0

Raphinhii należy się ława na dłuższy okres za ostatnią formę

2

Nie wiem nad czym jeszcze myśli Flick.
Pedri i Ferran już powinni być na boisku

1

Gerard tragedia.
Balde wracaj jak najszybciej

0

Zrehabilitował się troszkę teraz za tego karnego

0

Kurs na wygraną Barcy 6.5
Aż szkoda nie zagrać

1

@BulaKG Szczęsny w głupi sposób.
Wystarczyło by stał na nogach i by wygonił go do boku

0

@MirusAmisz Przegrywamy bo właśnie on sprokurował głupiego karnego.
Nie obronił dzisiaj czegoś trudnego, same proste strzały.
Nie jest on bohaterem w tym meczu

0

Szczerze to całe nasze trio jest dzisiaj do zmiany.
Niestety mamy tylko Ferrana

2

Pedri i Ferran na boisko.

1

Sędzia dostał przelew od Pereza jak nic.
Jakoś musi przykryć jutrzejszą kompromitację.

3

Świetna piłka Frenkiego.
Tragiczne przyjęcie Kounde

1

Raphinhia gra w pole karne a Lewy sobie stoi jak słup przed polem karnym xd

1

Flick daj temu Frenkiemu Pedriego bo chłop jest sam w tym środku, nie ma z kim grać i popełnia tragiczne błędy.

5

Strasznie Raphinhia obniżył poziom w ostatnich miesiącach.
Już przed przerwą reprezentacyjną był lekki zjazd a po przerwie już całkowicie bez formy.

0

Nie od dzisiaj Fermin w rozegraniu i kontroli jest cienki.

0

Nie wierzę w to że BVB coś tu jeszcze namiesza
Natomiast jestem wściekły na nasz poziom gry.
PSG czy Inter już by to wykorzystał.

2

Co ten Lewy odwalił teraz.
Nie mam pytań.
Dramatyczne i głupie zagranie

1

Gavi uderz to...

2

Nie był to bardzo duży spalony.
Gerard nie ogarnął

0

@Pinek5 Szkoda komentować twoich wypocin które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością


2

Kibice Barcelony w cyrku się nie śmieją

7

Nie no całkowita głupota Szczęsnego.
Odklejka totalna z jego strony

1

Wojtek coś ty zrobił.

0

Skąd ja to znam xD

2

Jakim wynikiem to się nie skończy to pamiętajcie że to Mentzen ma największe szanse w drugiej turze

4

@tbas Taka właśnie u was demokracja.
Dla mnie to świr ale czy łamie prawo albo jest przestępcą?
Jest zarejestrowanym kandytem i ma prawo do kampanii.

0

@Tasde Ta nie możesz...
Mi zajęło 20 sekund


5

@draxidox Bez przesady.
Możliwe że i ja bym oddał na niego w drugiej turze jakby mierzył się z Nawrockim ale to nadal człowiek platformy który też ma wiele za uszami.

0

@FabianekMrozek Debaty to jedno.
Spotkania z wyborcami to drugie a Mentznenowi to wychodzi świetnie bo widzimy tłumy na jego spotkaniach,przede wszystkim ma kasę na takie działania.
Wolałbym Bosaka na prezydenta ale Mentznen w tych wyborach ma większą szanse uzyskać dobry wynik.

6

@Azazel_Pazuzu Dziwnie piszesz zarząd Realu Madryt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?