3

@Rewolucja123
Nawet jakby ten krok zrobił i by utrzymał równowagę to by i tak tego nie wyciągnął. Był bez szans.
Ale wiadomo że teraz hejt na Stegena będzie nasilony bo POlAK rOadak jest w Barcelonie na tej samej pozycji.
Będzie to samo co z Penią czyli bezmyślny hejt w każdej straconej bramce

0

@BarcaFan20048989 Nie jego sezon,nie jego punkty. Co to za wysryw jest xD
Bronił wczoraj jak najbardziej dobrze.
Tyle w temacie.

2

@norbi77 Tak ruszyć się xD
Był przygotowany na strzał bez rykoszetu, popatrz na jego środek ciężkości w tej interwencji

5

@Danny Gaucho A co miał zrobić?
Piłka po rykoszecie w całkowitym innym kierunku leciała?

13

Zabawne jest porównanie sytuacji Courtoisa I MATSa.

Całkowicie inne sytuacje.
Piłka leciała w stronę Courtoisa i nie była metr nad nim tak jak nad Stegenem.
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby po pierwsze obwiniać Niemca o tą bramkę a po drugie sparować te dwie akcje.
Żaden bramkarz by wczorajszego rykoszetu nie wybronił chyba że miałby 2.80 cm wzrostu.

0

@Kapitan hawk Chyba tak.
Nie wiem czy jest sens nawet we wtorek wychodzić patrząc jak Celta się podłożyła dziś

2

@ali3gator Xd
Taka mała różnica że piłka była metr nad Stegenem

0

@norbi77 Takie fotki to można z każdym bramkarzem zrobić

0

@maatiixx Wolałbym Grimaldo.
Chyba mu się kontrakt kończy

0

@Arden Z tym najlepszym to się nie zgodzę.
Mogę docenić jego pracę na imprezach międzynarodowych ale w meczach klubowych często zdarzają mu się kompromitację.

0

Ta obsada sędziowska to żart.
To będzie stykowe spotkanie gdzie wypaczenie końcowego wyniku będzie niezmiernie proste, wystarczy jedna sytuacja a oni dają madryciaka i typa na Varze który już niejednokrotnie okradł Barcelonę nie tylko z pkt ale trzeba powiedzieć wprost z awansu.

0

@klimek19 El Quatro ziom

0

@tbas To nadal za mało.

2

Witam serdecznie,ponownie na wolności.
Nie ma to jak dostać bana na więcej dni za śmieszki o Rudigerze niż sam Niemiec zawieszenia za swój występek.
Jak żyć?

3

@partymaker Rozbawiło mocno xD

0

@michal26 Zależy co wpisali w protokół.

7

Yamal najwięcej asyst w tej edycji PK -5
Ferran król strzelców -6
Gratulacje

0

W końcu Fort był przy linii gotowy do wejścia razem z Garcią czy to był Pau który wszedł później?
Mam wrażenie że widziałem Forta przez chwilę czy mi się coś przewidziało?

7

@Aragorn33 Podobno Vini i Belingham też dostali. Tak twierdzi Romano.

3

Czemu Flick zrobił z Raphinhii świętą krowę?
Dla mnie aktualnie to nie jest zawodnik na pierwszy skład.
Nie widzę pozytywów w jego grze w ataku.
Bardzo słabe miesiące.

0

Dudek już marzy o wylocie Ancelottiego.
Jeszcze chwali sędziego xd

1

@Jakchcesz Dzisiaj to nie zagrał źle.
Trzymał poziom w defensywie przynajmniej.
W ofensywie był dramat

2

Czy Ferran MVP?
No ja bym dał Pedriego
Natomiast ludzie nie widzą jak bardzo dobry był Ferran dzisiaj.
Gra bez piłki
Gra na jeden kontakt
Gra tyłem do bramki
Nie miał głupich strat.
Bardzo dużo wyjść za linię obrony ( tu często mu nie zagrywali nie wiedząc dlaczego)
I ta genialna bramka gdzie pokazał
Szybkość, przyjęcie, spokój, wykończenie, wyjście na pozycję

3

Araujo świetne wejście
Garcia to samo
Gavi to samo
Yamal w pierwszej połowie niemrawo ale w drugiej TOP, te fałsze to cudo
Ferran bardzo dobra gra tyłem do bramki i granie na jeden kontakt( takimi zagraniami stworzył kilka bardzo groźnych akcji)
Szczęsny stabilnie na wysokim
poziomie
Cubarsi profesor totalny
Inigo kilka błędów ale też bardzo dobry
Martin dobry w obronie,w ataku słabo, ogólnie na plus
Kounde genialny
Pedri magik


1

Brawo dla wszystkich!!!!
Brawo dla nas!!!!

3

Rudiger pajac nie zbił z nikim piątki

1

Rudiger za to zachowanie powinnien dostać kilka meczy zawieszenia.
Skończy się jak z Mbappe

0

@Rupert_Haubica No prawie jeden xd

0

Dawno nie było takich emocji w klasyku.
Mnie szarpie aż do teraz.
Oczywiście dzięki sędziom bo Sreal sam by nawet nie pierdnął.

7

Za dwa tygodnie im osobiście skończymy sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?