RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Essos Przy całej do niego antypatii - Mou
1
@Comentateiro Przecież to właśnie obecny system opierający się na neoliberalno-lewicowym porządku jest wypaczeniem kapitalizmu. Społecznym nośnikiem globalizmu jest obecnie kultura lewicowa. Demokracja przechodzi w swoją wypaczoną formę, jaką jest korporacyjny feudalizm. Likwidacja warstwy średniej i podział na bardzo bogatych i biedotę. Ludzie łykają lewicowe hasła, nie widząc jak demolowany jest podstawowy rdzeń systemu demokratycznego.
0
@paweldunajecfcb Na tej książce nikt się jeszcze nie zawiódł.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4875923/stulecie-chirurgow
9
@Comentateiro Tu bardziej chodzi o to, że ta wizja jest nierealizowalna, nigdy taką nie była. A to oznacza, że z tego będzie tylko zadyma kulturowa i nic więcej. Komuna od zawsze była utopią, nie z powodu danych czasów, tylko dlatego, że część ludzi nie ma ochoty w tym żyć. Jeśli myślisz, że zamordyzm był głównym powodem przez który ten system nie domagał, to jesteś bardzo naiwny.
1
@DLFCB To chyba może się pakować.
7
Serio typ tak zameldował na wizji?
0
@marcin62 Rozumiem, ale obecnie taki mamy klimat w Polsce, poza tym polityka jest brudna sama w sobie. Nie ma co biadać, że woda jest mokra. W PL i w USA jest pod tym względem podobnie.
1
@kubix05 Zrobiłeś mi flashbacka 40 lat wstecz do grubej komuny.
1
@marcin62 W Polsce mamy wojnę polityczną, wszystkie chwyty dozwolone po obu stronach. Cel uświęca środki, tutaj nawet śmierć i czyjaś tragedia to zwykły rekwizyt, a co dopiero jakaś laska w bieliźnie.
0
Bumy i gwiazda z Insta.
https://x.com/kirawontmiss/status/1816514557986427037
2
Prawda ekranu.
3
@fart Ruskiego zgubiła mongolska natura - poczuli krew, śmierć i podbój, no i weszli w to rękami i nogami, jak dzik w żołędzie nie patrząc na ryzyko i sens.
0
@kanver_ Pójdzie najwyżej za 30mln i 5mln zmiennych. Więcej nie jest wart, nikt za wybrakowany produkt nie da 40mln. Dodatkowo wszyscy wiedzą, że Barca musi.
1
Co do Rosji to dość kontrowersyjna teza, ale reszta się zgadza.
Szykujmy się na więcej, na razie to początek:
"@Bank Światowy o niesamowitej szansie i wyzwaniu dla #Afryki i światowej gospodarki: „W ciągu następnych 10 lat 1,1 miliarda młodych ludzi w krajach Globalnego Południa osiągnie wiek produkcyjny. Jednak w tym samym okresie i w tych samych krajach oczekuje się, że stworzymy tylko 325 milionów miejsc pracy”
0
@Rhaan On odstaje taktycznie, nie technicznie. Na 9tkę ma wystarczająco dobrą technikę, gdyby jego poziom piłkarski był na miejscu, to by nie było problemu.
Obecnie to jest poziom Barcy B, raczej bez szybkiego awansu do pierwszej drużyny.
Sprzedać i zapomnieć, bo trudno będzie go rozwijać w odpowiedni sposób.
0
Jak tam, wczasy się udały?
5
Impreza studencka.
4
Taka sytuacja.
6
Pepiki zawsze śmieszą.
0
@clyde Małpa lubi zabijanie, w domach nas okłamali, że to wielkie halo. Pracujemy, pijemy, uczymy się, zabijamy się, itd.
Normalka, szczególnie dla tych na górze, którzy montują ten temat.
I tak jest nieźle, że jest internet i więcej wiadomo, kto tym interesem kręci.
0
Zwijamy interesy, będą mokradła.
4
Konkretna imprezka.
7
Normalnie jak atak jakiś surykatek, mnie śmieszy.
0
Tylko wypożyczenie.
2
Niebawem spanie.
0
Trochę szczegółów z przesłuchania szefowej Secret Service.
4
Kamala Harris na wesoło.
https://x.com/Dayanneaci/status/1815145171194991062
13
Niektórym rodakom chyba mocno przygrzało w beret.
3
Polak po rusku w niemieckiej gazecie. Ciekawe, ile dostał za pisanie językiem
Miedwiediewa.
4
Bum i koniec Czarnej Perły.