10

Dzisiejsza La Rambla w oczekiwaniu na wiadomości z Barcelony.

11

Ach ten nasz rząd, Xavi przy nim wymięka.

2

@RoberDzik Tak, ale materiał ludzki był, w przeciwieństwie do sytuacji Koemana.
To zmienia optykę tej wypowiedzi Xaviego. To jest zrzucanie części swojej winy na finanse.

1

Wygląda, że ktoś się zwyczajnie wku..wił. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
Swoją drogą Xavi zaskoczył mnie słabym poziomem budowania jakości gry.
To raczej rozumny typ, zafiksowany na punkcie trenerki, a momentami zespół wyglądał, jakby nie miał sternika. Początkowo wydawał się być bardzo rozwojową opcją.

0

Po tym meczu z Almerią kibice powinni zażądać zmiany trenera, prezydenta i połowy składu. Dawno mi wygrany mecz nie zrył tak baniaka, kac jak cholera. Podobnie jak po wódzie, obrzydzenie na drugi dzień.

0

@Emhyr Tutaj i tak nie przyjdzie porządny doświadczony trener, więc co za różnica kogo wybiorą, i tak zrobią to spośród podejrzanych postaci z poza topu trenerskiego.

0

@Tarins Duża 9tka nie pogra w takim meczu.

2

Tym meczem chyba chłop chce się zwolnić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ObiektywnyKibic121 Tutaj wszyscy partaczą.

0

@Cvzx Pedri wygląda jakby miał zostać na zbliżonym do obecnego poziomie.
Nowym Iniestą to zdecydowanie on nie będzie.

0

@SirBobby Przy takiej grze bez tempa nawet nie ma jak mu podać.

5

Co za gówno ten mecz, tempo jak na treningu. Lewus zobaczy pichichi jak świnia niebo.

0

Źle trafili.

6

Aż mi się go szkoda zrobiło przez chwilę.

0

Jakikolwiek transfer będzie sporą niespodzianką.

1

@JohnnySilverhand Kimmich kosztowałby około 35mln. Doświadczony, ograny w LM. Przecież on ogarnia grę na DM, to dość uniwersalny piłkarz. W razie gdyby nie spasował, to bez problemu ktoś go weźmie.

7

Gdyby to wypożyczenie siadło, to mógłby być fajny skład z nowym DM i Nico.
Brakuje takiego zawodnika. Pomocników jak mrówków, zjedliby się nawzajem.

9

Stado owiec uwierzy rudemu pasterzowi we wszystko, czarne może być białe.
Nitka do przeczytania.

0

@MichalZZZ he he, niektórzy ludzie mają talent.

12

@Comentateiro Jak po tym całym bagnie - uwaleniu atomu, CPK, narobieniu syfu w systemie prawnym, debilnych oskarżeniach pisu o prorosyjskość, widzisz skok jakościowy, to ja nie mam pytań.
Beton wyborczy idzie za rządem na ślepo, ale centrum jest wkur..one i nie wiadomo co im odwali na wyborach.

2

@arasz1819 On nie pisze o ruskich prowokacjach tylko o tych bardziej lokalnych, typowych dla wszelkich polskich władz, które są akurat przy korycie.

1

Czas zrobić popkorn i zasiąść wygodnie w fotelu.

0

@MOLESTA Może takimi się czują, hajc jest, ciepełko, piłeczka krąży.

4

Kocie sprawy.

0

Uwielbiam dni, w których jest meczyk. Mają jakby więcej treści i jest na co czekać.

0

@Radioactive9705 Jedyna jego sensowna rola to Bond, tylko nieco zbyt wymuskany, przydałoby się więcej charyzmy.

3

Zagadka rozwiąże się prędzej czy później.

1

Gdyby ten seryjny samobójca działał na korzyść kraju, ale on niestety działa dla grup interesu, politycznych, agenturalnych lub finansowych. Z ochroną państwa ma to niewiele wspólnego.

1

W końcu wyjdzie, że sprzedadzą go ze strachu przed zmiennymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?