RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mkord https://tulodz.pl/lodzkie/supermysliwce-f-35-beda-stacjonowaly-niedaleko-lodzi-kiedy-zobaczymy-je-na-niebie/xIvURCGJnaBQTgaxQWEL
1
Kłująca albo trująca.
4
Nasz samolocik, mój i twój.
2
Gołota, nasza najlepsza pięściarka.
2
Taka mała pomyłka.
2
Prawda, Niemcy od początku wojny i smarowania ruskim, poprzez ingerencje w naszą politykę i na koniec sprawę reperacji, raczej pogłębiły i tak już sporą niechęć do siebie u Polaków.
9
Lista naszych wesołków.
2
@Ojciec5tkidzieci Śmieć się teraz tłumaczy, a powinien z buta dostać.
0
@Arcybiskup Tu raczej chodzi o polityczną głębię całej sprawy, lud w Europie jest coraz bardziej wściekły i czasem wyraża swoje zdanie niszcząc system.
Rasa polityczna nadal brnie w ślepą uliczkę. Pojedyncze ofiary i straty materialne są bez znaczenia w tego typu konflikcie, zawsze tak jest.
6
Dymy u Angoli.
7
Szkoda, że nie wiadomo kto jest na tej fotce.
2
Śpimy.
9
Jeśli dożyje.
0
@Derean Nie ma dobrej 9tki na rynku, takiej odpowiedniej.
0
@Patrykoss11 Megaloman, brak mentalności do lepszego wykorzystania talentu.
Musiał się odbić od Barcy, bo mu trochę brakuje.
1
Tak się kupuje piłkarza, który zagrał mega zawody przed całym światem.
Ale nie martwcie się, będzie nasz, bo to dla Lipska i Olmo interes życia, niestety.
3
Caracal.
0
@4drian0 No tak, a woda jest mokra.
1
Londyn to chyba nie jest oaza spokoju i bezpieczeństwa.
0
@TheNekro94 Zależy kto rządzi, republikanie raczej przykręcą im śrubę.
0
@Mocher Temat kupowania "bo nie ma nic lepszego" niezbyt się nie sprawdza.
Wypłata, sześć lat kontraktu, kontuzje, nie ta pozycja - transfer obciążony sporym ryzykiem.
1
"Wie o tym, ponieważ to oni są po części architektami tego wszystkiego – globalistyczna strategia „Dziel i rządź” jest w pełnym toku."
2
@VeB 1899 Akurat w stylu Ferrana to on nie gra, bo mu piłka nie przeszkadza.
Transfer z dupy, ale do rekina bym go nie porównywał.
0
W całej beznadziei tego transferu najlepsze jest to, że ten cały Olmo i tak będzie wzmocnieniem na lewej stronie, bo obecnie tam nie ma nawet jednego pomocnika lub napastnika z umiejętnością mijania i gry do przodu.
2
Ciekawe jak to się rozwinie.
2
Chłodzenie.
7
Ciekawe kto tam tak zawzięcie napada.
1
Niekwestionowani mistrzowie wagi ciężkiej od 1970 roku.
2
@MesQueUnClub96 Najbardziej obrzydliwe jest to, że w przerabianiu historii uczestniczą Polacy, widzący interes w urealnieniu niemieckich marzeń o częściowym wylogowaniu się z pełnej odpowiedzialności za II wojnę światową.
8
Piszemy historię na nowo.
https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art40866891-estera-flieger-niemiecka-bezczelnosc-nie-zna-granic
"Jak świętowano zamach na Hitlera w Muzeum Miasta Gdańska
16 lipca Konsulat Generalny Niemiec w Gdańsku zorganizował uroczystość upamiętniającą 80. rocznicę zamachu w Wilczym Szańcu. Gości zaprosił na Dwór Artusa, który jest częścią Muzeum Miasta Gdańska. Prof. Norbert Lammert, były przewodniczący Bundestagu, a dziś prezes Fundacji im. Konrada Adenauera, mówił o „powstaniu”, które jest symbolem „przyzwoitości i odwagi cywilnej”. Zorganizowali je – kontynuował – zamachowcy, którzy „nie byli oczywiście krystalicznymi demokratami”, ale „ludźmi swoich czasów, powiązanymi z realiami ich społecznego pochodzenia”.
"Lammert opowiadający o powstaniu symbolizującym przyzwoitość i odwagę cywilną nie miał na myśli – w przededniu rocznicy jego wybuchu – Powstania Warszawskiego. Tymi słowy opisał zamach na Adolfa Hitlera z 20 lipca 1944 r., którego organizatorem był pułkownik Stauffenberg."
"Kiedy na „obrońcę demokracji” kreował go kanclerz Olaf Scholz, Witold Jurasz w Onecie przypomniał, że pułkownik był gorliwym nazistą, nazywał Polaków „motłochem” i nie widział w nich nikogo więcej niż pracowników rolnych, a jego główną motywacją było ocalenie III Rzeszy od klęski. „Zamachowcy chcieli porozumieć się z zachodnimi aliantami, ale dla Polski widzieli rolę co najwyżej niemieckiej, jeśli nie półkolonii, to protektoratu” – wyjaśnił publicysta."
„Wspólna data oporu przeciwko Hitlerowi”