RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Repka słaba, wiadomo, ale za ten mecz trener powinien polecieć.
To był bardzo marne granie z Austrią, w obronie, rozegraniu i ataku.
Brak pomysłu na cokolwiek, jakby grała wypalona ekipa.
4
Książkowa zadyma w biurze Vectry, nawet sąsiad dostał za swoje.
16
Tam to mają naprawdę wesoło.
https://x.com/ABNPoland/status/1803889554149060948
12
Ile miesięcy/lat dajecie temu rządowi, czy może naród będzie tak głupi, że pozwoli demolować kraj przez całą kadencję?
1
@Radioactive9705 Spalenie w piecu byłoby bardziej odpowiednie.
2
@JarekS Przecież on ma jeszcze 2 lata kontraktu. Jeśli nie podpisze, to pewnie odejdzie w tym okienku za normalne pieniądze. Będą chcieli się go pozbyć jak najszybciej, skoro nie chce nowej umowy. Budowanie obrony na zawodniku z rocznym terminem ważności kompletnie nie miałoby sensu.
0
@Midast Kounde nie nadaje się na stałe na stopera, Martinez to katastrofa, drewno i szklanka, a Faye to niesprawdzony młodziak.
Barca musiałaby kupić jakościowego stopera, jeśli Araujo odejdzie.
To by miało sens, gdyby np. za 50 mln był do kupienia dobry obrońca, umiejący wyprowadzać piłkę i grać wysoko. Wtedy z transferu Araujo zostaje 40 mln do kieszeni.
2
To o skrzydłowym będzie można zapomnieć. Jeśli kupią tego placka, to znaczy, że nadal jesteśmy klub mem.
Niewyobrażalna głupota.
5
Poczekamy zobaczymy.
3
Araujo Cubarsi Christensen Faye.
Martineza spławić, bo jest beznadziejny.
4
Ciepełko dzisiaj.
4
Miś wiecznie żywy.
4
Idziemy w złą stronę.
1
@Safrani Nico to szybkobiegacz, nic dziwnego jeśli wybiorą Diaza.
0
@Colon Przyda się, ale poza Godziną Zero z ciekawą postacią i naśmiewaniem z polityków przez Maz&Stano, reszta mnie nie interesuje. No i debata się czasem jakaś trafi.
4
Niemiec już podłapał i bruździ.
0
@Arden ok, ale to straszny topór jak na Barcelonę.
1
Optymizmu nie przybyło.
Z Austryją remis, z Francją 0-3 w dupe i do domu.
Pytanie kto z pozostałej trójki wyjdzie.
0
Thuram to jakaś katastrofa, a do Barcy go tutaj proponowano.
1
Zdecydowanie bez zmian.
4
Czego nie rozumiesz Polaku?
10
Dzień dobry.
0
@GeneralXavi Lepiej, bo by coś przytrzymał i rozegrał z przodu. Co nie oznacza, że wynik byłby lepszy. Taki piłkarz to spora strata dla słabej repki.
0
@mkord To się wybija do przodu, a nie patelnie przeciwnikowi.
0
@ObiektywnyKibic121 Nieprawda, z przodu brakuje kogoś do przytrzymania piłki.
Każda strata piłkarza na poziomie jest u nas bolesna.
4
To wybicie przed golem Holendrów to był kryminał, nie wiem kto to był, ale łeb bym urwał na miejscu trenera.
1
Moment postrzelenia agresora.
0
Mini kilof. Takie typy są dla mnie zagadką.
0
@tbas Znaleźli sobie niszę i ją eksploatują - prawo rynku.
2
Do boju Polsko!