0

@BabyGang Ogrodnictwo domowe w celach medycznych.

1

@jacobFCB 1,5 roku więzienia, najpewniej z opaską elektroniczną w domu.
Minimum jakie mogłem dostać. Prokuratura złoży apelację, więc za pół roku będzie kolejna sprawa w Krakowie, mam nadzieję, że podtrzymają tam korzystny wyrok.

1

Ciekawe ilu jeszcze podobnych tu krąży.

5

Cyrk nie państwo.

0

Tramp dla Bloomberga.

4

Giertych - prawniczy guru uśmiechniętej Polski, sam uwikłany w jakieś machloje.

9

Wpis Mentzena dobrze przedstawiający patologię tymczasowych aresztowań, stworzoną przez PiSiorów. Areszt to straszne gówno, gorsze niż więzienie.
Wsadzanie tam ludzi na dłużej, jeśli nie jest to konieczne to głupota i nadużycie władzy sądowniczej.

5

Kocur na wieczór.


10

Kolejna grafika z torem lotu kulek.

0

@TR3YWAY 30-40 się zgarnie z rocznym kontraktem.

0

@michaelski Germanie (mam na myśli cały zachód) są tak wiarygodni jak skorpion w bajce o żabie i skorpionie. Przy czym Niemiec jest tam najgorszy.
W całej tej sytuacji za kilka lat, mogą nas uratować od wojny chyba tylko Chiny, jeśli stwierdzą, że pokój w Europie Wschodniej jest ich interesem. USA widzą nas głównie jako dawcę rekruta w potencjalnym konflikcie, ja się średnio do takiej roboty palę.

0

Trump i Vance - trochę szczegółów.

2

Wojczal o Trampku.

6

Żydzi dalej humanistyczni.

1

@negreanu Kraje zachodniej UE nie tylko same sobie zabrały możliwość reagowania. One w ogóle odpowiadają za tę wojnę.

0


@mmaciass Tramp zamierza docisnąć Chiny, najpierw gospodarczo, potem pewnie siłowo/militarnie. To oznacza wycofanie się z jednego frontu, czyli Ukrainy, żeby nie mieć dwóch obciążeń finansowych. To z kolei spowoduje danie ruskim oddechu, bo dostaną czas na przegrupowanie i ostateczne rozwiązanie sprawy ukraińskiej za jakieś 2-3 lata. Gdyby obecna wojna trwała jeszcze długo, wiązało by to kacapom ręce i oddalało moment urośnięcia w siłę ich armii.
Dlatego prezydentura Trampka skurczy nam okres, jaki będziemy mieć do ewentualnej godziny zero.


0

Here we go.

2

Araujo i Pedri to dodatek do składu, nie ma co na nich budować przyszłości Barcelony. Pojawiają się i znikają.

4

@Aragorn33 Tutaj plusów właściwie nie ma. Jedyny jaki się słyszy od ludzi znających się na rzeczy to taki, że szybciej i konkretniej będziemy wiedzieć, że wali się obecny system bezpieczeństwa, który i tak by się zawalił z hukiem, tylko później. USA nie mają siły na prymat, bajdurzenie demokratów przesunęło by tylko w czasie tę katastrofę. Ale mielibyśmy 2-3 lata więcej na zbrojenia. Trampek nam te lata zabierze.

0

@jakub1906 EPL po pierwsze nie nadaje się do oglądania, każdy mecz wygląda tak samo. Reszta jest bez znaczenia, mimo walki i intensywności ta liga jest nudna.

1

@kynio302 Dobranoc.

4

@PatrychoO Polska żyła i będzie żyć tak jak USA każą, nic się w tej kwestii nie zmieni. Jedynie Donald dostanie bana na demolowanie systemu.

0

@Aragorn33 Sprawy NATOwskie to jedno, a wpływ na naszą politykę krajową to drugie.

4

Jeśli Trampek dożyje tronu, to nasz rudzielec może mieć konkretnie kopane dupsko.
https://x.com/szef_dywizji/status/1812938486028378599

0

@Peciak Zapewne tak by było.

0

@Essos 9 minimum.

10

1

@Destroyer_of_Worlds Andreas Christensen na luzie 40, Kounde 60, Pedri 40+.
Coś tanio chcesz puścić naszych chłopaków.

0

@marcin62 Tak wygląda liberalno-lewicowa demokracja.
Małpy mogą wszystko, szczególnie kiedy sądy są pod kontrolą.

3

Szewko o zamachu i medialnym bagnie w USA.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?