1

Kłująca albo trująca.

4

Nasz samolocik, mój i twój.

2

Gołota, nasza najlepsza pięściarka.

2

Taka mała pomyłka.

2

Prawda, Niemcy od początku wojny i smarowania ruskim, poprzez ingerencje w naszą politykę i na koniec sprawę reperacji, raczej pogłębiły i tak już sporą niechęć do siebie u Polaków.

9

Lista naszych wesołków.

2

@Ojciec5tkidzieci Śmieć się teraz tłumaczy, a powinien z buta dostać.

0

@Arcybiskup Tu raczej chodzi o polityczną głębię całej sprawy, lud w Europie jest coraz bardziej wściekły i czasem wyraża swoje zdanie niszcząc system.
Rasa polityczna nadal brnie w ślepą uliczkę. Pojedyncze ofiary i straty materialne są bez znaczenia w tego typu konflikcie, zawsze tak jest.

6

Dymy u Angoli.



7

Szkoda, że nie wiadomo kto jest na tej fotce.

2

Śpimy.

9

Jeśli dożyje.

0

@Derean Nie ma dobrej 9tki na rynku, takiej odpowiedniej.

0

@Patrykoss11 Megaloman, brak mentalności do lepszego wykorzystania talentu.
Musiał się odbić od Barcy, bo mu trochę brakuje.

1

Tak się kupuje piłkarza, który zagrał mega zawody przed całym światem.
Ale nie martwcie się, będzie nasz, bo to dla Lipska i Olmo interes życia, niestety.

3

Caracal.

0

@4drian0 No tak, a woda jest mokra.

1

Londyn to chyba nie jest oaza spokoju i bezpieczeństwa.


0

@TheNekro94 Zależy kto rządzi, republikanie raczej przykręcą im śrubę.

0

@Mocher Temat kupowania "bo nie ma nic lepszego" niezbyt się nie sprawdza.
Wypłata, sześć lat kontraktu, kontuzje, nie ta pozycja - transfer obciążony sporym ryzykiem.

1

"Wie o tym, ponieważ to oni są po części architektami tego wszystkiego – globalistyczna strategia „Dziel i rządź” jest w pełnym toku."

2

@VeB 1899 Akurat w stylu Ferrana to on nie gra, bo mu piłka nie przeszkadza.
Transfer z dupy, ale do rekina bym go nie porównywał.

0

W całej beznadziei tego transferu najlepsze jest to, że ten cały Olmo i tak będzie wzmocnieniem na lewej stronie, bo obecnie tam nie ma nawet jednego pomocnika lub napastnika z umiejętnością mijania i gry do przodu.

2

Ciekawe jak to się rozwinie.

2

Chłodzenie.

7

Ciekawe kto tam tak zawzięcie napada.

1

Niekwestionowani mistrzowie wagi ciężkiej od 1970 roku.

2

@MesQueUnClub96 Najbardziej obrzydliwe jest to, że w przerabianiu historii uczestniczą Polacy, widzący interes w urealnieniu niemieckich marzeń o częściowym wylogowaniu się z pełnej odpowiedzialności za II wojnę światową.

8

Piszemy historię na nowo.
https://www.rp.pl/opinie-polityczno-spoleczne/art40866891-estera-flieger-niemiecka-bezczelnosc-nie-zna-granic

"Jak świętowano zamach na Hitlera w Muzeum Miasta Gdańska

16 lipca Konsulat Generalny Niemiec w Gdańsku zorganizował uroczystość upamiętniającą 80. rocznicę zamachu w Wilczym Szańcu. Gości zaprosił na Dwór Artusa, który jest częścią Muzeum Miasta Gdańska. Prof. Norbert Lammert, były przewodniczący Bundestagu, a dziś prezes Fundacji im. Konrada Adenauera, mówił o „powstaniu”, które jest symbolem „przyzwoitości i odwagi cywilnej”. Zorganizowali je – kontynuował – zamachowcy, którzy „nie byli oczywiście krystalicznymi demokratami”, ale „ludźmi swoich czasów, powiązanymi z realiami ich społecznego pochodzenia”.
"Lammert opowiadający o powstaniu symbolizującym przyzwoitość i odwagę cywilną nie miał na myśli – w przededniu rocznicy jego wybuchu – Powstania Warszawskiego. Tymi słowy opisał zamach na Adolfa Hitlera z 20 lipca 1944 r., którego organizatorem był pułkownik Stauffenberg."

"Kiedy na „obrońcę demokracji” kreował go kanclerz Olaf Scholz, Witold Jurasz w Onecie przypomniał, że pułkownik był gorliwym nazistą, nazywał Polaków „motłochem” i nie widział w nich nikogo więcej niż pracowników rolnych, a jego główną motywacją było ocalenie III Rzeszy od klęski. „Zamachowcy chcieli porozumieć się z zachodnimi aliantami, ale dla Polski widzieli rolę co najwyżej niemieckiej, jeśli nie półkolonii, to protektoratu” – wyjaśnił publicysta."

„Wspólna data oporu przeciwko Hitlerowi”



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?