3

Kolejny co pragnie Barcy ponad wszystko jak kiedyś Umtiti.
Czekamy na płacz do rękawa Laporty.

0

@Emhyr Każdy napadzior na poziomie, młody i grający w południowy stylu będzie
lepszy od Lewusa. To akurat jest oczywiste.

0

@Emhyr W Barcelonie trzeba umieć grać na stojąco, tu nie ma dynamiki w akcjach.
Kibice Live piszą, że on partaczy, kiedy ma czas na myślenie. Plus za latynoski styl, minus za problemy ze statycznym graniem.

0

@macio_944 Wspaniałe czasy, nie ma to jak naukowy bełkot przeciwko medialnemu bełkotowi. Jedni i drudzy już dawno się skompromitowali dla pieniędzy i są równie niewiarygodni.

2

Jak taki kozak, że go na Barcę szykują, to niech bierze jakiś Ajax.

0

Nie ma to jak trochę banałów od pismaków, jutro będzie dobry humor lub gorszy.

3

Wszystko się wyjaśni w pierwszej połowie kolejnego sezonu.
Będzie pewnie jakieś wzmocnienie, Xavi zebrał jakieś doświadczenie, są młode łby i dobrze rokują. To wciąż młody trener, w obecnym sezonie zaliczył zjazd formy zespołu, zobaczymy czy wyciągnął z tego odpowiednie wnioski. Wróci Gavi, Pedri może się dłużej utrzyma bez kontuzji. Nie ma co dramatyzować.

1

@Borneo Przycisku atomowego nikt nam nie da, bez względu na władze.
Niemcom ten temat nie pasuje, woleliby nas bez takiego parasola. Amerykanie też
pewnie nie byliby jacyś przeszczęśliwi, bo to drażni ruskiego. To generalnie rozgrywka ponad polityką, bardziej strategiczna sprawa niż przepychanki między konserwami i liberałami. Jeśli USA będzie widzieć w tym sens, to zrealizuje taki plan, a nasza opcja polityczna będzie mieć małe znaczenie. Bo to tylko demonstracja strategiczna, prawdopodobnie bez realnej możliwości użycia tej broni. Nie ma co mieszać w to tej tragedii narodowej, jaką są nasze elity polityczne.

0

@Beztroskii To nie oznacza, że jeden czy drugi nie ogarnie gry tutaj, skille mają wystarczające. Obaj mają przesadzoną cenę. Plusy takie, że piłka im nie przeszkadza i pewnie dlatego te dwa nazwiska często się przewijają w mediach.
Kimmich to w ogóle jakaś bajka, drogi, 29 lat i tak jak napisałeś, nie ten model.
Kogoś muszą przystosować, klona Busiego na rynku nie widać.

4

Dobre podsumowanie sprawy broni atomowej w Polsce.

3

@gaucho104 Koeman miał pecha, źle trafił. Szkoda typa.

2

@Beztroskii Kimmich, Onana, Zubimendi, - na spokojnie wchodzą i grają.

0

@agaFCB Szpital miejski u mnie to rak najgorszy. Poza dużymi miastami medycyna nie trzyma poziomu w Polsce.

1

@esem91 Lepper jako wicepremier miał dostęp do tajnych danych.
Tych których nie powinien widzieć, a nie wiedział, że pewnych rzeczy w systemie pilnują źli i zabiją cię, jeśli je ujawnisz. Prosty temat. To ciągle agenturalny ulep, a nie państwo prawa. Nie łudźcie się. Kostecki też sobie zrobił samobójstwo. Pazik, Kościuk i Piotrowski - zabójcy Olewnika, też popełnili samobójstwa w więzieniach.
Czary mary, seryjny samobójca.

1

@bleble123 Defetyzm jest przesadzony. Jeśli klub udanie wkomponuje nowego DMa i kupi dodatkowo jakieś ciekawe wzmocnienie, to może być fajny sezon. Xavi zebrał więcej doświadczenia.

0

@Luccas Ferran jest warty 25-30mln i jeszcze dochodzi amortyzacja. Niesprzedajny grajek w takich okolicznościach. Wszyscy już wiedzą, że to wydmuszka.

0

To już Roque wydaje się lepszym zmiennikiem na ten moment. Najważniejsze, żeby Robert częściej siadał i dał im pograć. Guiu poza ważną bramką jakoś nie zachwycał.

1

@Radioactive9705 Życie Carlita (1993)

1

Wydawało się, że będzie mała śmierć La Ramblii po przedwczesnym końcu sezonu, a tu proszę, ruch jak w ulu.
Klub postawił bardziej na dopychanie obecnego projektu i walkę o coś konkretnego, niż nowe otwarcie i więcej czasu na rozbieg. Zapowiadane transfery trochę nie po mojej myśli, ale jakby kupili te niektóre marzenia Xaviego, to nie będzie jakiejś tragedii.
Nico pewnie i tak tu wyląduje za rok czy dwa, ale Onana podobno ma w tym okienku odfrunąć z Evertonu i okazja ucieknie. Olmo to nawet szkoda komentować, całe szczęście, że chociaż radzi sobie z piłką przy nodze.


5

Na koniec straszenie Luisem Enrique, no to lepiej niech się Xavi spisze.

1

Nowe rakietki dla Polaków.


0

Dla rozładowania stresu.


1

Czyli Silva już zaciera ręce. Byłbym spokojniejszy gdyby transfery nie były związane z zachciankami Xaviego, bo on poza Zubimendim i Bernardo pewnie świata nie widzi.

1

@kubix05 MZ trophy jedynie i WSK.

5

@Rust_Cohle Trądzik - dieta. Wykluczyć słodycze, ciasta, alk, fastfood, cukier.
Można spróbować diety eliminacyjnej - bez glutenu, laktozy.
Dobry dermatolog jeśli to nie pomoże.
Sporty walki, rower?

0

@kigani Zdaje się, że gra konkretnymi skrzydłowymi (np. tak jak w obecnym PSG) nie jest priorytetem klubu na to okienko i kolejny sezon. Nico pewnie dopiero za rok, trzeba się z tym pogodzić. Yamal, Raphinha, Felix i częściowo Cancelo to pomysł na najbliższy sezon, a kasa poleci w DM i Silvę, jeśli w ogóle będzie czym płacić.

0

Tylko jeśli klub chce koniecznie polecieć jedynie słuszną metodą pchania się środkiem
do bramki, za pomocą armii technicznych karzełków. Wtedy Silva jest oczywistym rozwiązaniem, szczególnie że jest gotowym produktem, a Pedri często znika na długi czas. Bardzo ciekawe, czy w zarządzie są jacyś trzeźwo myślący ludzie i postawią na bardziej przyszłościowe transfery, jeśli będzie pieniądz.

3

Krajowa patologia nęka Stanowskiego.

0

@JarekS Nie ma na rynku trenera z nazwiskiem, oprócz Niemców, których tu tak naprawdę nigdy nikt nie zatrudni. Klub idzie w kierunku zachowania stylu, będą kupować wszędobylskich karzełków i sterować nimi za pomocą sprawdzonej metody.

1

@aleksandrowielki Z Ferrana byłby mały zysk i strata zawodnika.
Dopóki się nie zamortyzuje jest niesprzedajny. Stracił połowę z zapłaconej ceny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?