0

Papa znowu się naraził.

7

Do piekła z nią.

3

@Arden Socjopata - ci najbardziej szkodzą.

0

Ciekawy kanał informacyjny na temat militariów - "Technika i Maszyny"

Czego JESZCZE brakuje Wojsku Polskiemu



Czy Polska potrzebuje "Tarczy Wschód"- fortyfikacji na granicy


Kiedy Polska Obrona Przeciwlotnicza będzie Gotowa


Europejska Tarcza Antyrakietowa - O Co CHODZI?



0

@Sulimo Pożyjemy zobaczymy. Chińczycy nie mają ograniczeń technologicznych, są rozpędzeni na max. Amerykanie nadal są spętani własnym systemem ograniczeń. Jeśli tego nie zrzucą, to nie dotrzymają kroku skośnookim.

3

0

@mmaciass Samemu można pobrać formularz wypełnić i wysłać pocztą, przy okazji zebrać podpisy od innych.

0

@DonAndrzejos Nikłe.

0

@Rewolucja123 Po jego walkach z rudym odechciało mi się boksu na parę lat.
Wał jak uj.

2

Przydałby się, bo bez porządnego ofensywnego pomocnika ciężko grać Barceloną.

2

Kot i mikrofon w Tokio.



0

@JarekS Nie ma szans na takie beznadziejne rozwiązanie, nie w obliczu potrzeb konkretnych transferów. Nikt nie wyda kasy za Araujo na zbędnych zawodników, którzy dodatkowo średnio się sprawdzili.

2

@Xpert77 Ja się zgadzam z Ćwiąkałą, przy obronie grającej jeszcze wyżej niż obecnie, Araujo będzie kluczowy. Dlatego pewnie zostanie i kasy na transfery nie będzie, poza zakupem Kimmicha za umiarkowane pieniądze. Ronald to cwaniak, nie zamierza nikogo za cokolwiek przepraszać, taki typ. Trochę słabe to jest, ale może się za to zmobilizuje i zrobi krok naprzód. Pewnie chce wycisnąć jak najwięcej kasy i dlatego ociąga się z podpisem.

4

Ciekawe czy zostanie.

1

@!34RC3!_0N4 Bardzo dobry dzik, ale obecnie to poziom drugiej drużyny, albo ligi portugalskiej. Dwa lata wypożyczenia lub rok, a potem sezon jako grający zmiennik w Barcelonie, zanim będzie gotowy do podstawy.
Surowiznę kupili.

3

Nie zapomnijcie o helikopterze.

0

@Arden Jeśli by nie dostał swojej szajby, to pewnie liczby miałby lepsze niż Lewy.
Co nie byłoby jakieś trudne, bo Robert miał długo spadek formy.

2

Pewnie wyciśnie co się da i zaakceptuje. Chyba że jest zatraconym helmutem z krwi i kości, to zostanie w swoim naturalnym środowisku.

0

@esem91 Podobny poziom, ale całkiem inny profil.

0

@Sulimo Iniago to totalny kiep, nie nadaje się.

1

To już na Euro lepiej niech pogra, chętnie popatrzę na mojego zawodnika.

0

Co będzie jak Flick napotka dobrze zaparkowany autobus?
Typowa Flick-ball sprawy nie załatwi.

0

@Dironixu Przyda się, i tak nie ma kasy ani lepszej propozycji na DM.
Wygląda, że jesteśmy na niego skazani.

4

@Kgorecki2500 Stara czerwona gnida.

0

@Radioactive9705 Byłem w kinie jako mały dzieciak. Jakiś zdołowany i mroczny ten film, tak go wspominam.

1

@Faro Nie, bo Kowalski to nie legenda klubu.

13

@Kgorecki2500 Choroba czerwonych oczu.

2

Szymon coś kombinuje.

1

To samo co u nas.

0

@lntrowertyk FDJ to 60-70mln, okazało się, że ma swoje wady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?