1

@barcowy1899 Sony bym sobie darował, mimo że sam mam dwa.
Ceny wystrzelone w górę w porównaniu do LG i Samsunga z tej samej półki technicznej.
LG C2 lub C3 - dobre TV do gier, często przewija się też SAMSUNG QE65S90C, tylko tam brak Dolby Vision, jeśli komuś na tym zależy.

3

Victor Roque i tak by nie zagrał z Gironą, więc żadna strata z tą grypą.

0

@Wojtek88 W tym przypadku gdyby odpalił w innym klubie na tyle, że Barca ustali go na nową 9tkę, to cena powrotu będzie z kosmosu.


0

Idąc na wypożyczenie zawsze ma szanse się pokazać i tu wrócić za rok czy dwa. Piłkarz kompletnie nieograny, trudno w tej chwili ocenić jego docelową przydatność. Jak sobie zrobi transfer definitywny, to straci szansę na grę w Barcelonie. Akurat ten przypadek jest idealny do przetestowania i ogrania w jakiejś Valencii czy Sevilli, bo mamy trenera niezbyt chętnego na eksperymenty w ataku i Roberta ze swoją ambicją grania wszystkiego.

0

Prawda futbolu.
Żeby wygrać z PSG, trzeba tylko nie robić giga wylewów w obronie.
Ten diaboł nie toki strosny.

0

@Cule1234 Na szczęście nie będzie kasy na ten luksus.

0

Na sezon ok, jeśli Kimmich przedłuży kontrakt, a kasy nie będzie w ogóle.
Co jest bardzo możliwe, bo wygląda na to, że żaden z drogich zawodników nie pali się do odejścia. Jakoś nie mogę uwierzyć, że Niemiec po długim pobycie w klubie wypnie się na Bayern i się zawinie za pół darmo.

1

Będą niezłe jaja jak Frankie odejdzie za darmo. Zarobi sporo do tego czasu, a potem wpłata na konto od nowego klubu. Żyć nie umierać. Niezła kula u nogi.
W kolejnym sezonie po transferze DM będzie kompletnie zbędny.

0

Przedłuży i Niemcy wspaniałomyślnie oddadzą go nam za 65 mln.

0

@Encore Sancho w FCB, a nie w MU to inna bajka. Może by tu wykiełkował lepiej.

2

Kolejny wielki sukces Luisa Enrique, Barcelona już czeka.
Trzeba podtrzymać passe frajerstwa i podpisać go po Xavim.

0

Dembele jak Lewy w rewanżu. Czemu z nami mu wyszły 2 strzały, niesprawiedliwość.

1

@slayer No ale Raphinha wydaje się być z tych ambitnych. Dochrapał się gry w wielkim klubie i nie wygląda na chętnego na degradację sportową.

0

@DonAndresFCB Musiałby żółw dość szybko zawijać z Realu. Może kiedyś Yamal i ucieczka do PSG po złote góry. Wielkich bramkostrzelnych gwiazd oprócz Mbappe na horyzoncie nie widać.

0

@Emhyr Problem z Ferranem jest taki, że on ma niską wartość finansową.
Wątpliwe, żeby ktoś dał więcej niż 30 mln za piłkarza bez dryblingu, który odbił się od dwóch dużych klubów. To oznacza, że zysk będzie mierny i można się zastanawiać, czy w ogóle warto się go pozbywać za taką cenę. Obecnie amortyzacja powoduje, że nawet z tych 30mln dostalibyśmy tylko część, a stracili zawodnika. Dlatego pismaki nawet nie piszą plotek o jego odejściu.

4

On nie pójdzie do Arabii w najlepszym momencie kariery. Musiałby dostać ofertę z bardzo dobrego klubu, właściwie w grę wchodzi tylko EPL. Siłą go nie wygonią z kontraktu, szczególnie przy takich liczbach i kiedy nie zagraża mu ławka, bo nikt na niego konkretnie nie naciska.

0

Pewnie zostanie, ale jeśli jednak nie to ciekawi mnie kogo wezmą na jego miejsce.

3

Jak Lewus ma grać od dechy do dechy i nie da się z tym nic zrobić, to może lepiej niech idzie na to wypożyczenie.
Mam wrażenie, że największym problemem dla Roque jest ego naszego rodaka, który nie wyobraża sobie gry np. do 60min, nawet jak partaczy.

0

@Kamiloza91 Remis i karne dla Realu. Ewentualnie jakaś ręka i karny w dogrywce.
Z City i Bayernem nie mają argumentów na normalną wygraną.

4

W Madrycie pewnie będzie podobnie, zadecydują szczegóły lub sędzia.
Niemiec nie pęka, więc jakaś szansa jest.

0

Tak to właśnie wygląda. Ale mnie się podoba jego gra, Barca powinna przypilnować, żeby się dobrze rozwijał.
Idealny profil do grania tutaj, tylko surowizna na razie jak cholera.

0

@FcPortoFan1999 Lepszy remis niż wtopa, ale jeszcze będą 4 kolejki i przewaga by się przydała. Ja mam złe przeczucia co do tego meczu z Gironą, trudny rywal.

2

Brak ogrywania tego chłopaka to zła decyzja Xaviego, albo sygnał, że jest kompletnie surowy i na razie nie ogarnia. Dość żywotny i mobilny jak na 9tkę, profil ma bardzo dobry pod Barcę. Ja bym go powoli szlifował, w klubie lub na wypożyczeniu. Pewnie ze dwa lata mu zejdzie, zanim będzie gotowy.

0

@redman83 Powinien obniżyć wypłatę.

1

W Barcelonie jakiś wirus dopadł formację defensywną. Trzy ostatnie mecze to festiwal błędów indywidualnych, które po kolei przegrały nam LM, La Ligę, a kto wie czy wczorajsze wylewy ostatecznie nie pozbawiłyby nas drugiego miejsca, gdyby nie bramkarz Valencii. Mecz z Gironą będzie nie do wygrania z taką formą indywidualną obrońców.

0

Przydałoby się dopchać ze dwa karne w tych 5 kolejkach.

0

@Faro Normalne, był szczyt koncentracji na LM i RM.

0

@JarekS Owszem ma - kontry.

1

Ciekawe te pretensje do Xaviego, kiedy to stoper i bramkarz zafundowali 2 w plecy przy korzystnym wyniku. Lewy przy tym autobusie wydaje się mało przydatny, powinien go zmienić na ostatnie pół godziny.

2

@Safrani Dzisiejsza lewica dogadała się z neoliberałami i globalistami na lepszą promocje swoich postulatów. Podpisali pakt z diabłem, zdradzili niektóre ideały i nie są już głosem ludu. Agresywni, roszczeniowi, żądni władzy, poszli po pieniądze.
To nie są już ci sami ludzie co 30-40 lat temu, teraz to banda cwaniaków a nie idealistów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?