RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Braun - nasz ukryty agent w tym zagmatwanym świecie.
2
Matka natura ma konkretny rozmach.
11
Pod wpływem stresu, więc pewnie okaże się niewinny.
0
@Popitek12 Świniak w prime był bardzo mocny.
1
@Fenelon Wygląda jakby kierowca chciał go dobić.
6
Co za niespodzianka.
17
Pożyjemy zobaczymy.
Na razie ten rząd bije rekordy w udawaniu, że wściekle naprawia nasze
państwo z kartonu, jednocześnie głównie realizując swój interes polityczny.
1
To by miało sens, jeśli byłby w stanie utrzymać poziom choćby grającego rezerwowego.
Płacenie mu latami za grę gdzie indziej to kompletna lipa. Szanse marne, ale chyba najprędzej coś się z niego wyciągnie tutaj. Chyba że już jest kompletnym flopem, to wtedy Barca będzie mieć kolejnego Umtitiego na utrzymaniu. Nie ma co gadać o szybkości i dryblingu, bo bez tego wcześniej jakoś dawał radę. Problem w tym, że stracił swoje genialne czucie piłki i nie trafia. Dziwny temat.
2
W rzeczy samej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@NeroTFP1 Pasha chyba znowu chce dostać wp...ol. Trochę dziwny przeciwnik na odbudowanie ego. Jeden strzał i do widzenia.
0
@Kgorecki2500 Za 3.5 roku możemy w być zupełnie innej rzeczywistości, trudno przewidzieć wydarzenia. Może być rewolucja polityczna w całej UE, może być wojna lub jej konkretna zapowiedź, ludzie mogą nie wytrzymać zielonego gówna. Jeśli Donald wyjedzie do Brukseli, to ten rząd się sypnie. Sporo ludzi daje im 2 lata.
0
Krzyż na drogę, powodzenia na nowej drodze życia w germańskiej aptece.
Niektórym to strasznie źle w Barcelonie.
0
@JarekS Panie, odstępy w tekście.. Miej litość.
1
@fur_Deutschland Cr jest wyższy i lepiej grał głową, tyle.
0
@Encore Większy tatuaż to pewniak, że w baniaku glizdy.
0
@MOLESTA Guiu to po pierwsze kompletnie nijaki napastnik na ten moment i Chelsea również mocno ryzykuje. Pewnie skończy w średniaku La Liga, bo jakiegoś większego potencjału raczej tam nie widać.
3
Karne Lewego w LM to będzie koszmar. Skuteczność pod presją ma ostatnio tragiczną.
W LE z MU też niewiele brakowało, bramkarz prawie wyjął.
0
@Lucyfffer Ta choroba u Wichniarka jest znana.
2
Makijaż dobrze dobrany.
3
@macio_944 Nie wiem.
4
Niemiecka solidność.
1
@kubix05 Dobre czasy. Zaglądanie do studni było silnie mistycznym doznaniem.
3
Droga Ibrahima najmocniejsza.
https://x.com/Z191672738/status/1805158744038228385
4
Nic innego się nie sprawdzi.
3
@kubix05 Wychowałem się na papierówkach, trzy drzewa rosły pod domem.
Jabłka rewelacyjne, jedyny minus to wszędzie osy.
0
@KrychaFCB Lepszy Garcia niż ten drewniany Martinez.
7
Dobre spanie zawsze w cenie.
1
Ciepełko i meczyk, to lubimy.
5
Giertych podsumowany na wesoło.