2

Świat nie przestaje mnie zadziwiać.

4

@Kgorecki2500 Ten już się płaszczy przed żydowso-amerykańskim butem.
Nic się w naszej sytuacji nie zmieniło, tylko mordy inne.

2

Kasa.

5

Romario wbił szpileczkę fizycznej piłce, bo przy swoich warunkach fizycznych i braku chęci do ciężkich treningów mógłby mieć problem w dzisiejszych czasach.

0

@bartekvisca Tego nigdy nie wiadomo, może akurat będzie miał większy potencjał.

0

@ViscaelBarca2007 Sporo zależy od tego, co dostanie w transferach.
Obecny zespół ma dziury do załatania, jeśli ma być lepiej.

0

@Barcasub Ktokolwiek z potencjałem, żeby pogonić batem towarzystwo.
Czyli Flick, którego nie trudnią i tak. Xavi vs Marquez - reszta to puste karty.

0

Usyk w młodości nie był przyjemniaczkiem.
"W dzieciństwie ćwiczył karate, a potem przez kilka lat trenował piłkę nożną w juniorskich drużynach Tawriji Symferopol. W 2002 roku został usunięty z klubu po tym, jak podczas meczu pobił jednego z zawodników przeciwnej drużyny. Wkrótce potem postanowił podjąć treningi boksu[4]."

5

Niemce chyba przejarały przez tą legalizację zielska.


2

@Aragorn33 Może w końcu przestanie być najmądrzejszy, bo te jego komentarze dotyczą zbyt wielu dziedzin jak na jedną osobę. Kolejny twitterowy ekspert od wszystkiego.

0

@doc Obecnie przesadzili z napływem imigrantów i system nie ogarnia.
Pracowałem długo za granicą, większość imigrantów jednak pracuje, syf robi niekontrolowana nadwyżka wpuszczona przez lewusów w ostatnich 10 latach.

1

@Popitek12
1. Ali
Potem zazwyczaj padają nazwiska z innej ery:
Joe Louis, Jack Johnson, Rocky Marciano, Jack Dempsey
Gdyby ich pominąć, to dałbym na drugim Foremana, na trzecim Lenoxa Lewisa.


2

@FCB_dimiC Oni bardzo dobrze rozumieją złe skutki społeczne posiadania imigrantów, tak funkcjonują ich państwa od dawna. Większość z nich pracuje tam gdzie się słabo zarabia i nie ma możliwości awansu, zwyczajnie tyrają dla nich jak Ukraińcy dla nas. Może i są bardziej leniwi, ale ostatecznie robią tę czarną robotę, której nie ma ochoty wziąć rdzenny białas.
Zabójstwa, nawet te zbiorowe, nie obchodzą polityków, PKB się zgadza, karawana jedzie dalej. Władze mają zerową empatię, więc jak któryś inżynier czy lekarz rozjedzie ciężarówką 20 osób, to nawet im powieka nie drgnie.

9

0

@Arden Wszystko się rozegra między Xavim a Marquezem, cała reszta to pewnie plotki.

7

Celny strzał policjanta.

4

@MichuZ44 City nie ma podjazdu do tamtej Barcy, którą można było załatwić tylko
bardzo fizyczną i defensywną grą z lekką pomocą sędziego. City to podróba tamtej Barcy.

0

Uniknąć Niemca w klubie - to pewnie podstawowe kryteria.

2

@Popitek12 Drogba to był kocur jakich mało. Pogba to flop.

0

@Kgorecki2500 Kur..a, jestem skazany na Konfederację..

0

@Faro Wszystko na raz, ale to nie zmienia faktu, że brakuje mu ogrania, a obecnie jest zbyt surowy, żeby ogrywać go w Barcelonie. Wypożyczenie byłoby najlepsze.

0

Nagle przestanie być surowy?

1

@PatrykBarca Ewentualnie sok z gumi-jagód.

8

Zdolne psisko.

0

@Kgorecki2500 Ja głosuję przeciwko zielonemu ładowi, reszta mnie nie obchodzi.

0

Sprzedany. 70 piechotą nie chodzi, jeszcze kogoś dodamy.

1

Ciekawa rozmowa - Saleta, Raubo, Kostyra
"Oceniamy walkę Usyk - Fury"


2

@macio_944 Byłbym pierwszy raz od dawna bardzo ciekawy, jak będzie wyglądać gra Barcelony w kolejnym sezonie.

1

@Kgorecki2500 Mieszaniec - Wielkopolska/Małopolska.

9

Co za koszmar, poczekać do czerwca. Proponuję terapię i leczenie farmakologiczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?