2

@tristan87 Największy śmieć w krajowej polityce.

1

@IronMan43 Pokazać się, mandat w PE ma funkcję reprezentatywną.
Tam nie ma realnej polityki, i tak rządzą Niemcy.

1

@Roobo Pożyjemy zobaczymy, pozycję wyjściową mają coraz lepszą.
Jeśli im zależy na suwerenności kraju i jego interesie, to strona konserwatywna powinna się dogadać. Jeśli wybiorą polityczne szachy i gierkę, to znaczy, że obie partie nie reprezentują interesu konserwatywnych wyborców.

0

@barcelonaLM Jedni i drudzy zarzekają się, że z nimi to nigdy.
Ale jak przyjdzie godzina zero, to w polityce wszystko jest możliwe.
Jeśli Bosak przytuli się do rudego lub będzie unikał władzy, to lepiej niech znika w cholerę.

0

@Comentateiro Widzę, że masz mocno dziecięce pojęcie o polityce.
W takiej sytuacji tłumaczenie nie ma sensu.

2

Bardzo ciekawe, czy Konfederacja będąca jak dotąd tylko partią krzykaczy, się wykrzaczy, czy się nie wykrzaczy. Taki rym mi wyszedł.
Cieszę się, że Zajączkowska przeszła. Pytanie, czy wolą kolekcjonować płaskoziemców, czy realnie coś robić dla kraju. Jeśli to pierwsze, to wypad z polityki.

0

@arasz1819 Czyli to, co wszyscy przed nim i po nim. Ale nie bój żaby, Grześ nie przepuści takiej okazji i na pewno coś odstawi.

1

RIP Kosiniak i 3D, Onet nacisnął spust, ale celował kto inny.

2

Chyba prezent na wybory od Rosjan.

0

@pluszek Exit pole po raz kolejny jakoś dziwnie myli się w tą samą stronę.
Ludzie zapamiętują wieczór wyborczy bardziej niż ostateczny wynik.

9

Niech się szykują na potężnego Grzesia, łatwo nie będzie.

0

@MessiForeverTheBest Mimo wszystko kompletny brak chętnych mnie dziwi.
Chodzi o kogoś z pomysłem na zmiany, lata mijają, a jednego chętnego nie widać.
Ludzie mający wszystko czasem szukają kolejnego wyzwania.

0

Na start z nową partią potrzeba 20 mln zł. Nie wiem, może polski biznes się boi agentury. Bo mając miliardy powinien już dawno próbować, a tu nic. Ciągle wybieramy między dżumą a cholerą.

2

Bardzo dobrze, szklany i drewniany transfer.

6

Słowo na niedzielę.

0

@mrboom Z takimi kwiatkami to tylko neurolog.

2

Ale że nawet Meller?

2

@tomek8756 Tak, ale akurat te fotki słabe.

0

@LatajacyHolender Moim zdaniem Diaz lepiej sobie radzi na małej przestrzeni, a w Barcelonie tak się gra bardzo często. Nico najlepiej wygląda w kontrze lub szybkim ataku, kiedy ma miejsce na mijanie na szybkości.

3

Skynet wypuścił swoje psy.

0

@Gall Obecnie mamy raczej Berlin i Waszyngton. Prawy najeźdźca jest używany jako straszak przez obie partie mainstreamowe, a lud naiwnie to łyka.

0

@Amigo_Blanco Tu bardziej chodzi o to, że te słowa dobrze opisują podział narodowy, który był i jest obecny, niż o samego Czartoryskiego.
Obecny rząd to nie żadna "opcja europejska" tylko banda sprzedajnych rodaków, udanie podszywająca się pod takową opcję. Można być opcją europejską, konserwatywną czy jakąkolwiek inną, a jednocześnie zachować samosterowność i współpracować z Berlinem. Do tego mamy jednak daleko.

0

@mmaciass W obecnej sytuacji każda nie będąca totalnym sługusem Berlina, czyli spoza obecnego (nie)rządu. Sytuacja wróciła do korzeni -
obóz niepodległościowy vs typowe polskie sprzedawczyki.

1

@Kgorecki2500 Podobnie, Polexit może trochę więcej bym dał.

27

Jaro dla zluzowania wyborczego napięcia:

1

@mmaciass Niezbyt przemyślane pytanie zadałeś. Może ten wpis trochę wyjaśni ci sytuację:


1

Rewelacja, przynajmniej będzie zdrowy.

2

Kimmich to cały czas jakaś abstrakcja, szczególnie z jego zarobkami.
Silva po odejściu Xaviego to chyba przeszłość.
Wróżenie z fusów: przyjdzie tylko niedrogi DM z umiarkowaną wypłatą, chyba że ktoś drogi odejdzie, to wtedy dodatkowo jakiś LS.

5

Merino Interiorem w Barcelonie, niezły żart.

10

Donald próbuje ratować wybory jedynym sobie znanym sposobem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?