0

Ostatnio nie dało rady włączyć dźwięku na stronie sport365, jest na to jakiś patent albo w ogóle inna propozycja?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca Działa Wam La Rambla?
U mnie nie działa w telefonie i na kompie. Można temu jakoś zaradzić?
Tylko przez gorące mogę wejść na dyskusje.

3

Trochę jak latawiec.

"Rosyjskie drony światłowodowe znacznie różnią się od konwencjonalnych bezzałogowych statków powietrznych (UAV) z widokiem z pierwszej osoby (FPV). Są sterowane za pomocą wyjątkowo długiego przewodu, który rozwija się na przestrzeni kilku kilometrów podczas lotu. Ponieważ drony te nie polegają na komunikacji radiowej, nawet najlepszy elektroniczny sprzęt EW jest wobec nich bezsilny."



https://www.pravda.com.ua/eng/articles/2025/01/13/7493257/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Komentarz usunięty

3

Patriotyzm już nie jest fuj u czerwonych.

2

@maroon Podobno, i Izrael chyba też.
Ale ten sam temat będzie z uzbrojeniem europejskim - tutaj również możemy być sterowani w wojnie, za pomocą zachodnich "przyjaciół". Jeśli akurat inaczej dogadają się z Ruskim.

0

"Okazuje się, że połowa europejskich myśliwców, systemów obrony powietrznej, a nawet brytyjskich bomb atomowych nie działa tylko na paliwie — działa na amerykańskich częściach zamiennych, oprogramowaniu i konserwacji. A co jeśli Waszyngton odłączy zasilanie? Powodzenia. F-35 i F-16 wymagają ciągłych aktualizacji ze strony USA, brytyjskie bomby atomowe Trident są dzierżawione i serwisowane w Ameryce, a niektórzy obawiają się, że USA mają ukryte „wyłączniki awaryjne” w swojej technologii. Niezależnie od tego, czy jest to przycisk, czy po prostu wstrzymane wsparcie, wynik jest taki sam — brak pomocy ze strony USA, brak działającej broni. Przy 55% importu broni do Europy ze Stanów Zjednoczonych przywódcy szukają Planu B. Może następnym razem przeczytają drobny druk."

0

Widzę po skrótach, że walka Pereira vs Ankalaev tragicznie nudna, co jest typowe dla Dagestańczyka. Pereira jak się jest ostrożnym i nie da się nabrać na ten jego krótki hak, też nie pokazuje za wiele, walki z Janem i Ankalevem blisko remisu. W czasach Jonesa i Cormiera nie byłoby mu dane tak wesoło wygrywać pas w LHW.

0

@michaleu Niebezpieczna jak każdy zawód kierowcy. Nie jeździłem tirem, mam prawo jazdy na kat. C i nie podeszła mi jazda w pracy ciężarówką.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

To jest zbyt mocne, więc wrzucam.
https://x.com/_Dyszek/status/1897693274657247717

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wolne sądy tym razem zrezygnowały z zagryzienia obywatela na zlecenie polityczne.

30

Przyjemne z pożytecznym.

0

Przemyślenia na temat francuskiej polityki.

"W „Dyplomacji” Kissinger podsumował postać Napoleona III cytatem Lorda Palmerstona, który stwierdził, że „pomysły rodziły się w jego głowie jak króliki w klatce”.
Kissinger dodał, że polityka zagraniczna Napoleona III „upadła nie dlatego, że brak mu było pomysłów, ale dlatego, że nie potrafił uporządkować swych aspiracji ani określić stosunków między nimi a rzeczywistością”.

O Francji XIX-wiecznej zaś pisał tak: „(…) w ostatecznym rozrachunku polityka międzynarodowa została oparta na brutalnej sile. A w takim świecie organicznie istniała przepaść między własnym wizerunkiem Francji jako kraju dominującego w Europie a jej zdolnością spełnienia tej wizji, przepaść, która do dzisiaj zgubnie wpływa na francuską politykę (…) skłonność Francji do sprzymierzania się z krajami, które gotowe są uznać jej dominację, była stałym czynnikiem we francuskiej polityce od czasów wojny krymskiej (…) Francja szukała powodzenia w paktach ze słabszymi partnerami”.

Słowa te autor pozwala sobie polecić uwadze czytelników i dzisiaj, gdy Emmanuel Macron mówi o mającym zostać „wkrótce” podpisanym pakcie Francji z Polską. Nie dlatego, że Polska nie powinna go podpisywać – tego stwierdzić nie można, nie znając jego treści – ale dlatego, aby w pakt ten nie uwierzyła. Podobnie zresztą jak w obietnice objęcia naszego kraju jakąś formą francuskiego parasola nuklearnego – w parasole nuklearne zasadniczo nie należy wierzyć w ogóle."

2

Wikingowie myślą o atomie.

0

@KamQiX Podobno 30-50 tyś rocznie realnie da się u nas przeszkolić.
Ale co to za szkolenie, nie wiem.

0

Szykujta się chłopy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 Ten sondaż to jakieś brednia.

4

Wesołe z nas kreatury.

0

Konkretne dzieło.

3

Nasz Pan Premier. Rokita wie co mówi.

27

1

@Eklerek Eva Murati - albańska prezenterka, aktorka, modelka.

0

@BezglutenowyPedri Logitech K740, płaska, podświetlana. Nie wyobrażam sobie życia bez tej klawiatury, ale wątpię, że jest jeszcze dostępna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?