RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blue9 Barcelona nie pogra bez topowych atakujących, taki styl. Ze dwa lata poczekamy na większe transfery, więc nie ma co oczekiwać cudów. Z takiego finansowego i kadrowego upadku nie wychodzi się szybko. Bez gotówki pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Naprawianie błędów Bartomeu jest bolesne.
0
Francuzi, a właściwie to bardziej szejk, sporo mógłby za niego wyciągnąć od Barcy za rok, jeśli wypożyczenie by się powiodło.
0
Deco naszą nadzieją.
4
Świetlik w brzuchu żaby.
1
@97ketrab Z tych znanych to holenderska. Ameryka Południowa to w ogóle inna piłka, słaba taktycznie i nastawiona na popisy indywidualne w ofensywie. Nie do oglądania dla kogoś przyzwyczajonego do europejskiej gry.
0
Szkoda typa. Garcia to dramat, a Martinez drewniana szklanka.
To lepienie obrony bez Araujo zapowiada się komicznie. Ale jakoś nadal nie mogę uwierzyć, że Niemcy wywalą 100mln na obrońcę, a Ronald zamieni grę w słonecznej Hiszpanii na Bawarię i granie z Wolfsburgami.
0
@VeB 1899 Araujo można sprzedać, ale na pewno nie Garcia do podstawy.
Taka zamiana to byłby jakiś dramat, votum nieufności dla całej ekipy.
Garcia krąży jak jakieś widmo nad klubem, im prędzej zostanie sprzedany, tym lepiej.
1
@sheyba W teorii by się przydało. Ale w praktyce każdy pismak sprzedał już każdego zawodnika, więc wszyscy z założenia są na cenzurowanym. Pasza informacyjna dla mas.
2
@bartekvisca Pod tym względem tylko Konfederacja jest wiarygodna.
Reszta to łgarze pierwszej wody.
0
@tbas Wtedy tak, ale klub raczej chce zatrzymać Araujo.
To jedyny z tych drogich, który nie będzie wypychany na siłę i jest podstawą w składzie. Chyba że hajc go skusi.
1
@Amidamaru Nie zgodziłbym się, Gabriel to był zwykły cwaniaczek, typowy fawelarz.
Książkowa brazylijska podpucha transferowa. Ja byłem od początku zdziwiony, że ktokolwiek chce go kupić. Roque na takiego nie wygląda, tylko jest na razie surowy.
0
@tbas Christensen nie będzie miał miejsca w składzie przy transferze dwóch pomocników na DM. Wykurzy go widmo braku gry, bo powrotu na stopera raczej nie planują. Roque za 35 mln to nie jakiś kosmos, to ciągle zawodnik z potencjałem, a nie wtopa transferowa. Cena zupełnie normalna.
0
@masik86 Jeszcze ze dwa lata, potem będzie hajc na transfery i młode trochę podrosną.
2
@Arden To są jakieś bzdury. FDJ i Raphinha nie chcą odejść, a na miejsce Araujo nie ma porządnego zdrowego stopera, więc pewnie klub go zatrzyma.
0
Tak patrząc po woli zawodników, to być może odejdzie tylko Christensen i Roque, bo oni nie będą mieć miejsca w składzie. Razem może z 80 mln. Do tego sprzedaż szrotu i bonus 10mln za Tobido.
Kounde, Raphinha, FDJ nie chcą odchodzić, a Araujo pewnie klub wolałby zatrzymać. Jeśli kontrakt z Nike pozwoli wrócić do 1:1, to może by i starczyło na DM i LS.
1
@Reviven Wykończenie to on ma akurat dobre i zupełnie dobrą technikę jak na 9tkę.
Dlatego został kupiony. Tylko przez siedzenie na ławce jest na boisku spięty i nagrzany, co powoduje problemy z efektywnością. Bez gry nie da rady się ustabilizować, tylko wypożyczenie może coś tu pomóc, bo musi przejść etap adaptacji.
0
Sporo śmiechu na wieczór.
1
@Qlimax86 Pogadaj z typami z tego sklepu, powiedz im jakie masz wymagania, jaka wielkość pomieszczenia. Jak ustalicie potrzebną moc urządzenia, to możesz szukać też używki na olx. Obecnie można zwracać sprzęt kupiony w sklepie przez internet, jeśli nie pasuje.
3
Obydwa transfery byłyby wielce przydatne.
0
@JarekS Trenera za rok może nie być. Inna sprawa, że jak typ nie odpali na wypożyczeniu, to jego wartość może zmaleć. O co chodzi z tym Yamalem 9/10?
0
@Qlimax86 Ta kolumna ma być na baterię czy 220V?
Może coś tego typu:
https://www.megascena.pl/naglosnienie-przenosnie-kolumny-mobilne/?sort=pd
1
@Qlimax86 Nie jestem specem, ale wydaje się, że musisz kupić kolumnę aktywną z bluetooth, jeśli muza ma być bezprzewodowo z lapka. No i jakiś mikrofon bezprzewodowy z odbiornikiem, który będzie podłączony do kolumny. Budżet trochę mały, ale mikrofon widziałem za 150 zł, zostaje 450 na kolumnę. Może używaną.
5
Oto nasz wódz na białym koniu.
1
@GeneralXavi Nie wróci, bo wszystko jest teraz komercją dla kasy, a młode łby częściej zaglądają w lusterko i na Instagrama, niż mają zwierzęcą ambicje doskonalenia się dla siebie samego. Dodatkowo granie jest bardziej fizyczne. To trochę jak z filmami - kiedyś były mniejsze możliwości, a filmy miały więcej treści.
Vini to top skrzydłowy, ale bardziej efektywny niż efektowny. Jeśli dostanie ZP, to za
efektywność, a nie taniec z piłką.
1
@DLFCB Nie ma skali dla zakłamania tego typa. PiS wymięka przy takim poziomie łgarstwa. PZPR może by dotrzymała kroku.
3
Kurze dylematy.
https://x.com/Yoda4ever/status/1790002181103370323
0
@Elisan12 Na ekranie pressing Lewego wyglądał dobrze, szczególnie na początku, kiedy miał więcej sił.
Pedri mega kontrola trudnych piłek od obrońców, ale granie trochę asekuracyjne, mało kluczowych podań do przodu. Christensen solidny.
Cancelo ze swoim genem wariata z przodu, oczywiście musiał zepsuć kluczowe podanie.
Martinez drewno w rozegraniu, boi się jak dziecko przy pressingu rywala. Coraz mniej mi się podoba ten obrońca, do tego wcale nie jest jakiś mega solidny i dodatkowo szklanka.
Cubarci widać, że talent jak cholera, momentami trochę brakowało mu zdecydowania, jakby zbyt spokojnie toczył pojedynki z napastnikami, kiedy trzeba było mocniej docisnąć.
Brak schematów w ofensywie jest widoczny w każdym meczu, więc i w tym było to widać. Barca gra z przodu tiki-takę na czuja, zero wypracowanych schematów poza rzutami rożnymi. Dało się momentami zauważyć granie na Robercika, ale zazwyczaj był obstawiony. Generalnie fajny mecz do oglądania z trybun, mimo że bez wielkiej energii.
1
@Arden Ziomek przy pchaniu auta zerwał i miał identyczną bliznę.
Na żywo wygląda to makabrycznie.
1
Jak nie walnie ze dwa razy dubletu lub kolejnego hat-tricka, to nie ma szans.
No i dodatkowo reszta musiałaby się zblokować. Ciężki temat z tym pichichi Robercika.
2
@JarekS Roque to nieopierzony, kompletnie surowy kurczak z Brazylii.
Miota się jakby pierwszy raz wyskoczył z klatki. Taki typ potrzebuje ze dwa sezony ogrywania w klubie lub na wypożyczeniu. W obecnej sytuacji kadrowej nie ma na to możliwości, więc normalną decyzją jest wypożyczenie gdzieś do La Liga. Nie wiem czemu
agent, który sam go w to wpakował, chce koniecznie go wytransferować definitywnie.
Draka się zrobiła, jakby świat się miał zawalić, zamiast chłopaka zwyczajnie wypożyczyć.
Pokaże się dobrze, to wróci na wolne miejsce po Lewym albo na zmiennika innej dziewiątki.