RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Naraziłem się systemowi nie na żarty. Ostatnia władza nie lubiła filipów z konopi i drastycznie zwiększyła kary.
1
@mrboom
Ogrodnictwo domowe w celach leczniczych, byłem miesiąc w areszcie, cudem mnie prawnik wyciągnął.
2
Time has come.
Sprawa karna wyznaczona na 24 kwietnia.
Niczego dobrego się nie spodziewam, ale oskarżenie nie jest tak drastyczne, jakie
mogłoby maksymalnie być. Tak czy siak czekam na więzienie, nie ma co się oszukiwać.
Tyle dobrego, że do apelacji mnie raczej nie wezmą.
0
@RosjaninBut Jeśli po pijanemu lub naćpany zrobisz wypadek z poszkodowanym, to obecnie są za to kary więzienia. Zaostrzono przepisy dość konkretnie. Dodatkowo próba przekupstwa ofiary.
0
@JarekS Zobaczymy jak tam będzie. Podobno nie najlepiej wyszliby na ataku rakietowym na Izrael, bo Amerykanin się wtedy ruszy z odsieczą i narobi syfu Iranowi. Tego oni nie chcą, więc jest większa szansa na ataki w kierunku izraelskich ambasad lub jakiś innych placówek.
1
@Rl9k1nG No to Labryga pójdzie do więzienia, dobrze że kawał maćka z niego, przyda się w pierdlu.
2
@sokot Naród wybrany, nie ma co dyskutować z Najwyższym.
4
Optymistycznie panowie, uśmiechać się szeroko, nie dąsać się na życie.
0
@JarekS Na ich niekorzystny wizerunek działa to, że potrzebują tatusia w postaci USA, żeby w ogóle jakkolwiek zaistnieć. Do czasów hegemonii wujka Sama byli uznawani za niezdolnych do utrzymania swojej państwowości. Jak mniemam, mocnego złego chłopa tam brakowało, bo kulturowo ciążą w stronę silnie umysłową, a żeby przeżyć potrzebna jest też brutalna siła w narodzie. To sobie ją zastąpili amerykańską siłą militarną, pieniędzmi i obsadzeniem funkcji państwowych w USA.
0
@Cule1234 Felix jako opcja do składu za 20-30 mln to dobry deal.
0
@JarekS Żydzi zawsze umieli wchodzić do ośrodków kreowania rzeczywistości, z założenia tak postępują. Trzeba przyznać, że to sprytna kultura, jeśli da im się możliwości, to umieją je wykorzystać. Po prostu od razu idą do góry, nie zajmują się pierdołami.
0
@zytko3
PSG-AM
Bayern-City
1
@Faro Katastrofa z tą jego wypłatą, w LaLiga pewnie nawet połowy nikt nie opłaci.
4
Zakończmy ten dzień na wesoło.
0
@Emhyr On chce skopiować tamtą Barcę, szuka technicznych karzełków.
Zubimendi i Silva.
0
@Emhyr Oddaliłeś moje lęki na dobranoc.
1
@norbi77 Piński ze swoją histerią to raczej średnie źródło informacji, szczególnie w tak drażliwym dla rządowego giermka temacie, jakim jest Stanooski i jego robota.
2
@Aragorn33 Naród wybrany ma swoje prawa, goye niech potulnie słuchają.
1
W razie gdyby ktoś szukał wielkiej sensacji w kwestii wysłania wojsk NATO na Ukrainę.
Tam prawdopodobnie docelowo będzie chodzić o wymianę wojsk ukraińskich, spokojnie stacjonujących od strony Białorusi. Jest ich tam około 160tyś wypoczętego i przeszkolonego żołnierza, który może iść na front, jeśli siły NATO wejdą na ich miejsce, oczywiście nie w takiej liczbie.
Jeśli więc w jakimś momencie będzie mowa o czymś więcej niż o misjach szkoleniowych, to będzie raczej taki temat. Nie pchanie się do wojny, tylko pozyskanie nowych sił ukraińskich, gotowych od zaraz. Wojska jakich państw tam wylądują, to osobny temat. Zapewne tych, które są najbardziej zagrożone z dodatkiem jakiś zachodnich niedobitków.
2
Jakiś wysyp transferów ostatnio, chyba pismaki się nudzą.
2
Dopóki Donald chodzący na smyczy u Niemca jest tu naczelnikiem, nic takiego jak CPK nie urośnie. Niemieckie gazety piszą zazwyczaj ku swoim celom politycznym lub gospodarczym i są ostatnimi, którym można ufać w cokolwiek.
2
@Kgorecki2500 Żydo-komuna wiecznie żywa, nawet po udarze.
1
@esem91 To jest pato-kanał na YT, podszywa się pod analityka i sprytnie wmontowuje tam jakieś brednie ku uciesze mniej zorientowanych słuchaczy. Jakiś czas temu była akcja na TT, żeby go wyciszyć, bo jest szkodliwy.
11
@Blanco16 Niemcom to zrobi straty i jest to projekt poprzedniej władzy.
W polskim piekiełku wystarczy, żeby działać na niekorzyść kraju.
0
@Cule1234 Ciekawe czy znajdzie się głupi, żeby płacić mu pensję.
0
@TheNekro94 Obecnie Francja jest faworytem każdego turnieju w którym gra, niestety.
3
Wincyj karzełków kupić Xaviemu, wincyj - to na pewno wygramy.
3
@Saviola88 Stary komuch jak zwykle umie grać na emocjach i kłamie ile wlezie.
Te dwa przypadki są całkowicie inne. Izrael zabił z premedytacją 7 osób za pomocą świadomie sterowanego drona, a rakieta w Przewodowie to wypadek lub częściowo ruska robota. Dodatkowo Ukraińcy bronią się przed agresorem, mając regularną wojnę, a żydzi bawią się w ludobójstwo z zemsty. Co tu porównywać?
1
@kubix05 Mega śmieszny typ to był.
0
@tbas Wszystko swoje złe i dobre strony, może Xavi się pożegna po wtopie.