0

Repka słaba, wiadomo, ale za ten mecz trener powinien polecieć.
To był bardzo marne granie z Austrią, w obronie, rozegraniu i ataku.
Brak pomysłu na cokolwiek, jakby grała wypalona ekipa.

4

Książkowa zadyma w biurze Vectry, nawet sąsiad dostał za swoje.

16

12

Ile miesięcy/lat dajecie temu rządowi, czy może naród będzie tak głupi, że pozwoli demolować kraj przez całą kadencję?




1

@Radioactive9705 Spalenie w piecu byłoby bardziej odpowiednie.

2

@JarekS Przecież on ma jeszcze 2 lata kontraktu. Jeśli nie podpisze, to pewnie odejdzie w tym okienku za normalne pieniądze. Będą chcieli się go pozbyć jak najszybciej, skoro nie chce nowej umowy. Budowanie obrony na zawodniku z rocznym terminem ważności kompletnie nie miałoby sensu.

0

@Midast Kounde nie nadaje się na stałe na stopera, Martinez to katastrofa, drewno i szklanka, a Faye to niesprawdzony młodziak.
Barca musiałaby kupić jakościowego stopera, jeśli Araujo odejdzie.

To by miało sens, gdyby np. za 50 mln był do kupienia dobry obrońca, umiejący wyprowadzać piłkę i grać wysoko. Wtedy z transferu Araujo zostaje 40 mln do kieszeni.

2

To o skrzydłowym będzie można zapomnieć. Jeśli kupią tego placka, to znaczy, że nadal jesteśmy klub mem.
Niewyobrażalna głupota.

5

Poczekamy zobaczymy.

3

Araujo Cubarsi Christensen Faye.
Martineza spławić, bo jest beznadziejny.

4

Ciepełko dzisiaj.

4

Miś wiecznie żywy.

4

Idziemy w złą stronę.

1

@Safrani Nico to szybkobiegacz, nic dziwnego jeśli wybiorą Diaza.

0

@Colon Przyda się, ale poza Godziną Zero z ciekawą postacią i naśmiewaniem z polityków przez Maz&Stano, reszta mnie nie interesuje. No i debata się czasem jakaś trafi.

4

Niemiec już podłapał i bruździ.

0

@Arden ok, ale to straszny topór jak na Barcelonę.

1

Optymizmu nie przybyło.
Z Austryją remis, z Francją 0-3 w dupe i do domu.
Pytanie kto z pozostałej trójki wyjdzie.

0

Thuram to jakaś katastrofa, a do Barcy go tutaj proponowano.

1

Zdecydowanie bez zmian.

4

Czego nie rozumiesz Polaku?

10

Dzień dobry.

0

@GeneralXavi Lepiej, bo by coś przytrzymał i rozegrał z przodu. Co nie oznacza, że wynik byłby lepszy. Taki piłkarz to spora strata dla słabej repki.

0

@mkord To się wybija do przodu, a nie patelnie przeciwnikowi.

0

@ObiektywnyKibic121 Nieprawda, z przodu brakuje kogoś do przytrzymania piłki.
Każda strata piłkarza na poziomie jest u nas bolesna.

4

To wybicie przed golem Holendrów to był kryminał, nie wiem kto to był, ale łeb bym urwał na miejscu trenera.

1

Moment postrzelenia agresora.

0

Mini kilof. Takie typy są dla mnie zagadką.

0

@tbas Znaleźli sobie niszę i ją eksploatują - prawo rynku.

2

Do boju Polsko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?