RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"Volksdeutscher Selbstschutz – paramilitarna formacja złożona z przedstawicieli niemieckiej mniejszości narodowej zamieszkującej terytorium II Rzeczypospolitej, utworzona we wrześniu 1939 na okupowanych ziemiach polskich.
Selbstschutz utworzono oficjalnie podczas kampanii wrześniowej, jednak nazistowskie kierownictwo rozważało jego powołanie jeszcze przed rozpoczęciem wojny z Polską. W pierwszych miesiącach niemieckiej okupacji Selbstschutz uczestniczył w działaniach eksterminacyjnych wymierzonych w polską inteligencję, a brutalność i samowola jego członków budziła zaniepokojenie w kierownictwie SS. Do końca 1939 z rąk bojówek Selbstschutzu zginęły dziesiątki tysięcy Polaków, z czego najwięcej na terenach Pomorza."
0
@kamiVeB Polski prezydent i rząd są bez znaczenia w tej sprawie.
Nie będą mieli żadnego wpływu na wynik walki buldogów pod dywanem.
Potulnie wykonają polecenia, jakie by nie były. Gówno przyszło i możemy jedynie obserwować rozwój wydarzeń, taką mamy klasę polityczną.
1
Ale jak to..
https://www.theguardian.com/world/2025/feb/24/eu-spends-more-russian-oil-gas-than-financial-aid-ukraine-report
0
@fcbarcafan19 Ciekawe pomysły.
0
@FcPortoFan1999 Oni i tak są więksi i silniejsi.
"Niemcy mają zdecydowanie większą gospodarkę niż Polska. W 2023 roku PKB Niemiec wyniósł 4,3 biliona USD, podczas gdy Polski 680 miliardów USD."
0
Kogo obecnie La Rambla kupuje z tych choć trochę realnych?
Nie jestem w temacie od kilku miesięcy.
0
@FcPortoFan1999 O to dokładnie chodzi. Jedyny plus AFD, to szybszy upadek eko szajby i całej ferajny tym zarządzającej. Reszta same wielkie minusy.
1
@Mitch_Atleta Tak mi się właśnie zdawało, że był dołek, ale Madryt pomógł.
1
@Mitch_Atleta Ogrodnicy to ich ulubiona ofiara.
1
@norbi77 O to mi chodziło.
3
@Mitch_Atleta Ogródek w domu.
1
@pioz123 Pół roku to kawał czasu w celi.
1
@Ojciec5tkidzieci W Pińczowie, wyszedłem na dozór elektroniczny 11m-cy.
0
@norbi77 Wyniki i tabelę widywałem, ciekawi mnie czy są jakieś nowości w składzie, kto tam się wykluł na coś lepszego.
0
@Sulimo Tyle to wiem z TV, o Barcelonę pytam.
1
I'm back.
Szybkie streszczenie najważniejszych tematów z 6 miesięcy poproszę.
1
@paweldunajecfcb
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5017745/obled-na-krancu-swiata-wyprawa-statku-belgica-w-mrok-antarktycznej-nocy
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5040950/noc-w-lizbonie
2
Szop na doobranoc.
0
@kuz Jak ktoś z przodu nie błyśnie, to może być nieciekawie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Niezawisłe sądy uśmiechniętej Polski.
https://wiadomosci.wp.pl/upolityczniony-sedzia-zajal-sie-sprawa-romanowskiego-opinia-7059614759910208a
2
@partymaker Prawda, osiągną swój max, jest zdrowy i ciągle młody.
Dobry moment na odzyskanie kasy, a prochu już tutaj nie wymyśli.
1
@Xaviball Znak czasów, podobno to przygrywki do możliwych prób zablokowania twittera w UE w przyszłości.
0
@michal26 Bo on już też dziadek jest i jeszcze się stara być miły XD.
2
@siuuu Moim zdaniem ona wygra, bo więcej mediów za sobą.
7
Fragmenty wywiadu z Trumpem.
40
Tym razem białas nokautuje.
0
@pt9 Chyba myślą, że markowe pivoty w markecie stoją, wystarczy chcieć XD.
2
@tbas Ale zabawa była przednia.