RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 To jest do 18 miesięcy, jeśli sąd nie odstąpi od paragrafu za przerabianie, to 3 lata w górę. Podobno marne szanse, ale zobaczymy jutro.
0
@Aragorn33 Cóż za wspaniały moment to będzie..
0
@Destroyer_of_Worlds Nie w głowie mi takie pomysły, za krótki wyrok.
Dodatkowo jestem pod leki podłączony i muszę być przy naszym NFZ.
2
@Sysia11 Nie, kupiłem coś w nieostrożny sposób.
0
@VegetaPolska Najłagodniej to na obrożę elektroniczną mogę liczyć.
0
Dziwny temat.
0
Skończy się podpisaniem Roberto, bo grać nie ma czym.
Jeszcze igrzyska i presezon, więc kolejni mogą wypaść.
5
@kubix05 Najlepsze czasy.
0
@John_Doe Kupiłem coś w sklepie, pewnie zakup kontrolowany.
Nie zostałem pomówiony przez kogokolwiek.
1
@Rust_Cohle Tak w przenośni napisałem, pewnie za 2 tyg areszt i czekanie na więzienie.
2
@Kgorecki2500 Plantacja w domu w celach zdrowotnych.
Robiłem masło do spania na noc, co jest zbrodnią, a nie przestępstwem, czyli od 3 lat w górę. Przerabianie substancji psychoaktywnych to zbrodnia, papiery medyczne nie ratują.
Jeśli wyrok minimalny wynosi 3 lata i taki dostanę, to apelacja nie ma sensu, bo tam też dostanę trzy.
0
Ale gówno, jutro rano mam sprawę sądową z prawdopodobnym wyrokiem 3 lat więzienia. Właśnie mnie prawnik poinformował, że w moim przypadku przy wyroku trzy lata nie ma apelacji i w razie wtopy nawet nowego sezonu nie zobaczę. Lipa jak cholera, miałem mieć minimum 6 miesięcy wolności, a tu może być za 2 tygodnie i bilet do pierdla. Jutro się pochwalę.
2
@Stinger_ Senna vs Prost
2
@Bobo25 Putin nie jest komunistą, to agenturalny nacjonalista, forma czystej mongolskiej agresji i okrucieństwa.
0
@Kgorecki2500 Ta sama narracja co u moich znajomych z czerwonymi korzeniami, też
się cieszą jak dzieci.
11
Przyszłość Francji.
0
Spokojny wypad na ryby.
2
@Matheu12 Przynajmniej wizję strategiczną ma rozumną i częściowo zgodną z naszą.
17
Uśmiechnięta Polska się uśmiecha.
1
@Tarins W Polandzie każdy patol jest mile widziany przez ekipę Donalda, byle szczuł głośno i we właściwą stronę.
1
@Arden W kwestii ukraińskiej treneiro jest jeszcze głupszy niż wygląda.
2
Babcia Kasia ma gadane trzeba przyznać.
3
W alternatywnej rzeczywistości..
5
No i bardzo dobrze, tylko wtedy bezwzględnie muszą kupić DM.
0
Film w artykule.
8
Nie pójdzie do Arabii w tym wieku i w dobrej formie, po co drążyć temat.
Chyba że mu dadzą 50mln za sezon.
13
Francja elegancja - daleko od mongołów, więc sobie pozwalają.
0
@damianex10 Mnie się udało, zrobiłem 79 i 400zł.
Od tego czasu się pilnuje i nie przekraczam 70, wtedy jest 200zł.
Polecam.
4
Giertych i nowe państwo prawa.
4
W sumie to 90/2000 było chyba najlepiej.