekawe


5

Ciekawy jestem kiedy zorientowali się że to woda xD


2

Po co Polska promuje pacjentów Choroszczy za granicą?


6

@Bobo25 Konfederacja nie jest sztucznym tworem stworzonym by zebrać głosy niezadowolonych z partii PO czy PIS tak jak np trzecia droga.

6

Ciekawe ilu ludzi się nabierze.


2

Przyjęli uchwałę więc dofinansowania dla dzieci nie będzie.
Skandal.
Polecam też posłuchać tego lekarza z komisji co Dworczyk wrzucił.


1

@Encore Lis w końcu tabletki zaczął brać

2

@mmaciass Ja też tego nie rozumiem.
Może to panika i desperacja wlazła im na banie. Trochę było to widać w kampanii jak Tusk dawał wywiady w TVP czy Polsacie.

0

Dzień dobry


0

@BORO_12 Nie ma danych hahahahahaahhaha

4

@aspr1me Mogą sobie próbować go obalać a on w tym czasie się śmieje i obala 0.7

0

@Klejnot_Nilu Wymień te umiejętności piłkarskie.

0

@BORO_12 Nie masz pojęcia o czym piszesz.
Ważne jest to i to.
Można zrobić 2 dryblingi i mieć dwa udane, można mieć 100 dryblingów i tylko 2 udane.
Sama sucha średnia udanych dryblingów nic nie mówi.
Ostatnie 10 sezonów tak mało bo od
5 Suarez jest poza poważnym futbolem.
Czemu nie pokazał wszystkich sezonów albo pierwszych 10 ?
Bo mu do tezy nie pasowało.
Gdzie był Suarez w jego wieku xD
A gdzie był Lewy jak Suarez był gwiazdą ligi holenderskiej a później zamiatał ligę angielską?
Kopal się po czole w ekstraklasie a później dopiero raczkował w Borussii.


1

@BORO_12 Wygłupiles to się ty.
Chlop daje statystykę dryblingów bez liczby prób xD
I ciekawe dlaczego wstawia od sezonu 16/17 mhm .
Niech pokaże prime Suareza w Barcelonie i Liverpoolu a nie jego schyłek kariery gdy już kolana mu wysiadały.
Co ma znaczać ten ostatni twitt bo nie mam pojęcia?
Co to ma wspólnego z Suaezem który jest na piłkarskiej emeryturze?

Widzę tą grę tyłem do bramki Lewego od ponad dwóch lat i to jest dramat.
Przegrywa większość pojedynków a na ścianę zagra raz na rok. Jest przestawiany przez obrońców z dołów tabeli ligi.

1

@Kgorecki2500 to lepsze


1

@Encore No moim zdaniem za Arne Slota powinnien być Scaloni.
A tak po za tym to git ranking jeśli mówimy o aktualnie pracujących trenerach.
Mam nadzieję że ta kolejność to przypadkowa xD

1

@Rupert_Haubica Ja mówię o wszystkich elementach piłkarskich a ty tylko o jednym.
Mówisz o liczbach a podajesz jedną liczbę - liczbę goli xD
Jesteś zwykłym ignorantem,nie oceniasz gry danego piłkarza tylko jedną statystykę, dramat
W Barcelonie gole rozkładały się na trzy osoby,Neymar i Messi strzelali ogrom goli.
Lewy był grajkiem w Bayernie który ma tylko strzelać i wszyscy na niego grali
Już nie mówiąc że La Liga jest 3 razy trudniejszą ligą niż liga niemiecka.

Suarez był piłkarzem kompletnym i jest najlepszym napastnikiem 21 wieku


1

@Kinginiesta umiejętności piłkarskie?
Podania,kontrola piłki, technika strzału, dryblingi i wiele wiele innych.

2

@Klejnot_Nilu Suarez
Lepszy drybling
Lepsza wizja gry
Lepsza kreatywność
Lepsza gra kombinacyjna
Lepszy pressing
Szybszy
Lepsza gra tyłem do bramki
Ładniejsze bramki
Ładniejsze asysty
Ładniejsze sztuczki techniczne

Lewy co ma lepsze?
Wykończenie i to nie jakoś bardzo.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?