1

Mam wrażenie, że ten piłkarz będzie cyklicznie generował problemy.
Taki typ po prostu.

8

Tomek widzi więcej.

0

Kimmich w Barcelonie to jakaś bajka, nie przy takich zarobkach.

2

Ochrona przez przypadek nie ogarnęła idealnego miejsca na strzał.


21

Palikot wyszedł spod swojego kamienia.

0

@Kgorecki2500 PSL to gówno od zawsze lepiące się do każdego, byle do koryta.
Kibel polskiej polityki. PL2050 to jakiś ulep zmontowany przez agenturę, dla zebrania głosów centrum i przyklejenia się potem do Rudego. Obrzydliwy duet politycznego smrodu.

1

@Arden Też mi się tak wydaje, Pedri jest przydatny, ale jak widać można grać bez
niego i być lepszym.

2

@Safrani
"W sklepie znajdują się produkty, które każdy zna, których nie musi dotknąć i zapoznać się z nimi. To przykładowo mleko, paczka chipsów lub napoje - wyjaśnia project manager w firmie HemiTech Łukasz Wawrzyńczyk. "

Szału raczej nie będzie, pewnie podstawowe produkty.


5

Biernacki się nie zatrzymuje.

0

Tytuł clickbajtowy, ale Rokity zawsze warto posłuchać.

5

Pamiętacie typa, który po zatonięciu małego statku przeżył 3 doby w kieszeni powietrznej na dnie oceanu?

Nagranie z kamery nurka/ratownika:



Cała historia:



1

Demencja.

2

@KamQiX Taką mają robotę, prokurator to zły, sędzia neutralny, adwokat dobry.
Prawo jest niedorzeczne w takim przypadku jak mój, a oni lecą tym schematem.

1

@TheNekro94 @ranger3120
Plantacja zdrowotna.

3

Półtora roku więzienia, sąd połączył paragrafy i dał w miarę ludzki wyrok.
Teraz pewnie apelacja prokuratury i kolejny rok czekania.
Jeśli tam mnie nie wrobią w 3,5 letni wyrok, to pewnie bransoletka elektroniczna
na 18 miesięcy. Na razie uciekłem spod topora.

0

@Tarins Nie umie wyprowadzać piłki pod presją rywala.
Wprowadzało to chaos w grze i brak płynności. W Barcelonie to widać, ze względu na styl.

11

Uśmiechnięta patologia wraca na salony.

2

Ciekawe jaki Iniago ma pomysł na nie bycie drewnianym u Flicka.

1

@BulaKG
"Stulecie chirurgów"
"Kruchy dom duszy"
Jürgen Thorwald

To cię na pewno zmusi do refleksji.

0

Czyżby szykował nam się nowy szpitalnik, cholernie drogi w utrzymaniu?

1

@sidi12843 Jedyny plus alkoholu nad zielskiem jest taki, że nie działa psychogennie.
Zapijesz raz w tygodniu i nie ma śladu poza kacem, a zioło coś tam po sobie zostawia.
Co nie zmienia faktu, że alk jest dużo bardziej niebezpieczny, bo to z jego powodu dochodzi do zabójstw, gwałtów, pobić i wypadków drogowych. Na mnie alkohol działa fizycznie katastrofalnie, nie piję ani kropli. Zielsko mam medyczne, minus taki, że nie mogę jeździć autem.

2

Z dźwiękiem.

1

@Arden Fizolem i montażystą wideo w branży sportowej.

6

Opierdol od ropuchy.

29

Lęk klimatyczny.

10

Polska 2024.

1

Ogłoszenie wyroku w piątek o 12.00.
Prokuratura żąda 3,5 roku i 20 tyś zł grzywny.
Sprawa poszła dla mnie pomyślnie, ale sąd ma związane ręce, ograniczają go paragrafy. Wóz albo przewóz, tylko nadzwyczajne złagodzenie kary może mnie uratować, inaczej odsiadka.

0

Zwijamy ten projekt, po co to komu.

0

@Colon Jacek Chmielnik.

1

@blakkudium Mój ulubiony aktor, ale jako rodak/człek to katastrofa ekologiczna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?