Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kozinho. On jest wyjątkowy.
Proces asymilacji gorzką Żołądkową niespodziewanie zadziałal,inne osobniki nie dawały rady.
5
Faktycznie tak jest xD
5
@Comentateiro Ale co tu opisywać?
Silni razem sami się ogłosili takimi a innych nazwali zaściankiem i prostakami z podstawowym wykształcenie bo się odważyli głosować na kogoś innego niż partie rządzące.
0
@JohnKennedy Bo chcą i mogą?
Po za tym nie widzę by tu opowiadali się za jakąś opcją polityczną.
1
Złoto.
Protesty od wykształconej elity
0
@Comentateiro A co mnie Niemcy obchodzą?
Koło uja mi lata co oni robią i czy jakiś niemiecki obywatel ma o to pretensje.
0
@draxidox Umów wszystkich w jedno miejsce i zrób licytacje kto da więcej.
1
@Safrani Wybacz, masz co najmniej 45 obstawiam że 48-49 ale zasadniczo nic to nie zmienia, idealnie się wpisujesz w profil betonu partyjnego.
3
Komentarz usunięty
9
@Safrani Co ty pieprzysz.
Z choinki się urwałeś?
Sama SG to przyznaje że oni nie mają pojęcia kim oni są.
Tak jak na filmiku z wczoraj pani z SG przyznała że najpierw biorą tych ludzi ze strony Niemiec zawożą do placówek SG i tam dopiero ustalają kim są.
Tak wygląda readmisja ?
Oczywiście że nie.
Skończ kłamać ,bronić Tuska i jego świty.
5
@Safrani hahahahahaha
Nie ma to jak się chwalić kasą w internecie,tym bardziej jak nie masz pojęcia o tym na jakim poziomie ja żyję i jaki majątek posiadam.
8
@Safrani Cała prawda xD
Ile ci płaczą za sianie tej propagandy?
0
@Jakchcesz Też nad tym właśnie się zastanawiam.
Wiem że kabury są lewo i prawo ręczne, chyba to ma tu znaczenie i po prostu babka ma złą ale pewności nie mam
20
To GTA VI naprawdę się genialnie zapowiada
https://x.com/sernique_/status/1939450447997092053
0
@aleksandrowielki Tam są funkcjonariusze z oddziałów specjalnych do poszukiwań KGP czy kontrterrorysci z BOA.
3
Łymyn
1
@draxidox Tymi komunikatami to się tak kompromitują że to szok.
Ostatni napisali że inżynierowie których zawinęli to byli tak naprawdę funkcjonariusze po cywilu xD
2
@KamQiX Graty.
Dla mnie RDR2 genialna gierka ale do takiego luźnego grania,nie potrafiłbym tego przejść na 100%
Dziwnie to zabrzmi ale to jest gra dla mnie bardziej do podziwiania a nie do grania.
Piękna grafika, ogrom detali i fajna fabuła.
0
@Uukasz_93 Strach pomyśleć co by było jakby rządzili oni przez 8 lat a nie PiS.
Byśmy mieli drugą Francję.
Byśmy przyjmowali te odpady jak leci.
2
@Przemek2323 Rozumiem że musi być specjalny osobny nazwany oddział do "szukania dziada w lesie który ma tylko strzelbę"
Tam przecież już są funkcjonariusze z jednostek specjalnych np.BOA
Jest też tam specjalny oddział do poszukiwań z termowizjami i z psami.
Już nie mówiąc o zaangażowaniu Black hawka.
2
@PatrychoO Całkiem możliwe że celowo.
Oczywiście to fake ale śmieszy xD
2
@Przemek2323 O czym ty bredzisz.
Policja ma jednostki specjalne do takich celów.
Są tam policjanci którzy są specjalnie szkoleni do poszukiwań takich osobników.
Jeśli nie potrafią to po co oni są?
Do dawania mandatów po sklepem?
To jest jeden chłop że zwykłą strzelbą.
Bez jaj
0
@PatrychoO Latają nawet teraz na Polsacie pokazywali xD
1
To jest kompromitacja.
Pół tysiąca policjantów, dodatkowo już zaangażowane wojsko a typ nadal sobie siedzi w lesie i ma to w dupie.
To są ogromne koszta ale co tam podatnik zapłaci.
To proponuję ogrodzić teren, policjantów zostawić do pilnowania i utworzyć rezerwat.
Powinny wejśc do lasu, znaleźć typa i go odstrzelić w pół dnia.
Rozumiem że bezpieczeństwo służb też jest ważne ale no za coś im płacimy ...
Strach pomyśleć jakby to nie był dziadek że śmieszną strzelbą a np 10 terrorystów uzbrojonych po uszy.
0
Oho już w ujęcie Dudy zaangażowali wojsko xD
Czekam kiedy USA się włączy w tą akcję.
3
Szczęście w nieszczęściu
0
@Rupert_Haubica Suarez prime> Lewy prime
Jak ktoś uważa inaczej to ma nieźle na bani.
0
@FiscaelBarca Ale te celniej strzelają xD
1
Ile by polska reprezentacja z nimi przegrała?
5
@Kgorecki2500 Wprowadzenie dwukadencyjnosci to jedna z niewielu dobrych rzeczy które PIS wprowadził.
Brak limitu doprowadziło do zabetonowania systemu np w miastach.
Prezydenci miast naprawdę mają dużo narzędzi do kontroli miasta i jest o wiele łatwiej im starać się o następne kadencje.
Przykład mój Kraków.
Majchrowski który był beznadziejny był prezydentem 22 lata!!!!