RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Lewandowskiego, to oczywiste. Tutaj potrzeba było sprytu i szybkości, żeby coś ugrać. Poza tym zepsuł co miał, więc nawet nie ma co się zastanawiać.
1
@pomi11 Wszystko rak oprócz BVB.
0
Marny ten MC, chyba swoje już wygrali. Taki słaby Real powinni rozjechać.
Chyba im się bateria skończyła i to już nie ten walec co ostatnio.
Teraz życzę im potknięcia w lidze.
2
Finał marzeń RM-PSG, niezłe gówno.
0
Arsenal jest jakiś skażony angielską piłką. Taki jeden i ten sam tryb.
3
Te mecze jakieś drętwe, nie ma poczucia, że to wielka gra o awans.
0
@Rewolucja123 Konkretny typek.
Szacun za skasowanie czarnego.
1
@macio_944 Jeden z największych fuckup'ów jednego zawodnika w historii klubu.
Biorąc pod uwagę potrzebę kasy, sukcesu i dwubramkową przewagę. Na tym filmie na spokojnie wygląda to jeszcze gorzej niż na meczu.
Pogięło typa, Stagen by to mógł wygarnąć.
0
@Borneo Ja rozumiem, że kopuła ułatwi nam niektóre sprawy.
Ale stratedzy nasi i zagraniczni również, ostrzegają, że w gorących czasach bardzo ważna będzie pełna autonomia w razie konfliktu. Zachód zawsze wybierze obronę własnej dupy w razie jakiegoś fuckup'u (braku amunicji, przymusu wyboru kogo bronić), więc to działa w dwie strony. Po tym co pokazali Niemcy w tej wojnie, jakakolwiek zależność od nich jest ryzykowna. Co nie oznacza od razu, że coś się przez nich spierdoli. Tylko oni rażą niekompetencją w systemie własnej obronności i podejrzaną polityką również. Przydałaby się w mediach konkretna debata na ten temat, tak dla poznania szczegółów sprawy.
19
Prawdę chłop powiedział i tyle. Winni powinni się ukorzyć i będzie po sprawie.
Mam wrażenie, że Gundo to mocno stojący na nogach, pracowity i rzetelny facet, trochę w niemieckim stylu widzenia piłki. Pewnie mu się flaki przewracają, jak ktoś odwala numery na takim poziomie.
2
@Sysia11 Nie musi wygrywać LM, a Francja ma najmocniejszą obecnie ekipę.
Mbappe jest na pole position do ZP.
- jedyny obecnie crack
- największe szanse na sukces z repką
- topowy klub ze świecznika
- napastnik w prime
- wizerunek medialny
Praktycznie nie ma konkurencji, jeśli utrzyma formę w Realu.
Musiałby ktoś wyskoczyć z pudełka, żeby go skasować w ZP.
1
@Cule1234 Tłumaczę: będzie potulnie realizował tiktakę i zgodzi się na wszystko.
0
@KrychaFCB Torres nie zamortyzowany. Wart może z 30 mln, co oznacza realnie mały wpływ do budżetu. Nie opłaca się go sprzedawać, bo stracimy zawodnika, a zyskamy mierne pieniądze. To finansowa kula u nogi na ten moment.
0
@Borneo Tu chodzi o zależność od Niemców w okolicznościach wojennych.
Bardzo zły pomysł, biorąc pod uwagę ich brudną politykę wobec wschodniej UE.
Poza oddaniem kompetencji w czyjeś ręce, nic nie zyskujemy.
Doinwestowana własna OPL będzie równie dobra, co kopuła.
0
@Sysia11 Nie bój nie bój, po transferze do Realu będzie zgarniał ZP co roku.
W tej chwili nie ma zawodnika, który by mu do pięt dorastał. Haaland to nie ta półka.
Reszta to jakieś melodie przyszłości, zero zagrożenia. Żółw to obecnie jedyny prawdziwy crack w swoim prime. Do tego wali od cholery bramek.
1
@Pawel13sz Sezon jaki będzie, to się okaże.
Natomiast moim zdaniem Marquez na bank nowym trenerem.
Flick wywróciłby do góry nogami cały system, a katalońska klika na to nie pozwoli.
Szkoda, bo Barcelonie przydałoby się trochę niemieckiej ręki.
0
@Ronaldinho2005 W bramkę trzeba trafiać, najlepiej obok bramkarza. Obecny Lewy w trudnych meczach LM zapomina podstawy swojego rzemiosła, prawie prawie, ale zawsze się coś nie uda. Starość nie radość. Dziewiątka ma tylko trafić jak będzie dobra okazja.
15
Ja na piszę jedno. Barca kupiła go po to, żeby mieć dobrego i doświadczonego egzekutora. Od dawna czekam, żeby Lewy kiedyś strzelił ze dwie bramki i wygrał nam jakiś ważny mecz w LM, to chyba nie są wygórowane oczekiwania. Zamiast tego oczywiście dwa razy spartaczył, co miał. Czyli powrót do punktu wyjścia.
Fatalny występ, piłka na 2-0 zmarnowana, a pewnie bramka załatwiła by sprawę.
Ciąg dalszy sinusoidy, było dobrze, to musi być spadek na sam dół w najważniejszym momencie.
1
@sliwa92 Real ma jeden dzień mniej na odpoczynek, a był intensywny tydzień. Wczoraj też myślałem w ten sposób, ale w sumie to jest okazja się trochę odbudować. Jedynie występ Araujo to znak zapytania, bo w sumie typ zawalił przygodę klubowi i kibicom, pewnie teraz będzie mu ciężko grać z takim plecakiem.
0
Tak na chłodno, to z tą grą w 10tkę były dwa problemy, temat był nie do zrobienia.
Po pierwsze, Barca jest typem drużyny która musi straszyć atakiem, żeby coś ugrać. Nie obroni wyniku grajac defensywnie w osłabieniu, to nie Atletico.
Po drugie, PSG ma zbyt dużą siłę ognia z Mbappe, Dembele i mocnym składem, tego typu ekipa zwyczajnie nie da szans rannemu przeciwnikowi.
W takim zestawieniu drużyn temat moim zdaniem był przegrany, chyba że ktoś z przodu miałby dzień konia i zrobił coś z niczego, ale to nie w tej bajce, remontada chyba wyczerpała limit na długo.
5
W obu spotkaniach jeden w plecy, a on gada, że i tak by awansowali. Najgorsze, że oni przejadą się po Borussi i mogą to w finale wygrać, czego bym nie chciał widzieć, bo PSG z żółwiem to po Realu mój najgorszy wróg.
29
Szkoda mi Xaviego, dobrze ustawił ekipę, wyszedł z dołka w lidze. Miałby dobrą motywacje na kolejny sezon, gdybyśmy to łyknęli.
0
@clyde Od Ronaldinho, też 19 lat mniej więcej.
0
@barteq Pojawiła się szansa na ten hajs, więc trochę szkoda.
Nie chodziło mi o wcześniej planowany budżet.
1
@Culer9002 PSG 2024 - ich nie trawię najbardziej, więc trauma najgorsza.
0
Jak sobie Barca podliczy straty za brak awansu do finału, to chyba sporo wyjdzie.
Wiedziałem, żeby tego nie oglądać i nie oglądałem. Kolejna trauma do kolekcji.
Powietrze zeszło, teraz pewnie oklep od Realu i koniec, trzeba zająć się sobą.
1
@Vampir707 PSL + podejrzany ulep polityczny łowiący niezdecydowanych wiernych.
Co się mogło nie udać.
Wyszło z domów trochę mongołów i zagłosowali na swoją jakość.
2
@Popitek12 Machulski
0
To akurat jest do przewidzenia, że nikt nie odejdzie, a transfery będą z łapanki.
1
"Zasadniczo czcimy tutaj koty"