0

@Comentateiro W Europie zamiana konserwatywnego liberalizmu na liberalizm lewicowy spowodowała wojnę i narastający kryzys imigrancki, czekasz na więcej?

7

@Ostatnikrwawygang Problemem Cancel Culture jest to, co właśnie napisałeś.
Przesadne demonizowanie osób, które komuś nie pasują ze względu na własne upodobania. Ja nie marzę o wymazaniu Jakuba Dymka, Marcina Giełzaka, Żukowskiej czy Matysiak, a Stanowski to konserwatywny liberał, nie konserwatysta.

14


"Nic w historii nie zdarzyło się częściej niż to, że ofiary stawały się ciemiężycielami po zdobyciu władzy.” — Thomas Sowell
"To mniej więcej to, co dzieje się obecnie w przypadku Cancel Culture."

Cancel Culture obecnie używane jest przez środowiska liberalno-lewicowe,
do dyskredytowania np. konserwatywnych dziennikarzy lub instytucji w celu wyeliminowania z życia publicznego, albo zszargania opinii.
Między innymi dlatego w zachodniej UE doszło w ciągu kilkunastu lat do zachwiania
równowagi politycznej i kulturowej, po prostu konserwatystów tam "dorżnięto".


2

Trochę klasyki na wieczór.


1

@kubix05 Żeby tylko mu tak uparcie nie ciekło spod dekla silnikowego i miał lepsze ładowanie, to maszyna byłaby git. Ale i tak wolałem Simsona Avo.

3

Wesołek z tego Elona.
Kto nie oglądał "The Godfather Part II", nie skuma.

1

Za to Polska jest uśmiechnięta.

3

@fart Polityka w USA i PL przez ostatnie lata zmieniła się w zarządzanie dwiema sektami, tu już nic nie jest i nie będzie normalne.

2

Republikanie, trampowe ucho i Polska.



7

@norbi77 Statystyki są zdecydowanie na niekorzyść imigrantów. To tylko przykład z czym mają tam do czynienia i co chcą nam wyhodować w naszym kraju.
Nasze przestępstwa nie mają tu nic do rzeczy.

5

Ale jak to.

0

Vance o Polsce 11 stycznia.


0

@FcPortoFan1999 Może być różnie, za wcześnie na lamenty, bo może zmiękczyć swoje drastyczne pomysły. No i nawet jeśli poleci po bandzie, to skutki nie muszą nas od razu zmieść z planszy.

1

@kuz Zobaczymy co nam ten fart przyniesie w przyszłości.

6

Kolejny Trampek.


0

@Donnie_Darko Na pewno nie przy obecnej władzy.

1

@BabyGang Dam radę, wszystko lepsze niż zakład karny.

0

@jacobFCB W domu jest jakaś elektronika do tej opaski, ustalają chyba 100-200 metrów. W godzinach pracy można być poza domem. Może jakieś wyznaczone godziny na zakupy. Czasem przepustka na kilka dni.

5

Donaldowi chyba słońce za mocno przygrzało.

1

@jacobFCB Jeśli wyrok nie przekracza 18 miesięcy, to pisze się podanie do zakładu karnego o możliwość odbycia kary w domu. Jak nie jest się patusem, to
zazwyczaj się zgadzają. Apelacja tym razem działa przeciwko mnie, bo składa ją prokuratura. Jest mała szansa, że tego nie zrobi, ale znikoma.

0

@BabyGang Ogrodnictwo domowe w celach medycznych.

1

@jacobFCB 1,5 roku więzienia, najpewniej z opaską elektroniczną w domu.
Minimum jakie mogłem dostać. Prokuratura złoży apelację, więc za pół roku będzie kolejna sprawa w Krakowie, mam nadzieję, że podtrzymają tam korzystny wyrok.

1

Ciekawe ilu jeszcze podobnych tu krąży.

5

Cyrk nie państwo.

0

Tramp dla Bloomberga.

4

Giertych - prawniczy guru uśmiechniętej Polski, sam uwikłany w jakieś machloje.

9

Wpis Mentzena dobrze przedstawiający patologię tymczasowych aresztowań, stworzoną przez PiSiorów. Areszt to straszne gówno, gorsze niż więzienie.
Wsadzanie tam ludzi na dłużej, jeśli nie jest to konieczne to głupota i nadużycie władzy sądowniczej.

5

Kocur na wieczór.


10

Kolejna grafika z torem lotu kulek.

0

@TR3YWAY 30-40 się zgarnie z rocznym kontraktem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?