Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kgorecki2500 To już jest żałosne z jego strony.
12
Można dużo powiedzieć o Braunie że świr,wariat, nieobliczalny, bardzo skrajny w swoich poglądach.
Natomiast nie można mu odmówić Polski w sercu i stawianiu jej na pierwszym miejscu i za tym ludzie zagłosowali moim zdaniem
0
@Andi18 Patrząc na głosy młodych to się zmienia.
Zauważ to tylko 60% a nie 70 i więcej jak wcześniej
1
@tbas Z tego co przeczytałem to jednak za granica już została policzona na początku.
Czyli wychodzi na to że Dan wygrał
8
Przewidział xD
3
Szczerze nie wiem czy pójdę na drugą turę jako wyborca Mentznena.
POPIS niszczy to państwo od kilkunastu lat i brzydzi mnie głosowanie na nich.
Z jednej strony danie pełnej władzy Tuskowi może doprowadzić ten kraj do ruiny a z drugiej może to dobrze i ludzie zmądrzeją?
Bije się z myślami.
3
POPIS słabnie.
To tylko 60%.
W 2015 było to około 69%
W 2020 było to około 72%
1
Jestem ciekaw ile Braun odebrał Sławkowi głosów realnie.
Moim zdaniem to może być koło 3%.
3
@Stinger_ Ty tak na poważnie? XD
10
Maciak 0.4 %
@Kgorecki2500 ładnie go wypromowałeś swoim avatarem.
22
Komentarz usunięty
0
@Matheu12 Co za brednie.
Piękny wyprany mózg.
15
Jak Mentzen dowiezie 15.5% przy takiej wysokiej frekwencji i bardzo wysokim wyniku Brauna to rewelacyjna wiadomość pod następne wybory parlamentarne.
Brawo dla niego za bardzo dobra kampanię
2
Jeszcze zrotują marszałka i Hołownia może ogłosić upadłość.
Chciałbym zobaczyć minę Ćwika hahahahab
0
Exit polle różnie stawiają Brauna i Zandberga
0
Super wynik Brauna
Cieszy wynik Hołowni hahahahah
Dobry wynik Menztnena
0
@GTBTP Jak dla mnie to można już mówić że wygrał ale no zobaczymy
6
Kończ to pan bo za chwilę exit poll xD
0
@GTBTP Nie liczą głosów z poza Rumunii gdzie Simion ma dużą przewagę.
1
@SelloutCrowd Nie masz pojęcia o czym piszesz i jest to żenujące.
Naprawdę wam piorą mózgi i wmawiają że prawica= rosja.
On nawet domagał się większych sankcji na rosje ale tak jest prorosyjski xD
5
Jak dla mnie ani Wojtek ani Stegen to nie są bramkarze na tą chwilę by być jedynką.
Stegen jest kompletnie obok formy a Szczęsny jest elektryczny i popełnia dużo karygodnych błędów.
0
Simon po 25% zliczonych głosów ma 51.5%
gdzie nie ruszono głosów zza granicy gdzie wygra z dużą przewagą
Moim zdaniem on to bierze i to lekko.
6
Chłop by se nogę w kolanie urwał xD
2
Trochę zliczono głosów w Rumunii na ten moment
Simon 52
Dan 48
1
@tbas Kilka exit polli bardzo zaniżało go w pierwszej turze
1
@Kgorecki2500 Pamiętajmy że to też tylko exit poll.
11
Ogłosił się już prezydentem po exit pollu gdzie przegrywa xD
Oczywiście exit poll nie bierze pod uwagi zagranicy gdzie on wygrywa i głosuje bardzo dużo Rumunów
Ciekawe
https://x.com/georgesimion/status/1924166718122783128
0
Isaac Romero wszedł od początku drugiej połowy z Realem i po 20 sekundach brutalne wejście i wyleciał z czerwem xD
1
Pięknie Fermin!!!!
1
Powinnien to strzelać