7

Konsternacja.



Patole wychodzą, Angole wchodzą.

6

Pożyjemy zobaczymy.

0

Ciekawostka, jak kupi to jakaś opcja konserwatywna, to będziemy mieli odwrócenie
ról TVP/TVN w porównaniu do czasów pisowskich. Psikus losu.

0

@Zbyszard Fermin to mój zawodnik, ale trzeba brać pod uwagę, że on bardziej wychodzi na pozycję, niż gra z piłką przy nodze. Olmo jest zdecydowanie półkę wyżej na ten moment kariery, jest też bardziej elastyczny. Fermin miewa mecze, w których nie ma przestrzeni do swojego grania.

0

@stone80 Nie wiem, zapewne Wolskiemu chodzi o grube zarzuty dla Giertycha za aferę z Polnord, jako fan ośmiu gwiazdek bezczelnie zakłada jego niewinność.
Zgadzam się, Wolski jest od czołgów i niewiele więcej.

1

@Karzel
"Rumble to kanadyjska platforma materiałów wideo, której działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Przez pierwsze siedem lat figurowania Rumble w sieci, na treści składały się głównie tak zwane materiały wiralowe (wideo, newsy z innych mediów). W tym czasie Rumble publikowało swoje treści także na kanale YouTube pod tą samą nazwą. Jednak w sierpniu 2020 roku przedstawiciel serwisu, Devin Nunes, oskarżył YouTube o nadmierną cenzurę wobec swojego kanału i zaczął publikować filmy głównie właśnie na Rumble"

1

Google właśnie odkryło, że nie może już manipulować rynkiem wyszukiwania, aby wykluczyć swoich konkurentów. A wkrótce grupa reklamodawców i agencji odkryje, że nie może arbitralnie zaaranżować bojkotu Rumble & X. Dołączyliśmy (@rumblevideo)
do @X z pozwem, zobaczymy się sądzie.


8

Za wpisy na portalach więzienie dla białasa, dla imigranta za gwałt i zniszczone życie dziecka 180 godzin pracy, nawet nie poprawczak dla młodego gnojka.

"Gang pedofilów z Newcastle trafił do więzienia za gwałt na 13-latce."
https://www.bbc.com/news/uk-england-tyne-68446855

"Mężczyzna po prawej otrzymał wyrok w zawieszeniu, ponieważ w chwili ataków miał 15 lat, i został zobowiązany do wykonywania prac społecznych."


1

@LambiPL On jest dobrym analitykiem sprzętowym, ale rola medialna mocno go przerosła. Ludzie pokumali, że udaje geopolityka dla wyświetleń, do tego robi to w wyjątkowo głupi sposób. Jednocześnie razem z Kamizelą i Lisowskim tworzy jakieś kółko wzajemnej adoracji, skierowane na hejtowanie S&F.
To był kiedyś fajny chłopak, ale wypełzł z niego gnojek, co nie przeszkadza mi czytać jego wpisy o sprzęcie i wojnie.

3

@Cule1234 Transfer za rok XD.

2

Fanem Piegzika (młody pisarz/badacz historii wojen, uniwersytet w Tokio) nie jestem, ale to warto przeczytać. Oni za 20-30 lat zrobią z nas współwinnych wszystkiego.

1

@Katalończyk 99 Podlizywanie się tak toksycznemu osobnikowi, jakim jest Giertych, uważam za konkretną pajacerkę.

1

@LambiPL Po pierwsze dlatego, że to osobnik nie mający pojęcia o geopolityce i polityce, zabierający głos na ten temat, korzystając z zasięgów. Przy tym ukryty fan Silnych Razem, opychający im hasło "NATO nas obroni".

0

Po pierwsze to zatrudnienie tego pajaca było bezsensownym, komercyjnym pomysłem. Giertych i Wolski - piękna para.

0

@SkilledHydra16 Byle nie dali się wrobić w Haalanda.

0

@ikar34 Akurat pomocnicy wykurują się na ligę, w listopadzie dodatkowo Gavi.

0

Może to starzy kumple z przedszkola.

0

@iuiuiuiu Olmo piłka nie przeszkadza, co w Barcelonie jest kluczowe.
Torres właśnie na tym poległ.

1

@Uukasz_93 I jedyne co może robić, to szukać wolnych przestrzeni do końca życia.

3

Porównywanie Olmo do Torresa to odklejka.
Zupełnie inne atuty i poziom.

12

Kanał Zero świętuje swojego pranka.



5

@Alex1995 Obecnie większość mediów liberalno-lewicowych to ściek, nie tylko internetowych.

0

Aresztowanie za pisanie.

0

@Arden Nie trawię go najbardziej z całego składu.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma takiej możliwości, to jest nierozerwalny duet.

1

Komentarz usunięty

8

@FcPortoFan1999 Lobby żydowskie w USA jest monstrualne i niezatapialne.

3

Żydzi w swoim żywiole.



6

To niedobra jest.

4

Ferajna frajerów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?