RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Dzisiejsza La Rambla w oczekiwaniu na wiadomości z Barcelony.
11
Ach ten nasz rząd, Xavi przy nim wymięka.
2
@RoberDzik Tak, ale materiał ludzki był, w przeciwieństwie do sytuacji Koemana.
To zmienia optykę tej wypowiedzi Xaviego. To jest zrzucanie części swojej winy na finanse.
1
Wygląda, że ktoś się zwyczajnie wku..wił. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu.
Swoją drogą Xavi zaskoczył mnie słabym poziomem budowania jakości gry.
To raczej rozumny typ, zafiksowany na punkcie trenerki, a momentami zespół wyglądał, jakby nie miał sternika. Początkowo wydawał się być bardzo rozwojową opcją.
0
Po tym meczu z Almerią kibice powinni zażądać zmiany trenera, prezydenta i połowy składu. Dawno mi wygrany mecz nie zrył tak baniaka, kac jak cholera. Podobnie jak po wódzie, obrzydzenie na drugi dzień.
0
@Emhyr Tutaj i tak nie przyjdzie porządny doświadczony trener, więc co za różnica kogo wybiorą, i tak zrobią to spośród podejrzanych postaci z poza topu trenerskiego.
0
@Tarins Duża 9tka nie pogra w takim meczu.
2
Tym meczem chyba chłop chce się zwolnić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ObiektywnyKibic121 Tutaj wszyscy partaczą.
0
@Cvzx Pedri wygląda jakby miał zostać na zbliżonym do obecnego poziomie.
Nowym Iniestą to zdecydowanie on nie będzie.
0
@SirBobby Przy takiej grze bez tempa nawet nie ma jak mu podać.
5
Co za gówno ten mecz, tempo jak na treningu. Lewus zobaczy pichichi jak świnia niebo.
0
Źle trafili.
6
Aż mi się go szkoda zrobiło przez chwilę.
0
Jakikolwiek transfer będzie sporą niespodzianką.
1
@JohnnySilverhand Kimmich kosztowałby około 35mln. Doświadczony, ograny w LM. Przecież on ogarnia grę na DM, to dość uniwersalny piłkarz. W razie gdyby nie spasował, to bez problemu ktoś go weźmie.
7
Gdyby to wypożyczenie siadło, to mógłby być fajny skład z nowym DM i Nico.
Brakuje takiego zawodnika. Pomocników jak mrówków, zjedliby się nawzajem.
9
Stado owiec uwierzy rudemu pasterzowi we wszystko, czarne może być białe.
Nitka do przeczytania.
0
@MichalZZZ he he, niektórzy ludzie mają talent.
12
@Comentateiro Jak po tym całym bagnie - uwaleniu atomu, CPK, narobieniu syfu w systemie prawnym, debilnych oskarżeniach pisu o prorosyjskość, widzisz skok jakościowy, to ja nie mam pytań.
Beton wyborczy idzie za rządem na ślepo, ale centrum jest wkur..one i nie wiadomo co im odwali na wyborach.
2
@arasz1819 On nie pisze o ruskich prowokacjach tylko o tych bardziej lokalnych, typowych dla wszelkich polskich władz, które są akurat przy korycie.
1
Czas zrobić popkorn i zasiąść wygodnie w fotelu.
0
@MOLESTA Może takimi się czują, hajc jest, ciepełko, piłeczka krąży.
4
Kocie sprawy.
0
Uwielbiam dni, w których jest meczyk. Mają jakby więcej treści i jest na co czekać.
0
@Radioactive9705 Jedyna jego sensowna rola to Bond, tylko nieco zbyt wymuskany, przydałoby się więcej charyzmy.
3
Zagadka rozwiąże się prędzej czy później.
1
Gdyby ten seryjny samobójca działał na korzyść kraju, ale on niestety działa dla grup interesu, politycznych, agenturalnych lub finansowych. Z ochroną państwa ma to niewiele wspólnego.
1
W końcu wyjdzie, że sprzedadzą go ze strachu przed zmiennymi.