0

@Aragorn33 To jest do 18 miesięcy, jeśli sąd nie odstąpi od paragrafu za przerabianie, to 3 lata w górę. Podobno marne szanse, ale zobaczymy jutro.

0

@Aragorn33 Cóż za wspaniały moment to będzie..

0

@Destroyer_of_Worlds Nie w głowie mi takie pomysły, za krótki wyrok.
Dodatkowo jestem pod leki podłączony i muszę być przy naszym NFZ.

2

@Sysia11 Nie, kupiłem coś w nieostrożny sposób.

0

@VegetaPolska Najłagodniej to na obrożę elektroniczną mogę liczyć.

0

Dziwny temat.

0

Skończy się podpisaniem Roberto, bo grać nie ma czym.
Jeszcze igrzyska i presezon, więc kolejni mogą wypaść.

5

@kubix05 Najlepsze czasy.

0

@John_Doe Kupiłem coś w sklepie, pewnie zakup kontrolowany.
Nie zostałem pomówiony przez kogokolwiek.

1

@Rust_Cohle Tak w przenośni napisałem, pewnie za 2 tyg areszt i czekanie na więzienie.

2

@Kgorecki2500 Plantacja w domu w celach zdrowotnych.
Robiłem masło do spania na noc, co jest zbrodnią, a nie przestępstwem, czyli od 3 lat w górę. Przerabianie substancji psychoaktywnych to zbrodnia, papiery medyczne nie ratują.
Jeśli wyrok minimalny wynosi 3 lata i taki dostanę, to apelacja nie ma sensu, bo tam też dostanę trzy.

0

Ale gówno, jutro rano mam sprawę sądową z prawdopodobnym wyrokiem 3 lat więzienia. Właśnie mnie prawnik poinformował, że w moim przypadku przy wyroku trzy lata nie ma apelacji i w razie wtopy nawet nowego sezonu nie zobaczę. Lipa jak cholera, miałem mieć minimum 6 miesięcy wolności, a tu może być za 2 tygodnie i bilet do pierdla. Jutro się pochwalę.

2

@Stinger_ Senna vs Prost

2

@Bobo25 Putin nie jest komunistą, to agenturalny nacjonalista, forma czystej mongolskiej agresji i okrucieństwa.

0

@Kgorecki2500 Ta sama narracja co u moich znajomych z czerwonymi korzeniami, też
się cieszą jak dzieci.

11

Przyszłość Francji.

0

Spokojny wypad na ryby.

2

@Matheu12 Przynajmniej wizję strategiczną ma rozumną i częściowo zgodną z naszą.

17

Uśmiechnięta Polska się uśmiecha.


1

@Tarins W Polandzie każdy patol jest mile widziany przez ekipę Donalda, byle szczuł głośno i we właściwą stronę.

1

@Arden W kwestii ukraińskiej treneiro jest jeszcze głupszy niż wygląda.

2

Babcia Kasia ma gadane trzeba przyznać.

3

W alternatywnej rzeczywistości..

5

No i bardzo dobrze, tylko wtedy bezwzględnie muszą kupić DM.

0

Film w artykule.

8

Nie pójdzie do Arabii w tym wieku i w dobrej formie, po co drążyć temat.
Chyba że mu dadzą 50mln za sezon.

13

Francja elegancja - daleko od mongołów, więc sobie pozwalają.



0

@damianex10 Mnie się udało, zrobiłem 79 i 400zł.
Od tego czasu się pilnuje i nie przekraczam 70, wtedy jest 200zł.
Polecam.

4

Giertych i nowe państwo prawa.

4

W sumie to 90/2000 było chyba najlepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?