Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kiedy mówi że rodziców nie ma w domu i prosi żebyś przyjechał.
0
@Smrodek Na pewno takie masło jest znacznie droższe.
0
@FcPortoFan1999 A w innych sklepach jest inaczej?
W Lewiatanie np w ostatnich latach nie widziałem nigdy masła poniżej 7 zł.
4
Co sądzicie?
Masło w normalnej cenie jest aktualnie powyżej 8 złotych.
Warto zaznaczyć że w lidlach, biedronkach itp bardzo często są promocje i jak kupisz 3 kostki to są po 5 zł.
Wtedy jakoś potrafi im się to spiąć finansowo.
Jesteśmy dymani bez mydła a raczej bez masła.
3
@RoberDzik Gorzej,to nawet piwo nie jest
2
@Kgorecki2500 Brawo a teraz zapraszamy na kasę w Biedronce
0
@Danny Gaucho Ciekawe czy jeszcze załapie się na następny mundial.
22
Infrastruktura krytyczna xD
Ładnie sobie to wymyślili.
5
@RosjaninBut mordercza opona 2
2
Kolejne zabójstwo Kolumbijczyka.
W jakiej Polsce za chwilę się obudzimy?
0
@FcPortoFan1999 Wątpię, chyba że mają jakiś ciekawy draft przygotowany jeszcze.
1
@escarabajo Miałem to wczoraj oglądać ale plany piątkowe nabrały innej dynamiki i mnie nie było.
0
@FcPortoFan1999 No MSI włączyłem od drugiej mapy.
Teraz MKOI ładnie zagrało,irelia super wyszła.
5
Jakoś się nie mogę przekonać do tych KMŚ.
Wcześniej oglądnalem 20 minut Miami vs PSG i pierwszą połowę City -Juve.
Dziś włączyłem od początku Real, zobaczywszy Viniego po kilku minutach wyłączyłem.
Nie jara mnie ten turniej, może jakby Barca grała to by mnie zassało , a tak to wole serial pooglądać.
0
@SuperPatsonFCB Ja też jestem z Krakowa.
A jest opcja żeby w głosowaniu była opcja by tych pieniędzy nie wydawać na bzdury i np zostawić te pieniądze obywatelom obniżając podatki?
Jeśli tak to będę za każdym razem głosował.
Budżetu obywatelskie to czyste marnotrawstwo i sposób na zarobek dla zaprzyjaźnionych firm by zarobiły.
To z założenia jest złe bo zawsze dużo jest złych i bezsensownych projektów.
Przykład z tęcza idealny 0.37% wszystkich mieszkańców a 9% głosujących a i tak projekt będzie realizowany
2
@marcin62 Tak ludzie wybrali xD
Wiesz ile ludzi zagłosowało za tym projektem ?
0.37% mieszkańców Warszawy.
Tak działają te projekty...
6
Piękny był to odcinek, betonowy krąg.
0
@Gaucho concrete na 150% xD
10
Gad se zrobił pół roczne wakacje od właścicieli xD
1
@FcPortoFan1999 Caps tylko coś gra reszta dramat, szczególnie Skewmond.
A mogli Jankosa brać xD
3
Przypominam że oni wybory sfałszowali xD
2
Instrukcja była niejasna ...
Miauron
https://x.com/LocalBateman/status/1941044559221334390
2
Cooooo????
3
@Faro jedyny rozsądny wybór.
https://ibb.co/rRsNRj7g
4
@fart Gorzej xD
Jestem ciekawy co by powiedział jakby do tego doszło.
0
Hołownia w koalicji z Pisem xDDDD
Chciałbym to zobaczyć.
W sumie to jedyne wyjście dla niego by nie zdechnąć politycznie,to samo PSL.
https://x.com/TomaszJanusz/status/1941137606038921227
4
@4drian0 Te swoją karę porządkową mogą sobie w dupe wsadzić bo nic wspólnego nie ma to z prawem.
34
Nie bez powodu Vinicius wstrzymał rozmowy odnośnie przedłużenia kontraktu, czekał bo wiedział że transfer Nico może się wysypać
Idealny transfer dla nas,fajny, miły, inteligentny chłopak.
1
@Kgorecki2500 Dawno temu nad wodą jak byłem to przyjechała para z kotem.
No i im ten kot zniknął,pytali nas czy go nie widzieliśmy.
No ja żartowałem wtedy że moze to im ten kot na to drzewo wszedł nad nami.
Oni mówią że to niemożliwe bo ten kot ma kilka miesięcy.
Po 10 minutach usłyszałem miauczenie i patrzę a ten kot na tym drzewie xD
Zawołałem gościa no i gościu wlazł na to drzewo, a to było ogromne drzewo.
Zrzucił tego kota, wszystko w porządku z nim było a gościu jak schodził to nagle spadł po drodze zahaczył o wystającą dość ostrą gałąź spadł na ziemię i karetka go zgarnęła, miał całe plecy we krwi.
Koniec historii.
1
@GeneralXavi Jakby był tak mocno przywiązany do Bilbao to by uciął spekulacje już dawno i by nie grał z nami by Bilbao dało więcej kasy.