RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilop Olmo ma atuty do grania w Barcelonie, ale jest za drogi.
Ferran ich nie ma i też był drogi.
0
Ciężki temat, chyba najlepiej by było ponownie wypożyczyć. Obaj przydatni, ale też mają swoje wady. Jeśli klub z nich zrezygnuje, musiałby mieć zastępstwo.
0
Być może to jedyny drogi zawodnik, który zechce odejść. Może to plotki, a może nie.
Araujo zawsze wyglądał mi na typa mającego swoje plany, niekoniecznie na mur beton związane z Barcą.
0
@krol211 Jak najbardziej. Finanse i sposób zatrudniania trenerów nie pozostawiają wielkiego pola manewru.
0
@Rewolucja123 City spoko, ale ja mam awersje do szejkowych klubów.
Jakoś mnie obrzydza to lepienie z worka pieniędzy.
0
@bari_94 Nie ma innego wyjścia. Żadnego Niemca tu nie wpuszczą, a nie ma żadnych barcelońskich funfli w zanadrzu, Hiszpana też nie ma. Całkowicie naturalna decyzja przy obecnych finansach i nieszczęsnej filozofii klubu.
0
Jakie ekipy grały waszym zdaniem najładniejszą piłkę, tworząc nieprawdopodobny mechanizm zapamiętany na lata, do tego z sukcesami?
Moje typy:
1- Barcelona Guardioli
2- Milan Ancelottiego
3- Arsenal Wengrea
0
Obecny Real przypomina mi ekipy Mourinho z jego lepszych czasów.
Defensywa, współpraca, z przodu wystarczający potencjał na przepchanie meczu granego raczej obroną. Zawsze był to dobry sposób na wynik w rywalizacji pucharowej.
Ale ja nie mógłbym kibicować takiej ekipie, moje drużyny zawsze grały więcej w ofensywie - Barca, Arsenal, Brazylia. Tylko trzeba wtedy przełknąć, że nic psim swędem się nie wygra bez topowej ofensywy.
1
@kubix05 Są nadal w małym sklepie na mojej ulicy, rewelacja.
1
Atak futrzaka:
0
@marcin62 A1. Koleżanka mojej byłej odwaliła taki numer w liceum. Dodatkowo zostawiła męża (chłop był jak z reklamy) i związała się z tym dzieciakiem.
Ale żadnej prawnej dramy nie było.
0
To chyba mamy swojego DM i LS - Rodríguez i Olmo.
Ja się pocieszam tym, że to mimo wszystko w miarę przyzwoici zawodnicy, a największa rezerwa tkwi w zarządzaniu ekipą przez trenera.
Jak się dobrze wstrzeli, to mu taki skład wystarczy.
0
Kot na dobranoc.
4
Elon Musk plagiator.
1
@zaky274 Ferrana nie da się na razie sprzedać, amortyzacja i cena 30mln.
1
Potem Zdzisław Kręcina na prezydenta klubu i lecimy.
A tak serio, to ktoś w tym klubie ma nie po kolei w głowie, skoro ten transfer znowu się pojawia na tapecie.
8
@tomek8756 No wreszcie jakiś konkret na tym portalu.
8
Jakby trochę podobni.
0
@Emhyr Swoją drogą topowy piłkarz po karierze w Niemczech i sukcesach poza Barcą od razu się wyróżnia mentalnością i konkretną grą. Lewy gdyby był młodszy, to razem z Gundo tworzyłby zupełnie inną jakość od typowej barcelońskiej zbieraniny mentalnych karzełków.
1
@Popitek12 Hype na Lleytona Hewitta mnie zawsze wkur..ał.
0
@Cule1234 To są jakieś bzdury. Nie ma pieniędzy na DM i LS. Nie są aż tak głupi, żeby kupić Olmo, kiedy jest Nico do wzięcia za 50 mln klauzuli.
6
@BORO_12 Wręcz przeciwnie, to lepszy trener niż kiedyś, ale i tak genetycznie słaby.
9
To byłby jakiś koszmar, tego się obawiałem od dawna.
Najgorszy scenariusz to wtopa Marqueza i wylot Luisa z PSG po sezonie bez Mbappe.
Wtedy na bank się tu wpakuje zamiast porządnego szkoleniowca.
0
@Panpiwkarz Tenis jeśli masz gdzie grać. Sporty walki, karate, BJJ.
A tak ogólnie zawsze polecam siłownie lub kalistenike czy crossfit, pływanie - zdrowe, proste, modeluje sylwetkę, tylko bezpośredniej rywalizacji nie ma.
2
@tristan87 Tak, Zero Aero.
3
Dołączenie Wilka do Kanału Zero to bardzo dobry ruch.
Kompetencje i właściwa wizja państwowości.
0
Pomyślmy przez moment po rusku.
0
@JoeBlack Uległeś poczuciu, że to jakiś crack, a tak nie jest.
Kolejki chętnych też nie widać.
5
@tbas Kompletnie bezsensowny ruch, kiedy potrzeba pieniędzy na DM i LS.
Jedynie po kontrakcie.
0
Bardziej szczegółowy materiał jednocześnie całościowo obejmujący sprawę kopuły, warte posłuchania, jeśli sprawa kogoś interesuje. Tutaj w przeciwieństwie do przepychanek i propagandy obu stron politycznych, dokładnie zostało opowiedziane z czego to jest zrobione.