7

@Kgorecki2500 To już jest żałosne z jego strony.

12

Można dużo powiedzieć o Braunie że świr,wariat, nieobliczalny, bardzo skrajny w swoich poglądach.
Natomiast nie można mu odmówić Polski w sercu i stawianiu jej na pierwszym miejscu i za tym ludzie zagłosowali moim zdaniem

0

@Andi18 Patrząc na głosy młodych to się zmienia.
Zauważ to tylko 60% a nie 70 i więcej jak wcześniej

1

@tbas Z tego co przeczytałem to jednak za granica już została policzona na początku.
Czyli wychodzi na to że Dan wygrał

8

Przewidział xD


3

Szczerze nie wiem czy pójdę na drugą turę jako wyborca Mentznena.
POPIS niszczy to państwo od kilkunastu lat i brzydzi mnie głosowanie na nich.
Z jednej strony danie pełnej władzy Tuskowi może doprowadzić ten kraj do ruiny a z drugiej może to dobrze i ludzie zmądrzeją?
Bije się z myślami.

3

POPIS słabnie.
To tylko 60%.
W 2015 było to około 69%
W 2020 było to około 72%

1

Jestem ciekaw ile Braun odebrał Sławkowi głosów realnie.
Moim zdaniem to może być koło 3%.

3

@Stinger_ Ty tak na poważnie? XD

10

Maciak 0.4 %

@Kgorecki2500 ładnie go wypromowałeś swoim avatarem.

22

Komentarz usunięty

0

@Matheu12 Co za brednie.
Piękny wyprany mózg.

15

Jak Mentzen dowiezie 15.5% przy takiej wysokiej frekwencji i bardzo wysokim wyniku Brauna to rewelacyjna wiadomość pod następne wybory parlamentarne.
Brawo dla niego za bardzo dobra kampanię

2

Jeszcze zrotują marszałka i Hołownia może ogłosić upadłość.
Chciałbym zobaczyć minę Ćwika hahahahab

0

Exit polle różnie stawiają Brauna i Zandberga

0

Super wynik Brauna
Cieszy wynik Hołowni hahahahah
Dobry wynik Menztnena

0

@GTBTP Jak dla mnie to można już mówić że wygrał ale no zobaczymy

6

Kończ to pan bo za chwilę exit poll xD

0

@GTBTP Nie liczą głosów z poza Rumunii gdzie Simion ma dużą przewagę.

1

@SelloutCrowd Nie masz pojęcia o czym piszesz i jest to żenujące.
Naprawdę wam piorą mózgi i wmawiają że prawica= rosja.
On nawet domagał się większych sankcji na rosje ale tak jest prorosyjski xD

5

Jak dla mnie ani Wojtek ani Stegen to nie są bramkarze na tą chwilę by być jedynką.
Stegen jest kompletnie obok formy a Szczęsny jest elektryczny i popełnia dużo karygodnych błędów.

0

Simon po 25% zliczonych głosów ma 51.5%
gdzie nie ruszono głosów zza granicy gdzie wygra z dużą przewagą

Moim zdaniem on to bierze i to lekko.

6

Chłop by se nogę w kolanie urwał xD

2

Trochę zliczono głosów w Rumunii na ten moment
Simon 52
Dan 48

1

@tbas Kilka exit polli bardzo zaniżało go w pierwszej turze

1

@Kgorecki2500 Pamiętajmy że to też tylko exit poll.

11

Ogłosił się już prezydentem po exit pollu gdzie przegrywa xD
Oczywiście exit poll nie bierze pod uwagi zagranicy gdzie on wygrywa i głosuje bardzo dużo Rumunów
Ciekawe
https://x.com/georgesimion/status/1924166718122783128

0

Isaac Romero wszedł od początku drugiej połowy z Realem i po 20 sekundach brutalne wejście i wyleciał z czerwem xD

1

Pięknie Fermin!!!!

1

Powinnien to strzelać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?