RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Robal na dobranoc.
5
Śmiesznie tam w tej Angoli.
0
Konkretny fart - wypadek ciężarówki.
8
Drastyczne.
2
@TR3YWAY Wytrwałości, ciężkie czasy. U mnie było podobnie, leżąca babcia z demencją, dziadek nagle w ostatnim stadium raka płuc, wujek z nieoperacyjnym rakiem trzustki.
0
Jest moc.
0
@BORO_12 Tu będzie potrzebna jakaś kreatywna księgowość, bo nikt z Europy nie zapłaci pełnej kwoty, a sprzedać trzeba.
18
"5 sierpnia 1944 r. oddziały SS i policji niemieckiej oraz inne grupy zbrodniarzy pod dowództwem SS-Gruppenführera Heinza Reinefartha rozpoczęły ludobójstwo mieszkańców stołecznej Woli. W masowych egzekucjach zginęło - według różnych szacunków - od 40 do 60 tys. Polaków."
"21 maja 1989 r. zmarła Wanda Felicja Lurie, nazywana „Polską Niobe”. W trakcie Rzezi Woli podczas pacyfikacji Powstania Warszawskiego, będąc w 9 miesiącu ciąży, przeżyła własną egzekucję i rozstrzelanie trójki jej dzieci."
https://x.com/Sebasti00951011/status/1820204626807001567
0
@Never Zdaje się, że ostatnie dymy są wynikiem konfliktu, który wynikł
po zabójstwie dzieci. Pały muszą to ugasić.
1
Dymy w UK.
2
Czy ważki gryzą?
Rzekomo nie.
0
Każdy chce zostać w Barcelonie.
2
Nieletni imigranci kradną w Niemczech.
3
Żydzi nie odpuszczają.
2
Podatek od zakupu kota za 1000zł.
Trochę śmieszne.
https://biznes.interia.pl/podatki/news-podatek-od-kota-wlasciciel-zaplaci-albo-naloza-430-zl-kary,nId,7749355
7
Ciekawe jakie okoliczności łagodzące znajdzie sąd w UK.
1
W Angoli krwawo na weekend.
https://x.com/peacemaket71/status/1819758046945374537
5
Spanie.
5
@arasz1819 Dlatego, że polityka niemiecka chciała upadku Ukrainy, a po wymuszeniu przez USA zmiany stanowiska, nadal blokuje np. Taurusy i stara się
w miarę możliwości nie nękać ruskiego ile wlezie.
Absurdalne jest niezrozumienie, że dla tych państw sojusz interesów jest czymś naturalnym, a dostawy broni nie przeszkadzają. Nie wiem, może spałeś kiedy budowano NS2 i próbowano przeszkadzać w pomocy Ukrainie na początku wojny.
Polityka wielkich mocarstw nie zmienia się tak łatwo i jest odporna na wojny i inne zawirowania. Nie ma co nad tym płakać, ani zaklinać rzeczywistości, że tak nie jest. Tam się zabijamy, tu handlujemy. Takie tam układy silniejszych bytów.
Argument, że u Niemca recesja jest dość przewrotny, bo można nim wytłumaczyć wszystko. Przed wojną recesji nie było, a i tak układano się z kacapem ile wlezie.
6
Transport wodny tani i ekologiczny, ale nie dla Polski.
8
Porozumienie ponad podziałami.
2
Presja ma sens.
1
@MesQueUnClub96 Słaby, więc po co. Dzieci będą grać.
1
Łapy.
0
@mkord https://tulodz.pl/lodzkie/supermysliwce-f-35-beda-stacjonowaly-niedaleko-lodzi-kiedy-zobaczymy-je-na-niebie/xIvURCGJnaBQTgaxQWEL
1
Kłująca albo trująca.
4
Nasz samolocik, mój i twój.
2
Gołota, nasza najlepsza pięściarka.
2
Taka mała pomyłka.
2
Prawda, Niemcy od początku wojny i smarowania ruskim, poprzez ingerencje w naszą politykę i na koniec sprawę reperacji, raczej pogłębiły i tak już sporą niechęć do siebie u Polaków.