Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@Arden zagra kartą rasizmu i jeszcze odszkodowanie dostanie
0
@michal26 Szczerze to te sondaże są dziwne.
W większości sondaży konfedaracja ma koło 18% a Mentznenowi obniżają sporo.
OGB jedynie trzyma korelację między partią a jego kandydatem.
Dla mnie te sondaże to pompowanie Trzaska pod drugą ture bo zyskuje Biejat Zandberg i Hołownia.
Nie wydaje mi się że ta decyzja nie pojechania do Końskich aż tak mu zaszkodziła.
2
@blakkudium Pedri dzisiaj, Pedri wczoraj,Pedri Jutro, Pedri Zawsze
2
Pisanie że z Lewandowskim brakuje nam bramek trochę mija się z rzeczywistością
7 meczy w których Lewy nie grał w podstawowym składzie skończyły się naszymi strzelonymi 26 golami w tym jego dwie bramki.
Czyli strzelamy 4 bramki na mecz.
12
Dziękuję ci za mecz Panie piłkarzu.
1
Yamal chciał strzelić tak jak Neymar na 3:0 z Bayernem.
3
Uważam że jak Pedri będzie grał tak jak w ostatnich miesiącach do końca sezonu to brak ZP będzie skandalem i złodziejstwem
2
@Gaz Póki co nie ma nic Messiego na razie
4
Yamal coś ty zrobił.
Tu się mija bramkarza i ładuje do pustej.
0
Kosmita
ZP dla niego
2
@Bykunn Czyli Andre Gomes
3
Każdy pisze że Ansu mu się podoba.
Ja jednak zostanę przy kobietach jeszcze( chyba że Pedri to inna sprawa)
0
Wyjątkowo nie było pięciu w bramce to wpadło
1
Teraz będzie o wiele łatwiej.
0
@jimmyltd xD
Ferran jest cały czas w ruchu, wymienia się pozycjami,gra na jeden kontakt.
3
Patrząc na to nie dziwię się że nic nie wpada.
8
Fort to taki grajek po którym widać talent i że można z niego coś ulepić.
Jak patrzę na Martina to widzę przeciętność i surowość bez perspektyw na wejście na topowy poziom.
Mam nadzieję że Flick w końcu się obudzi i będzie rozwijał Forta a nie Gerarda, bo ten drugi dostał już sporo minut i nic wyjątkowego nie dostaliśmy.
8
Jak na taki skład to gramy świetnie a nawet lepiej niż w niektórych meczach gdzie graliśmy na galowo.
Miło popatrzeć na Fatiego a nie na Brazola który irytował swoją formą i egoizmem.
. Gramy lepiej niż z BVB czy z Leganes gdzie skład był zupełnie inny.
1
@Lewangoooolsky Jakby był Lewy to nie było by tych akcji.
1
Gramy bardzo dobrze.
Brakuje farta.
I bramkarz mecz życia a sami piłkarze Mallorci bardzo dobrze bronią strzały.
Oni przecież w 5 stali chwilę na linii bramkowej, komedia.
0
Po prostu Mallorca świetnie broni moim zdaniem na 5 metrze
0
@Rewolucja123 Typowy strach piłkarza który nie dostaje minut.
1
@Rewolucja123 Nie popełnia błędów,nie traci głupio piłek i gra zespołowo.
Czy gra bardzo dobrze?
Oczywiście że nie ale źle czy słabo to na pewno nie
0
@Lewangoooolsky Sam jesteś fatalny
3
Bardzo mi się nasza gra dzisiaj podoba.
Dużo ruchu
Dużo podań nawet w polu karnym rywala.
Dużo zagrań z pierwszej piłki.
Pressing
Piękne zagrania Yamala czy Pedriego.
Gramy bardzo zespołowo
2
Co ten Araujo xD
1
Imo Ferran miał na tyle miejsca i stał na wprost bramki że decyzja o uderzeniu była słuszna.
0
@SelloutCrowd Czemu?
Miał mnóstwo miejsca i stał na wprost bramki.
Bardzo dobra decyzja
1
Widzieliście jak Gavi zaatakował głową buta rywala?
Skandal
Czerwo powinno być, dobrze że mamy Negreire
0
Fort na lewej a nie Martin.
Czyżby Flick odzyskał rozum?