Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphinhii należy się ława na dłuższy okres za ostatnią formę
2
Nie wiem nad czym jeszcze myśli Flick.
Pedri i Ferran już powinni być na boisku
1
Gerard tragedia.
Balde wracaj jak najszybciej
0
Zrehabilitował się troszkę teraz za tego karnego
0
Kurs na wygraną Barcy 6.5
Aż szkoda nie zagrać
1
@BulaKG Szczęsny w głupi sposób.
Wystarczyło by stał na nogach i by wygonił go do boku
0
@MirusAmisz Przegrywamy bo właśnie on sprokurował głupiego karnego.
Nie obronił dzisiaj czegoś trudnego, same proste strzały.
Nie jest on bohaterem w tym meczu
0
Szczerze to całe nasze trio jest dzisiaj do zmiany.
Niestety mamy tylko Ferrana
2
Pedri i Ferran na boisko.
1
Sędzia dostał przelew od Pereza jak nic.
Jakoś musi przykryć jutrzejszą kompromitację.
3
Świetna piłka Frenkiego.
Tragiczne przyjęcie Kounde
1
Raphinhia gra w pole karne a Lewy sobie stoi jak słup przed polem karnym xd
1
Flick daj temu Frenkiemu Pedriego bo chłop jest sam w tym środku, nie ma z kim grać i popełnia tragiczne błędy.
5
Strasznie Raphinhia obniżył poziom w ostatnich miesiącach.
Już przed przerwą reprezentacyjną był lekki zjazd a po przerwie już całkowicie bez formy.
0
Nie od dzisiaj Fermin w rozegraniu i kontroli jest cienki.
0
Nie wierzę w to że BVB coś tu jeszcze namiesza
Natomiast jestem wściekły na nasz poziom gry.
PSG czy Inter już by to wykorzystał.
2
Co ten Lewy odwalił teraz.
Nie mam pytań.
Dramatyczne i głupie zagranie
1
Gavi uderz to...
2
Nie był to bardzo duży spalony.
Gerard nie ogarnął
0
@Pinek5 Szkoda komentować twoich wypocin które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością
2
Kibice Barcelony w cyrku się nie śmieją
7
Nie no całkowita głupota Szczęsnego.
Odklejka totalna z jego strony
1
Wojtek coś ty zrobił.
0
Skąd ja to znam xD
2
Jakim wynikiem to się nie skończy to pamiętajcie że to Mentzen ma największe szanse w drugiej turze
4
@tbas Taka właśnie u was demokracja.
Dla mnie to świr ale czy łamie prawo albo jest przestępcą?
Jest zarejestrowanym kandytem i ma prawo do kampanii.
0
@Tasde Ta nie możesz...
Mi zajęło 20 sekund
5
@draxidox Bez przesady.
Możliwe że i ja bym oddał na niego w drugiej turze jakby mierzył się z Nawrockim ale to nadal człowiek platformy który też ma wiele za uszami.
0
@FabianekMrozek Debaty to jedno.
Spotkania z wyborcami to drugie a Mentznenowi to wychodzi świetnie bo widzimy tłumy na jego spotkaniach,przede wszystkim ma kasę na takie działania.
Wolałbym Bosaka na prezydenta ale Mentznen w tych wyborach ma większą szanse uzyskać dobry wynik.
6
@Azazel_Pazuzu Dziwnie piszesz zarząd Realu Madryt