RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Niemiec dopiął swego, zrealizował swój najważniejszy interes.
Nasz rząd napluł w twarz Polakom tą decyzją, większego poniżenia naszego kraju jak dotąd nie widziałem. Do tego zrobiliśmy to na własną prośbę.
0
Ciekawe kiedy odkopią "misiaczka".
4
Transport Lukaku.
0
@Safrani Prawdą jest, że prawicowe władze z założenia tworzą fatalne warunki osadzonym i dążą do kompletnego braku szacunku dla skazanych. Jednak jeśli jesteś z przeciwnej opcji politycznej, to w więzieniu władze Donalda bez problemu zadbają, żeby cię pognębić. Na tym poziomie nie ma litości. Nasz kraj to bagno, a seryjny samobójca to nie przypadek.
1
@Safrani Niekoniecznie. Ojciec mojego kumpla siedział rok w tym samym areszcie, podejrzewany o udział w aferze politycznej. Po czym został oczyszczony z zarzutów. Siedział w celi dla wyjątkowo niebezpiecznych, bo sama afera była gruba. Nie zawsze areszt oznacza winę.
2
Nie wiem, czy księdzu jest winny czy nie i czy doniesienia o takim traktowaniu są prawdziwe, natomiast wiem jak wygląda areszt w Polsce i do czego tamtejsze służby są zdolne. Mnie tam zabrano leki przeciwbólowe na które miałem dokumenty medyczne, przez co przeżyłem ten czas jak nieludzkie tortury, spałem po 5 godzin, więźniowie znęcali się ile wlezie, a po miesiącu wyszedłem wyglądając jak pół człowieka, schudłem 10 kg, a psycha jakbym z wojny wrócił. Gdyby mnie jakimś cudem sąd apelacyjny nie wyciągnął, to bym tego więzienia nie przeżył lub wyszedł kaleką.
Tam pracują ludzie uwielbiający znęcać się nad ludźmi, również lekarze. Po to się tam zatrudniają, bo społeczeństwo pozwala znęcać się nad więźniami.
8
Przynajmniej ma ludzkie cechy.
https://x.com/theneworctimes/status/1807460880247906664
6
Jakoś mi tych Francuzów w ogóle nie szkoda.
0
Cudowny prezydent.
3
Sprytne kocisko.
2
@marcin62 I tak i nie. Tak, bo ze słabymi dochodami trudno o lepsze życie dla potomstwa. Nie, bo przekazanie genów to nie jest sprawa błaha i każdy ma w tym swój najważniejszy biologiczny interes. Poza tym nie każdy jest memem jak ta laska i na przykład ma potencjał na podbicie świata bez bogatego tatusia.
5
Śpimy.
8
Ja miałem.
2
Zapamiętajmy.
1
Uczmy się historii na nowo.
3
I tak to się kręci.
0
@Rewolucja123 Pereira.
Czech wygląda jakby miał jeden tryb, a Brazol tylko czeka na taką postawę.
Ale kibicuję Prochazce, niech chłop nas zaskoczy.
2
Tego się nie da skomentować.
0
Aferka u somsiada.
13
Dobranoc.
5
Tak powinien wyglądać transfer Roque.
5
Książęta naszych czasów wiedzą jak wypoczywać.
2
@kubix05 To były mega wycieczki do miasteczka, ciepły chleb z piekarni i dziadek jako woźnica. Dziadek był ekscentrykiem i miał pomalowany na czerwono drewniana wóz z koniem o imieniu "Szkapa". Do Liskowa jeździliśmy, miejscowość kawałek od Kalisza.
25
Krzysia można cierpieć lub nie cierpieć, ale przynajmniej jest ktoś z zasięgami, kto potrafi konkretnie zjeb..ć takiego typa jak ta gnidka prof. Machcewicz. Swoją drogą, fajnych mamy profesorów w naszym nieszczęśliwym kraju. Próba wyprania Polaków z ich własnej historii nie skończy się dobrze dla tej ekipy.
0
Biedni lewicowcy, trafne określenie ich sytuacji.
0
@TheNekro94 Nie będzie, będzie, nie będzie, będzie, będzie inne, nie będzie, będzie.
Nieźle naiwny jesteś.
3
Może wcześniej sam się zawinie, jeśli się trafi dobra posadka w Brukseli.
1
@Radioactive9705 Ich pierwsza walka jest dla mnie najlepszym i najbardziej naładowanym siłą starciem bokserów, jakie kiedykolwiek widziałem. Naprawdę konkretne grzmoty.
0
U Niemca zabawy w narodowy socjalizm, powiało grozą.
0
@MesQueUnClub_87 Polska powoli zaczyna przypominać USA, podział społeczny/polityczny na pół, jedna wielka polaryzacja, sporo krewkich i z natury walczacych obywateli, populizm na obydwu biegunach politycznych, mordobicie celebrytów, sterydziarze gdzie się tylko nie spojrzeć. Europa Zachodnia poza emigrantami jest jakaś taka bardziej zintegrowana i spokojniejsza, nie ma takiego konfliktu jak w Polsce i USA.
Bartosiak gadał ostatnio, że w Europie żyje się obecnie lepiej niż w USA i chyba jest to prawda.