RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Ciekawy typek, rusza się trochę jak Ruud Gullit.
0
@TR3YWAY Musiałby wypić sok z gumi-jagód, albo tego shota od Asterixa.
0
Jest jakaś zwinna 9tka na rynku oprócz Isaka?
All 21 of Alexander Isak's goals in 2023/24 so far
1
@PatrykBarca Ale tam to nie przeszkadza trzymać poziom sportowy, poza małymi wyjątkami. Bo są żelazne wymagania i dyscyplina.
4
Mam nadzieję, że seryjny samobójca do mnie za to nie przyjdzie.
0
@michal26 Z tego będzie głębsza zadyma, złapany na kłamstwie.
0
Przecież to jest jakaś abstrakcja.
1
Temat ma spory potencjał.
https://x.com/ABNPoland/status/1787179400141656199
15
Typ chce oszukać polskich ekspertów od gorzały, chyba się nie uda.
0
@Cule1234 Xavi to jakiś beton, ten chłopak spokojnie mógł więcej pograć.
0
Jak Małpa Została Polakiem - NOSACZ Sundajski
0
@Barcasub Jakby na rynku był mocny Holender, to też by rozważyli.
Charyzmatyczny Niemiec by im wywrócił klub do góry nogami.
2
To jest jakby oczywiste.
0
@MesQueUnClub96 Messi, Jordan, ...........
0
@kondzix2115
Edit.
Coś nawet chińczyka trudno znaleźć w tej cenie.
Kliknij sobie filtry w sklepach - 100-120Hz, HDR10, 55cali i szukaj najtańszego.
Może trafisz coś z resztek magazynowych, ale poniżej 2700 będzie trudno.
Nie kupuj TV za 2200 zł, bo to śmietnik, nawet tego w marketach nie wystawiają za wiele, bo obraz wygląda jak gówno. Ostatnio robiłem zwrot takiego TV, bo oczy bolały od patrzenia po tygodniu.
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/przekatna-ekranu-cal_55/technologia-hdr-high-dynamic-range_hdr10/czestotliwosc-odswiezania-ekranu_100-hz.120-hz?sort=price_asc
https://www.neonet.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/f/16142-przekatna-ekranu-cal:51---59/2686-odswiezanie-hz:100-hz--120-hz/14953-hdr:tak.html?dir=ASC&order=final_price
https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/tcl-telewizor-55qled860.bhtml
Popatrz jeszcze na Morele i Ole Ole. Broń bóg nie kupuj na Sferis.
0
@kondzix2115 W takiej cenie to chyba tylko TCL lub Hisense.
Byle miał 120Hz, dołóż coś do tej sumy to może taki kupisz.
9
Nie poświęci i jego głowa też nie poleci.
Większość Socios to stan umysłu, tak samo jak klub.
1
Pracownik zoo ratuje tonącego orangutana, który poszedł na dno fosy.
0
@kaamil1910 Zbyt ofensywna jak na Girone. Trzeba było bardziej się pilnować wiedząc, jak szybko oni przechodzą do kontry. To było ryzykowne granie, a Girona miała sporo okazji oprócz tej czwórki, którą nam wlepili.
0
Wracając do wczorajszego meczu, Xavi bardzo naiwnie pozwolił grać bardzo ofensywnie. Jakby nie wiedział, co znaczą kontry Girony. Ten mecz trzeba było zagrać spokojnie, może na remis. Trzymać kontrolę nad sytuacją. Taki rywal to sól w oku obecnej Barcelony. To było dość frywolne granie, a trzeba było być cwanym, skoro Girona to cholernie niewygodny przeciwnik.
0
Nic to nie da, jedynie porażki i katastrofalna gra do końca sezonu może by coś ruszyły.
4
Barcelona wygląda jak szkółka niedzielna, a nie poważny klub. Brakuje bata nad zawodnikami i trenerem, wszystko da się czymś wytłumaczyć i na koniec poklepać wzajemnie po ramieniu. Zero konsekwencji. Klub stracił piłkarzy, którzy mimo słabego zarządzania byli w stanie utrzymać Barcę na poziomie i cała zgnilizna wyszła na jaw.
Jak się widzi grę i struktury Bayernu czy Realu, to Barcelona wygląda jak karykatura klubu, zdolna wygrywać więcej tylko kiedy trafi się jej pokolenie gwiazd. Dramat jakiś, to czekanie na kolejny sezon w plecy.
3
@DonCarletto Założyłbym konto na Kafeteria.pl i gadałbym z babami o ciążach i tipsach.
7
Na taką wycieczkę bym się pisał.
0
Ciekawa rozmowa.
"Pakiet dla Ukrainy to blef! Warzecha & Dymek"
2
@ViscaelBarca2007 Fermin Lopez - mój zawodnik. Cieszę się z dobrego wyboru.
1
@Lionel_Messi10
1.Ruskie
2. Schabowy
3. Bigos
0
Patrząc po plotkach transferowych, to sporo mamy do kupienia. Pismaki dają radę z robotą. 3 miesiące ćpania clickbyte'owej dopaminy. Chwilowo wpadło mi w oko Garcia za Araujo. Tutaj mnie lekko zmroziło.
1
@barcowy1899 Sony bym sobie darował, mimo że sam mam dwa.
Ceny wystrzelone w górę w porównaniu do LG i Samsunga z tej samej półki technicznej.
LG C2 lub C3 - dobre TV do gier, często przewija się też SAMSUNG QE65S90C, tylko tam brak Dolby Vision, jeśli komuś na tym zależy.
3
Victor Roque i tak by nie zagrał z Gironą, więc żadna strata z tą grypą.