RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Wcześniej w historii to było prawie wszystko.
Obecnie jest dobrze, ale koła zębate dziejów właśnie się ruszyły - zobaczymy jak przestawią rzeczywistość. W tego typu machinacjach zazwyczaj powstają regionalne konflikty, zanim się wszystko od nowa ułoży. Pamiętaj, że mieszkamy na poligonie Europy.
4
@FcPortoFan1999 Na tym, że po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat jest możliwość, że dupa nam odpadnie jak coś pójdzie nie tak.
4
Nasz prezydent na ciężkie czasy.
https://x.com/KoneserUnii/status/1896121203070325062
0
@Kuchar Wygląda na to, że oni tego nie dźwigną ze względu na brak sił USA.
Wyznaczyli sobie misję zgniecenia systemu (ładu międzynarodowego), a nie mają na to potencjału, co zresztą widać po ostatnich wydarzeniach.
0
@Arcybiskup Jako wyborcy zostaliśmy postawieni w sytuacji bez wyjścia.
Zarówno strona konserwatywna jaki liberalna są beznadziejnie głupie i szkodliwe w swoim pojmowaniu obecnej sytuacji geopolitycznej.
Wybór między dżumą a cholerą, banda podporządkowanych zewnętrznym siłom pajacy, nazywających się politykami. Mimo wszystko mam wrażenie, że więcej szkody mogą narobić pisiory np. zamykając lotnisko w Jasionce pod presją Amerykanów. Gdyby byli u władzy oczywiście. W sumie to nie wiem, jakie ma uprawnienia prezydent względem tego typu sytuacji strategiczno-wojskowych.
0
Zrzutka na atom, zbierajcie u znajomych, w szkołach i kościołach.
0
Dziwne te wywody, Lewy i Raphinha to ambitne postacie. Nie wydaje się, żeby chcieli się ruszyć z takiego klubu jak Barcelona z własnej woli, mając miejsce w składzie.
0
Straszonko o Wuja Sama.
6
Czekam na te nowości od Turka.
3
Szewko trafnie o UE.
0
Andrew Michta to taka amerykańska kukła do wmawiania Polakom, że ich jedyną szansą na przeżycie jest robienie tego, czego Amerykanie sobie w danej chwili życzą.
0
@Cochise Tu chodzi o potencjał odstraszania takiego sojuszu, a nie wysyłanie kogokolwiek na Ukrainę.
1
Śpijmy spokojnie rodacy.
https://x.com/szef_dywizji/status/1895863290280218790
8
@michal26 Od kiedy to Kraśko jest kimkolwiek wartym uwagi, szczególnie w sprawach geopolityki.
0
@parpe To chyba oczywiste, że propozycja Trampka była nie do przyjęcia, skoro Zełeński wolał się pokłócić i wypier...lać do domu.
0
@michal26 Takie prawilne sentencje to nawet moja babcia ostatnio wypowiadała, po obejrzeniu wiadomości.
Co niby miał powiedzieć innego?
4
@parpe Miejmy nadzieję, że się nie obsrają i to się zrealizuje.
0
@Cochise
Liczebność armii:
Turca 500 tyś
Ukraina 800 tyś
Polska 150-200 tyś
Szwecja, Finlandia , Bałtowie - około 100 tyś razem w czasie pokoju, a na wojnę pewnie z 500 tyś.
Tak wiem, nadal nie mamy atomów i tylu rakiet balistycznych co kacapy.
Jednak jak widzisz Ukraina sama też nie ma, a jakoś daje radę.
0
@Cochise Turcja, Ukraina, Bałtowie, Szwecja, Finlandia.
3
Oddaj minerały, a my ci gwarantujemy bezpieczeństwo!
6
Czy leci z nami pilot?
"Czy można bardziej podważyć sens Unii Europejskiej niż poprzez obecność Marty Wcisło w komisji ds. bezpieczeństwa?"
1
@Arcybiskup Nikt poza administracją Trampa i Zeleńskiego nie ma pojęcia, jakie są założenia wałkowanego porozumienia między USA a Ukrainą, to po pierwsze. Po drugie myślenie, że tam doszło do całkowicie nieplanowanego zajścia z tragicznymi konsekwencjami to głęboka naiwność. Zełeński nie jest głupi. Skoro postąpił jak postąpił, to znaczy, że sytuacja zezwala na taki jest element rozgrywki.
Werdykt polskiego społeczeństwa jest podzielony po połowie i wyjątkowo głupi po obu stronach. Jedni w ciemno wierzą w Trampka, bez względu na jego zapędy wobec Polski, a drudzy w jakieś wyimaginowane europejskie siły zbrojne, których nigdy nie będzie.
Tylko własna polityka nakierowana na nasze interesy i sojusz z państwami żywo zainteresowanymi odpieraniem Rosji ma jakikolwiek sens, a nie płaszczenie się przez USA lub UE i czekanie na ich polecenia.
1
"Wyobraźcie sobie teraz, jak Trump prowadzi rozmowy w sprawie pokoju na bliskim wschodzie."
„Żydzi mają rację, muszą mieć rację, jadłem kiedyś sałatkę żydowską, z ziemniakami. To były dobre ziemniaki. Ale my mamy lepsze. Mamy najlepsze ziemniaki na świecie. Nasze ziemniaki pokonują ziemniaki żydowskie. Rozumiecie to?
Ale to nie chodzi o ziemniaki. Chodzi o pokój. Ja kocham pokój.
A Palestyna to jest strefa gazy.
Gazy są złe. Nie lubię mieć gazów. I nie mam.
To znaczy raz miałem, ale pokonałem te gazy.
Ten nieudacznik Biden też miał, ale ja nie mam”
1
@NeroTFP1 Szewko, Hubert Walas - GTBT.
2
"Oto Victoria Nuland w 2016 r., otwarcie składająca zeznania przed Kongresem na temat tego, jak głęboko USA rządziły rządem Ukrainy po zamachu stanu w 2014 r. Wyłożyła wszystko: doradcy USA osadzeni w 12 ukraińskich ministerstwach, przeszkolona przez Amerykanów policja w 18 miastach, amerykańskie ministerstwo skarbu zamykające 60 ukraińskich banków przy jednoczesnym chronieniu aktywów deponentów oraz fajne 266 milionów dolarów wydane na szkolenie ukraińskich żołnierzy. „Niesprowokowane”
2
Sensownie chłop gada.
5
Dłuższy wpis, warty przeczytania.
Jeszcze się może okazać, że Trampek strzeli sobie w stopę.
5
Zadyma.
https://x.com/KoneserUnii/status/1895556757164081484
0
@barcelonaLM Przemilczą.
2
@Miszak Na razie bardzo dobrze to rozgrywa.