RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak nie walnie ze dwa razy dubletu lub kolejnego hat-tricka, to nie ma szans.
No i dodatkowo reszta musiałaby się zblokować. Ciężki temat z tym pichichi Robercika.
2
@JarekS Roque to nieopierzony, kompletnie surowy kurczak z Brazylii.
Miota się jakby pierwszy raz wyskoczył z klatki. Taki typ potrzebuje ze dwa sezony ogrywania w klubie lub na wypożyczeniu. W obecnej sytuacji kadrowej nie ma na to możliwości, więc normalną decyzją jest wypożyczenie gdzieś do La Liga. Nie wiem czemu
agent, który sam go w to wpakował, chce koniecznie go wytransferować definitywnie.
Draka się zrobiła, jakby świat się miał zawalić, zamiast chłopaka zwyczajnie wypożyczyć.
Pokaże się dobrze, to wróci na wolne miejsce po Lewym albo na zmiennika innej dziewiątki.
0
@Cule1234 Agent chce chyba pozbawić Roque możliwości gry w Barcelonie. Jeśli rzeczywiście ma potencjał, to z wypożyczenia może wrócić, a po transferze raczej będzie trudno.
0
@bart_azz Ciężko, żeby w Barcelonie grał na ofensywnym pomocniku na stałe zawodnik, który nie za bardzo umie dryblować. Jedynie jako zadaniowiec.
W ogóle nadal w drużynie brakuje w porządnego interiora. Raphinha się przydaje, ale nie mając cech typowego pomocnika lub skrzydlowego, przy doinwestowanym składzie musi się liczyć z upychaniem go tam, gdzie się zależnie od sytuacji przyda.
7
@esem91 Bezsensowna zmiana, można było zdjąć kogoś innego.
Dobry mecz Lewusa, powinien mu dać szanse do końca.
0
@tbas Coś jest na rzeczy, momentami klepanina w środku bez efektu.
0
@Fake69 Xavi ball, tiki-taka z odzysku przeplatana lagą na Robercika.
0
Dobry meczyk się trafił, tylko trochę czuć wylewem w obronie.
Dobrze, że ten kwadratowy typ z przodu na razie nie wykańcza.
0
@KrychaFCB Tak to się pewnie skończy, bo Frankie dostanie ofertę przedłużenia z mniejszą pensją i raczej na takie coś nie pójdzie. Żeby chociaż rok przed końcem kontraktu dał zarobić ze 30 mln.
1
@Cule1234 Ciekawe co na to Roque.
Ja bym się na jego miejscu dał wypożyczyć, ale tylko tam gdzie jest opcja na granie. Jeśli definitywnie odejdzie do EPL, to o Barcelonie może zapomnieć. Za rok pewnie zwolni się miejsce na 9, jest szansa tam wskoczyć po dobrym sezonie.
4
Pisałbym się na taki przelot.
4
Silni razem chyba nie szczególnie lubią Jacka.
1
@97ketrab To jest bardzo dobry transfer na ławkę. Klub pewnie stanie na głowie, żeby kupić porządnego DM do podstawy, więc nie ma co marudzić. Przynajmniej będziemy mieć dwóch na pozycję, która świeciła pustkami.
4
Andrzej Nowak o zakłamaniu mediów rządowych.
0
@JarekS Poprzedni dyrektor sportowy wyglądał na bardziej ogarniętego w finansach niż w kwestiach sportowych. Obecny znowu jest jakimś wymysłem Barcelony. Ciężko u nas, bardzo ciężko z tą funkcją, tak jak i z porządnym trenerem.
Sprowadzenie Roque z zamiarem wzmocnienia składu było bezsensem, ale usadzenie go na amen również. Mam wrażenie, że obecnie uratować by go mogła tylko długa kontuzja Lewandowskiego. Niejeden młody zawodnik dostał większą szanse tylko dzięki temu. Szkoda chłopaka, na jego miejscu spróbowałbym jednak wypożyczenia.
13
Każdy kto miał psa, zna to spojrzenie.
https://x.com/buitengebieden/status/1789770920413794768
0
Statystyki błędów w tym sezonie ma nieciekawe.
Tylko ta ekipa reszty stoperów też taka sobie. Coś się z tego ulepi, ale jak słyszę Garcia czy Kounde, to mam złe przeczucia, a Iniago to szpital. Było trochę ograć tego Faye, przynajmniej byłoby wiadomo czy się już nadaje.
1
@Popitek12 Mou kiedyś.
0
@Amidamaru Jedyna możliwość to jakby w PSG kogoś od nas chcieli, oczywiście poza Cubarcim i Yamalem. No i cena pewnie 100 mln, gdyby go nam pożyczyli i by się dobrze pokazał.
0
Na ławkę byłby jak znalazł, szkoda że taka bieda i nie ma w kasie 30mln, a jak będzie to są pilniejsze potrzeby.
0
@Pawlusek Nico jeszcze ma szansę się rozwinąć. Styl gry ma podobny do Dembele, więc autobusy to trochę nie jego bajka, bo potrzebuje trochę miejsca. Oglądałem ostatnio jakiś mecz Bilbao z AM i przy ścisłym kryciu w polu karnym sporo psuł lub wycofywał do tyłu. Tak czy inaczej mega fajny skrzydłowy, na pewno rozruszałby nam lewą stronę.
0
@FcPortoFan1999 Bo nie liczę do pichichi, tylko dla porównania formy strzeleckiej w lidze w dwóch połowach sezonu. Karne to zazwyczaj prezenty od losu.
0
Bramki Lewego w lidze liczone bez karnych:
1 połowa sezonu - 6
2 połowa sezonu - 8
Zostało 4 kolejki.
4
Fagata zrobi wam niedzielę.
1
@GeneralXavi Brak Roberta na boisku nie czynił Barcy jakoś szczególnie osłabioną.
Mając Roque/Guiu/Ferran/Felix można wypełnić po nim przestrzeń bez transferu.
W kolejnym sezonie i tak szału nie będzie, więc nie ma się co napinać, a w LM też za wiele nie pokazał.
6
Donald i mur na granicy.
https://x.com/szef_dywizji/status/1789415547764949319
1
Robercik 2023/24 zagrania, asysty, bramki.
Na filmie wygląda normalnie jak nowy.
4
@Messibestplayerintheworld No i już w maju doczekaliśmy się Isaka, szybko poszło.
0
Grafik dał radę.
0
Ciekawy wywiad z Jeremy'm Evansem, któremu niedźwiedź omal nie odgryzł połowy twarzy, atakując go trzkrotnie, kiedy był na samotnym polowaniu. Dość znana sprawa w USA. Film 1h.17min.