Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani Chyba chodziło ci o Agusty.
I nie są robione one w Polsce.
W Polsce produkują tylko niektóre części.
0
@thcmenel420 To co na zachodzie czyli przyglądanie się.
1
@kanver_ Trochę masz racji.
Jednak jakbym to był ja i widział to błazenade i kompromitację w wykonaniu policji to chyba sam bym zareagował.
0
Czujecie się bezpieczniej z takimi terminatorami w Policji? XD
1
@Ojciec5tkidzieci Szok.
Jak można coś takiego robić.
2
Masakra.
Życie jego zależało od tak lub nie jego żony.
Nie jedna osoba my w takiej sytuacji uległa lekarzowi
2
Niech Mbappe się przyzwyczaja bo tak będzie to wyglądało w meczach z Barcelona.
A nie czekaj on już jest przyzwyczajony
1
@Comfortable_ Przynajmniej za darmo xd
3
Delikutaśnie to zrobił Yamalek.
0
Doue?
Ja tam wolę Fatiego
5
Ale bym sobie oglądnął taki mecz Argentyna-Hiszpania w finale MŚ
0
@Cataloniec94 A po co?
Niech się bawią chłopaki.
Barcelona nie gra
0
Deschamps beton oby jak najdłużej w tej reprezentacji siedział
5
Mbappe ma flashbacki pewnie
1
Pedriiiiiiiiiii
Cudo!!!
Francja na kolanach
0
Yamal!!!!!
Gol!!!!!!!!
0
@Encore Wiesz że to dla beki xD
Przed tym meczem na konferencji pytali Yamala czy to mecz o ZP
5
Pięknie.
Jazda z nimi.
To by Barcelona właśnie robiła z PSG w finale.
0
Czyli Yamal ZP bo Hiszpania wygrywa
3
Oyarzabal świetnie się zastawił.
Nie pamiętam kiedy Lewy tak zagrał w polu karnym
0
Nico!!!!!
1:0
No i humor gitówa
1
Rabiot to taki placek że to szok.
Francja ma z 5 lepszych na tą pozycję a Deschamps go pcha tam na siłę
0
@Jonyx Każdy by chciał zagrać na MŚ a robić w meczu z Finlandią i Mołdawią nie ma komu.
Wylewa się na niego hejt bo jest kapitanem a olewa zgrupowania.
Niech oddaje opaskę i niech se robi co chce.
0
@Konradowskyy OZE to tylko dodatek.
Nie można na tym opierać swoje energetyki.
Polska póki co nie ma nic stabilnego oprócz węgla.
Jak będziemy mieć elektrownie atomowe to wtedy trzeba odejść od węgla.
Na tą chwilę trzeba palić węglem na całego i odrzucić wszelkie opłaty przez który jest on droższy
4
Zbrodniarz ale gust ma xD
0
@gumaz Wiem.
Też za wami tęskniłem
4
Witam wszystkich serdecznie po tygodniowej banicji.
Wyjątkowo ban był zasłużony :)
Szkoda bo było co komentować.
0
@July_6_BcN Według mnie ma ponad 40 ale to tylko domysły.
Patrząc na jego szczegółową wiedzę z bardzo starych okresów skoków narciarskich to by się potwierdzało
7
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@michal26 W kontekście mobilizacji na drugą to jest bardzo ciekawe.