0

Legia xD
FC Banik gol

0

@JohnKennedy Będzie dla ciebie za multi.

3

FC Banik to jak nic jest ulubiona drużyna elementa

5

@macio_944 Ale wiesz że w tym wypadku dla Rashforda lewa to Felix bo stoi tyłem? :)

1

@Rastafarnianin Sprowadzanie wszystkich do Bąkiewicza to jakiś debilizm.
On zresztą się pojawił później tam,to nie on zapoczątkował pilnowanie granic i tylko niestety ośmiesza poważną sprawę.


4

Odnośnie tych alimentów jeszcze to uważam że socjal typu 800+ powinien być wtedy dzielony na pół między rodziców.
Rodzice powinni wnosić tyle samo swojej kasy do wychowania swojego dziecka a nie że jedna strona opłaca to sobie z np 800+ a druga musi zarobić.


2

@barcanawieki Taka prawda.
Warto dodać że kupił ten mundial a swoją gre zawdzięcza sterydom.

0

@michal26 Oni po prostu nie potrafią liczyć.
Przy niektórych zarobkach wychodzi że alimenty wyższe niż zarobki xD

0

@gaucho104 I te kwoty zarobków są w brutto warto zauważyć.

0

@LambiPL I to jest problem, ściągalność alimentów.
Natomiast tu tym co już płacą zabiera się prostu środki do życia a ci co nie płacą nadal będą mieli to w dupie

39

@Arcybiskup Ale jakie 1200 xD
Razy trzy kolego. To jest od dziecka

9

Tabele alimentacyjne to dobre rozwiązanie które dobrze funkcjonuje w wielu krajach.
Tu ktoś bardzo odleciał i chcę dobić naszą dzietność.
Facet robi trójkę dzieci, baba go kopnie w dupę i żyje nawet nie musząc pracować.
Ojcu pozostaje się jedynie powiesić bo za co ma przeżyć?


5

Chiny w kształceniu są trzy długości przed innymi.
Warto zaznaczyć że Polacy zajęli 4 miejsce.
To genialny wynik.


0

@tbas Ale gdzie mają w sondażach?
Które nie zakładają niskiej frekwencji?
To nie teza to takie dywagacje

0

@tomek8756
Uważam że ten rząd jest tak beznadziejny że ich wyborcy w dużej mierze po prostu nie pójdą na wybory a część z nich nawet pójdzie głosować na konfe by PiS miał jak mniej do powiedzenia.
Jest to możliwe ale bardzo trudne do uzyskania

3

Nie być może a na pewno tak jest.
Oczywiście nie wszyscy ale duża część.
Łatwo rozpoznawać,np mądry profesor nie wywyższa się i się sam nie nazywa "elitą"



1

@Aragorn33 Bąkiewicz to żałosny typ ośmieszający poważne sprawy.
Jak dla mnie to typ jest wynajęty przez kogoś i z tego żyje bo jak wiemy z dochodami oficjalnymi u niego krucho.

7

@Kgorecki2500 Ale ekipę zmontowali, ekipę totalnych....
Motyka to ten co sobie w nosie dłubał? xD

1

@Lucyffffer1922 No bo to nie jest liga mistrzów xD

1

@Kgorecki2500 Już go jadłem z miesiąc temu.
Tragiczny jest,nie wiem po co go wymyślili.

0

@Konradowskyy A ty nadal swoje.
Dyskusja z tobą nie ma sensu skoro wymyślasz sobie sam teze i z nią sam walczysz.
"w co brnąłem? Że obie strony przerzucają się wyzwiskami po równo? No brnąłem w to, bo to prawda"
Ale jak to? Przecież pierwszy komentarz to ironia była.
Chyba nie wiesz nawet co to jest ta ironia
Tak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i to znowu potwierdziłes.
Piszesz rzeczy które ja stwierdziłem na początku a potem mi zarzucasz że ja żyję w bajce. No hit

Tu kończę tą dyskusje bo ciężko dyskutować z kimś kto ma umiejętności dyskusji na poziomie dziecka z przedszkola.

1

@4drian0 Ja skończyłem za drugim razem po kilku latach przerwy.
Ta gra oferuje po prostu bardzo dużo i w pewnym momencie męczy.

0

@Konradowskyy Tak ironia a potem w tą ironię brnąłeś,haha.
Nie kompromituj się dalej i wracaj do podstawówki na czytanie ze zrozumieniem.

0

@Konradowskyy Ręce opadają ech...
Naprawdę przykro się patrzy na poziom rozumienia prostego tekstu przez ludzi.

Prawa strona rzadko wyzywa normalnych wyborców centrolewicowy od "komunistów "
Chodzi o to JEDNO KONKRETNE WYZWISKO

TAK , prawa strona TEŻ WYZYWA ale używa innych sformułowań.

Już rozumiesz?


0

@Konradowskyy I kolejny który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. xD
Wstaw cytat z moich powyższych komentarzy w którym stwierdzam że lewica tylko obraża a prawica nie.
Jak wstawisz to wysyłam ci 200 zl

0

@Konradowskyy
W jakiej ty rzeczywistości żyjesz?
Wcale nie ma oryginalnych akt bezpieki xD

0

@Konradowskyy Nazwanie Wałęsę od ubekiem czy komunistą to jest fakt potwierdzony dokumentami.
Mowimy o zwykłych ludziach.

0

@takisobiektos Podaj przykłady.
Mówmy o faktach.
Centrolewica na każdym kroku wyzywa każdego polityków, wyborców od faszystów którzy mają prawicowe poglądy.
W drugą stronę lecą różne wyzwiska ale wyzywanie od komunistów zwykłych ludzi którzy głosowali na centrolew jest dużą rzadkością.
Mam wrażenie że kompletnie nie rozumiecie prostego przekazu.
TAK obie strony się wyzywają od różnych najgorszych wyzwisk i tego nie neguje.

Widziałeś chociażby tu na stronie żeby tu na stronie ktoś wyzywał kogoś od komunistów? Ja nie widziałem.
Nazywanie drugiego człowieka faszystą jest tu powszechne.

0

@Jakchcesz Gdzie ja wypieram ten fakt?
Wy naprawdę macie problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Tak obie strony się wyzywają natomiast tu padło stwierdzenie że na prawicy panuje trend wyzywania lewej strony od komunistów czy ubeków co jest nieprawdą.

0

@Konradowskyy Teza z dupy.
Pewnie jakieś osobniki się znajdą ale to jakaś mała grupka.
Natomiast wyzwiska od faszystów są u was codziennością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?