0

@jacobFCB Ona jest lepsza niż Kidawa XD.

1

@kubix05 Stare dobre czasy, koszule w kratę i ogniska.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaczyna się zwijanie transferów. Jedyne co się uda to Olmo, bo to słaby interes.
Jesienią wraca Gavi, nie kupią wtedy kolejnego pomocnika.

0

@PatrykBarca Wlad by pewnie coś wyłapał i miałby porobione.
Mimo że był lepszym bokserem i dłużej panował na tronie.

0

Najlepszy kanał YT na temat historii boksu.
Potencjalne starcie między braćmi Kliczko.

2

Brzuch trochę przeszkadza, ale instynkt działa.
https://x.com/Yoda4ever/status/1817585863334990088

1

@FcPortoFan1999 Ktoś miał dobry pomysł, ale jak zwykle czyjeś interesy nie pozwoliły na jego realizację. Niemiec się przez to narodził od nowa.

0

Trochę szkoda.

"Plan Morgenthaua przedstawiono 9 września 1944 roku w trakcie II brytyjsko-amerykańskiej konferencji w m. Quebec (11–16 września 1944) i uzyskał poparcie Franklina Delano Roosevelta oraz Winstona Churchilla, krytykowali go jednak sekretarz stanu Cordell Hull i brytyjski minister spraw zagranicznych Anthony Eden, źle przyjęła go też amerykańska opinia publiczna i koła biznesowe. Ostatecznie w listopadzie 1944 roku został odrzucony przez Roosevelta"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Morgenthaua


0

Dla Olmo i Lipska ten transfer jest mega, więc na pewno go tu upchną.
Nie łudźmy się, że tak nie będzie.

0

Facebook i Instagram zawyżają rzeczywistą liczbę użytkowników o 400%.

1

@DonCarletto Bo to jest nieco przehajpowany grajek.

7

Łatwy temat.

0

@4drian0 Pochodzę z okolic czerwonego na mapie i nigdy tego nie słyszałem.

3

Nie chce to wypad, kolejny filmowiec tu niepotrzebny.

1

@Michael24 Gorzej niż PiS.

5

Zbigniew Herbert.



1

@MesQueUnClub96 Bo to bzdury, jeśli nie odejdzie, to ma inny plan niż Barca lub nie mamy pieniędzy.

2

Czy towarzysz już śpiewał dzisiaj na La Rambli?

0

Akurat nie miałem okazji spotkać.

0

@JordiAlbion Angole są ostatnio dziwni, sami chyba nie wiedzą czym obecnie chcą być.

4

"Trump zapowiedział, że powoła specjalną jednostkę federalną do walki z prześladowaniem Chrześcijan w USA."

4

Pokrzyczą pokrzyczą i sobie pójdą.

1

@kuz W Barcelonie zawsze najwięcej inwestują w ofensywę.
Pewnie kombinują, żeby zatkać pozycję DM po taniości, ze szkółki.

2

"Kot czarnołapy – gatunek drapieżnego ssaka z podrodziny kotów (Felinae) w obrębie rodziny kotowatych (Felidae), odkryty i opisany w 1824 roku przez Williama Burchella, najmniejszy przedstawiciel dzikich kotowatych w Afryce.
Występuje w Namibii przez Kalahari do Prowincji Przylądkowej Wschodniej w Południowej Afryce."


1

@kubix05 Dostałem pomarańczowy na komunię.

0

@kondzix2115 Na luzie. Tylko znajdź sobie jakiś dobry plan z doborem ćwiczeń.
3 dni w tygodniu to zupełnie normalna dawka treningowa.
https://kulturystyka.pl/trening-na-mase-3-dniowy/

0

@Kgorecki2500 Z tego może wyniknąć jakieś większe gówno.

0

@Essos Przy całej do niego antypatii - Mou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?