2

@Comentateiro Nie przejmuj się.

10

@Kapitan hawk Są pewne subtelne różnice, na zachodzie jest nieco gorzej.

2

Znienawidzony geopolityk o Kamali i Trumpie.
https://x.com/KoneserUnii/status/1823300180893966705

1

@mmaciass To są podobno jakieś trudne do ustalenia przetasowania polityczne w ruskim bagnie. Jakimś siłom przeszkadza i tyle. Powód może być daleki od typowych domniemywań, że to Ukraińcy lub GRU. Tam się łatwo usuwa przeszkody, nawet te pośrednie. Z tego co pamiętam to był zamach na niego, córka zginęła przez przypadek.

0

@kodi77 Jeśli o coś chodzi, to zazwyczaj o pieniądze lub kobiety.
Czyli w tym wypadku o pieniądze. Brak kasy w Barcelonie lub transfer za rok do klubu, który da wielką wypłatę.

1

@misterio Tu bardziej chodzi o to, że elektorat Konfederacji musi akceptować kandydata PiSu. W ostatnich wyborach konfiarze podzielili się na 3 części w II turze. Jedna zagłosowała na Dudę, druga na Trzaskowskiego, a trzecia nie poszła. PiS musi się z nimi liczyć, jeśli chce mieć jakieś szanse. Dlatego ich kandydat nie będzie z betonu partyjnego, tylko raczej jakaś mało znana twarz.

1

@Pnog37 On potrzebuje ze 2 lata, żeby nadrobić zaległości. To za długo.

0

@mmaciass Bo on tak naprawdę nie uczestniczy w grze kremlowskiej, jest jedynie ideologiem i geopolitykiem. To była inteligentniejsza twarz Rosji, jednak od kiedy z kacapów wylazł psychol, w Polsce przestano się nim interesować.

4

Latające koty.

0

@kuz Diaz radzi sobie w dryblingu pod presją rywala, w Barcelonie robi to kolosalną różnicę.

0

Liga 23/24
Nico: 5 bramek -14 asyst - 31 spotkań
Diaz: 8 bramek - 5 asyst - 37 spotkań
Leao: 9 bramek - 10 asyst - 34 spotkania

2

Pani dziennikarka od ruskiego agenta mogła uczestniczyć w grupie
"wejście" zaangażowanej w przejęcie TVP. Ciekawe jak to się rozwinie.

6

Dziki zachód w Skandynawii.





0

Taki temat.


0

Dzisiaj pomarańczowy wraca na Twittera, godzina 02.00 - wywiad
Muska z Trumpem na X. Komisja Eropejska straszy Elona. Jest odpowiedź.


1

Niedawno zadałem pytanie - kiedy chłopaki coś odwalą?
Obstawiałem Valencie.

0

Czyli czasowo Christensen wraca na DM, bo dramat będzie w pomocy.

0

Frankie i Pedri wracają na Valencie?

0

@maikeru Po pierwsze musieliby zgodzić się na sprzedaż ratalną.

0

@Pawel13sz Tak, bo mielibyśmy skrzydłowego.

7

@Dari0G Czekam aż w końcu ktoś tam konkretnie się rozpruje, ale to nie za tej władzy.

5

@ProMILs Konfdenci, oportuniści, naiwniacy i interesiarze.

14

Pani dziennikarka i jej portfolio.


5

Olaf prawi Polsce morały pod wybory, mając u siebie wielokrotnie większe bagno.

23

Test ciążowy.

1

@alone49 Kozy pasać.

0

Pomijając cały kwas, jeśli Nico zostanie w Bilbao, to przy wypożyczeniu Comana mielibyśmy zupełnie niezłą ofensywę - Yamal, Lewy, Coman, Raphinha, Olmo, Victor.

0

@HypeR Olmo musi grać z taką formą.

7

Pani dziennikarka razem z ówczesną opozycją atakowała Polskę za stręczenie
uchodźców, kiedy Kacapy zaczynały wojnę hybrydową na białoruskiej granicy.

6

Pani dziennikarka z zarzutami i jej relacja z przejęcia TVP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?