RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Ona jest lepsza niż Kidawa XD.
1
@kubix05 Stare dobre czasy, koszule w kratę i ogniska.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zaczyna się zwijanie transferów. Jedyne co się uda to Olmo, bo to słaby interes.
Jesienią wraca Gavi, nie kupią wtedy kolejnego pomocnika.
0
@PatrykBarca Wlad by pewnie coś wyłapał i miałby porobione.
Mimo że był lepszym bokserem i dłużej panował na tronie.
0
Najlepszy kanał YT na temat historii boksu.
Potencjalne starcie między braćmi Kliczko.
2
Brzuch trochę przeszkadza, ale instynkt działa.
https://x.com/Yoda4ever/status/1817585863334990088
1
@FcPortoFan1999 Ktoś miał dobry pomysł, ale jak zwykle czyjeś interesy nie pozwoliły na jego realizację. Niemiec się przez to narodził od nowa.
0
Trochę szkoda.
"Plan Morgenthaua przedstawiono 9 września 1944 roku w trakcie II brytyjsko-amerykańskiej konferencji w m. Quebec (11–16 września 1944) i uzyskał poparcie Franklina Delano Roosevelta oraz Winstona Churchilla, krytykowali go jednak sekretarz stanu Cordell Hull i brytyjski minister spraw zagranicznych Anthony Eden, źle przyjęła go też amerykańska opinia publiczna i koła biznesowe. Ostatecznie w listopadzie 1944 roku został odrzucony przez Roosevelta"
https://pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Morgenthaua
0
Dla Olmo i Lipska ten transfer jest mega, więc na pewno go tu upchną.
Nie łudźmy się, że tak nie będzie.
0
Facebook i Instagram zawyżają rzeczywistą liczbę użytkowników o 400%.
1
@DonCarletto Bo to jest nieco przehajpowany grajek.
7
Łatwy temat.
0
@4drian0 Pochodzę z okolic czerwonego na mapie i nigdy tego nie słyszałem.
3
Nie chce to wypad, kolejny filmowiec tu niepotrzebny.
1
@Michael24 Gorzej niż PiS.
2
Olimpiada.
https://x.com/PunchingCat/status/1817686577872810251
5
Zbigniew Herbert.
1
@MesQueUnClub96 Bo to bzdury, jeśli nie odejdzie, to ma inny plan niż Barca lub nie mamy pieniędzy.
2
Czy towarzysz już śpiewał dzisiaj na La Rambli?
0
Akurat nie miałem okazji spotkać.
0
@JordiAlbion Angole są ostatnio dziwni, sami chyba nie wiedzą czym obecnie chcą być.
4
"Trump zapowiedział, że powoła specjalną jednostkę federalną do walki z prześladowaniem Chrześcijan w USA."
4
Pokrzyczą pokrzyczą i sobie pójdą.
1
@kuz W Barcelonie zawsze najwięcej inwestują w ofensywę.
Pewnie kombinują, żeby zatkać pozycję DM po taniości, ze szkółki.
2
"Kot czarnołapy – gatunek drapieżnego ssaka z podrodziny kotów (Felinae) w obrębie rodziny kotowatych (Felidae), odkryty i opisany w 1824 roku przez Williama Burchella, najmniejszy przedstawiciel dzikich kotowatych w Afryce.
Występuje w Namibii przez Kalahari do Prowincji Przylądkowej Wschodniej w Południowej Afryce."
1
@kubix05 Dostałem pomarańczowy na komunię.
0
@kondzix2115 Na luzie. Tylko znajdź sobie jakiś dobry plan z doborem ćwiczeń.
3 dni w tygodniu to zupełnie normalna dawka treningowa.
https://kulturystyka.pl/trening-na-mase-3-dniowy/
0
@Kgorecki2500 Z tego może wyniknąć jakieś większe gówno.
0
@Essos Przy całej do niego antypatii - Mou