Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Nie tym razem , najpierw reparacje a potem ewentualnie follow.
0
Dosyć zabawne.
1
@JaneKOS To cienko z twoim językiem.
Wymawiać nazwisko z małej litery...
3
@Comentateiro Chyba że jest się trenerem reprezentacji Polski.
0
@BorzyKrzys Podobno nie będzie brany pod uwagę.
0
Kawasaki króciutko z Yamalem
1
Lepszy ten komentarz japoński niż jakiś arabski czy niemiecki.
Nie kłuje w uszy i nie zwracam na niego uwagi.
0
Pierwsza minuta a tu nadal 0-0.
Flick do grudnia!!!
1
@Transu96 Tez mam taką łazienke do generalnego remontu, wymiary podobne.
Było dwóch chłopów na wycenę jeden powiedział 22k xD drugi powiedział 11k.
Oczywiście to sama robocizna.
I bądź tu mądrym.
1
@ViscaelBarca2007 Nie zgodzę się.
Uważam że w peaku formy jest tak duża różnica że Suarez to najlepsza 9 XXI wieku bez dyskusji.
Lewandowski bez drużyny praktycznie nic nie gra natomiast indywidualne popisy Suareza gdzie prezentował swoje umiejętności to coś wspaniałego.
Luis był po prostu zawodnikiem kompletnym, potrafił wszystko i prezentował to przed długi okres.
Wykończenie, wizja gry i przegląd pola,gra kombinacyjna, strzały z nietypowych pozycji, gra tyłem do bramki, drybling, strzały z dystansu a to wszystko robione w przepięknym stylu
Lewandowski to "typowa 9 "gdzie jego głównym zadaniem jest wykończenie akcji w polu karnym na 5-10 metrze.
Inne aspekty u niego wypadają przeciętnie.
Indywidualnie to Luis Suarez był zdecydowanie półkę wyżej dla mnie.
1
@NeroTFP1 Warto zaznaczyć że Suarez wcześniej wszedł na wysoki poziom.
Jak zamiatał ligę holenderską i już wchodził do Liverpoolu jako topowy napastnik to Lewy grał w ekstraklasie i chwilę później raczkował dopiero w BVB.
Suarez odpadł już dawno z poważnej gry głównie przez ogromne problemy z kolanami,to cud że jeszcze gra i może się zemścić na nim w przyszłości.
1
@Kondziubarca Aktualnie wszystkie sondaże są dla mnie z dupy.
Razem 6% xD Braun 5% xD PSL 4% xD
Jeszcze jestem skory uwierzyć w ten PSL chociaż moim zdaniem to jest 2% to wynik Razem i Brauna na tą chwile jest niemożliwy.
Partie kompletnie bez struktur nie mają prawa mieć powyżej 3%
7
Memik z wyższej półki.
Ja rozumiem że posłowie mogą cisnąć bekę z tego co gadają w sejmie w szczególności z tego co mówił Ćwik na mównicy i nie mam o to pretensji ale powinno to być mniej wylewne i żenujące.
Nie jest to jakiś wielki zarzut ale w tym wypadku Berkowiczowi się zbiera głównie za popisy na Twitterze i zaczyna co raz bardziej irytować. Idzie w złym kierunku.
0
@gumaz Boję się spytać co mi da za tą stówe.
0
Są tu eksperci od materacy do spania?
Znajdę coś dobrego o wym. 90x200 do 1200zł ?
Nie musi być konkretny model ale polećcie jakąś markę.
8
@Barca_Big_Moment To chyba pomyliłes osoby.
Nowacka ma syna i córkę że swoim facetem które wspólnie wychowują.
Po za tym podobno Nowacka była kiedyś z Zandbergiem.
7
@Barca_Big_Moment Ale wiesz co oznacza biseksualizm?
xD
1
@michal26 No tak dlatego dziwie się że tak luźno o tym mówią.
13
Zostawienie Nowackiej w rządzie to była największa niespodzianka.
Z całą pewnością najgorszy minister a jednak zachowała stanowisko.
Posłowie mają jakieś podejrzenia xD
0
Legia xD
FC Banik gol
0
@JohnKennedy Będzie dla ciebie za multi.
3
FC Banik to jak nic jest ulubiona drużyna elementa
5
@macio_944 Ale wiesz że w tym wypadku dla Rashforda lewa to Felix bo stoi tyłem? :)
1
@Rastafarnianin Sprowadzanie wszystkich do Bąkiewicza to jakiś debilizm.
On zresztą się pojawił później tam,to nie on zapoczątkował pilnowanie granic i tylko niestety ośmiesza poważną sprawę.
4
Odnośnie tych alimentów jeszcze to uważam że socjal typu 800+ powinien być wtedy dzielony na pół między rodziców.
Rodzice powinni wnosić tyle samo swojej kasy do wychowania swojego dziecka a nie że jedna strona opłaca to sobie z np 800+ a druga musi zarobić.
2
@barcanawieki Taka prawda.
Warto dodać że kupił ten mundial a swoją gre zawdzięcza sterydom.
0
@michal26 Oni po prostu nie potrafią liczyć.
Przy niektórych zarobkach wychodzi że alimenty wyższe niż zarobki xD
0
@gaucho104 I te kwoty zarobków są w brutto warto zauważyć.
0
@LambiPL I to jest problem, ściągalność alimentów.
Natomiast tu tym co już płacą zabiera się prostu środki do życia a ci co nie płacą nadal będą mieli to w dupie
39
@Arcybiskup Ale jakie 1200 xD
Razy trzy kolego. To jest od dziecka