3

Dołączenie Wilka do Kanału Zero to bardzo dobry ruch.
Kompetencje i właściwa wizja państwowości.

0

Pomyślmy przez moment po rusku.



0

@JoeBlack Uległeś poczuciu, że to jakiś crack, a tak nie jest.
Kolejki chętnych też nie widać.

5

@tbas Kompletnie bezsensowny ruch, kiedy potrzeba pieniędzy na DM i LS.
Jedynie po kontrakcie.

0

Bardziej szczegółowy materiał jednocześnie całościowo obejmujący sprawę kopuły, warte posłuchania, jeśli sprawa kogoś interesuje. Tutaj w przeciwieństwie do przepychanek i propagandy obu stron politycznych, dokładnie zostało opowiedziane z czego to jest zrobione.



2

@JarekS Ten mityczny rozwój nie trwa rok tylko kilka i nie wszyscy młodzi piłkarze na koniec okażą się wystarczająco dobrzy. Tak się nie da na tym poziomie.
Piszesz jakby ten kontrakt miał utopić klub na dłuższą metę. W tej chwili jest dobra mieszanka starego z młodym, brakuje tylko DM i LS, żeby mieć zupełnie konkurencyjną ekipę.

2

Guardiola ma niezdiagnozowaną alergię na Barcę. W tej chwili w FCB ma ciekawy skład, jest kim grać. Może czeka aż klub się odkorkuje z większymi transferami, pewnie ze 2 lata jeszcze minie.

10

Prosta polityka niemiecka.


0

@Emhyr Jak będzie żyw, to może rok przedłużyć, czemu nie.

1

@Mario96w Wszystko rak oprócz BVB.
Real i PSG złośliwy z przerzutami do mózgu.

0

@Popitek12 Tak, przy bardzo ciężkim chorowaniu.
Straciłem zdrowie na całe życie przez zaniechanie antybiotyku, przy jedynej w życiu ciężkiej infekcji na poziomie natychmiastowego szpitala. Próbowałem przetrwać w domu bez leczenia.

0

@mordini123 Jedna lub dwie setki zmarnowane i do domu.
Może kto inny trafi, ale wciąż wierzymy, że w końcu Robercik rozwali system..

0

To by miał bliżej do ojczyzny i pucharu LM, pytanie czy Bayern potrzebuje takiego lesera w grze defensywnej. Szybko by mu śrubę przykręcili.

0

@konrad1661 Ale to nie jest jedna jedyna sytuacja. Po prostu przy okazji afery z Gundoganem mamy kolejną odsłonę pewnego rodzaju systemowego problemu w klubie. Ja bym jeszcze dodał, że socios też nie są zbyt wymagający w tej kwestii.
Zbyt sielska atmosfera potrafi wyjść bokiem, czasem potrzeba więcej bata i wymagań.

8

Ćwiąkała idealnie sprecyzował to, co od dawna sobie myślałem na temat nieco ukrytego problemu naszego klubu. Poklepywanie się po plecach, brak mentalnego bata nad zawodnikami. Starzejące się złote pokolenie było tym zarażone najbardziej i dlatego zaserwowało nam Romę i Liverpool. To samo z kontraktami, chcesz to grasz tu ile się podoba, nie chcesz to sobie odchodzisz, bez względu na potrzeby klubu.



https://x.com/cwiakala/status/1781236411011600687

1

Ciekawi mnie, jak wtopa Araujo wpłynie na negocjacje kontraktu.
Trochę dziwna sytuacja, po jednoosobowym utopieniu sukcesu, żądać maksymalnej możliwej wypłaty. Pozycja negocjacyjna nieco w dół.

1

Jeśli nikt drogi nie odejdzie, a pewnie nie, to tylko takie transfery będą możliwe.
Nie ma co się napinać na to okienko, pismaki nie będą miały roboty z takimi transferami, chyba że Frankiego będą szczuć na wylot z klubu.

2

@michal26 Niestety on już nie jest na dorobku, jest w trybie ekskluzywnym. Nie weźmie nic, co ma problemy finansowe. Szkoda, bo przydałby się jak cholera. Swoją drogą dziwne, że ma aż tak wywalone na Barce i tu nie chce wracać.

7

@kigani Jesteśmy krajem sprzedawczyków i donosicieli, Niemiec i Ruski zawsze to rozgrywali.

3

Jak tam, marzycie o podmiotowości?

0

@LM10GOAT Pewnie boją się, że budżetowy DM nie wypali i Duńczyk przyda się w razie katastrofy.

0

@Kuba_1 Może być tak, że to jedyny drogi zawodnik chętny do odejścia.

4

@DLFCB Pewnie ćpa zielony ład.

0

@Kuba_1 Zaczekam z tym do niedzieli.

1

Wszyscy coś tam pograli, oprócz Araujo, Cancelo, Lewandowski - poniżej krytyki każdy.

0

@kigani Nikt ważny nie odejdzie, więc nie będzie kasy na nic.
Mniejsze sprzedaże załatają podstawowe problemy. Przyjdzie DM i może LS, obaj z łapanki za małe pieniądze. Szkoda się nawet napinać na to okienko, bo żadnego Nico czy Onany nie kupimy.
Skład ten sam co był, tylko bez Iniago.

0

@kigani Dałbym 50/50. PSG ma Dembele w formie i Mbappe, City ma ofensywny mechanizm, robiący sporą presję.

0

@Aragorn33 Też bym się zastanawiał, ale brak formy u Balde i wiek Forta to trochę problem.

0

Żaden zagraniczny trener spoza ferajny, mający własny styl i potrzebę pełnej kontroli, tu nie przyjdzie. Tak sam temat z Kloppem. Szczególnie teraz, kiedy wchodzi szkółka i nie ma na transfery. Hiszpana może by jeszcze dopuścili, ale nie Niemca, żeby im do góry nogami wywrócił całą katalońską mozaikę zrządzania zespołem. Miejmy nadzieję, że Marquez zrobi dobrą robotę.


3

Demokracja w UE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?