3

Braun - nasz ukryty agent w tym zagmatwanym świecie.

2

Matka natura ma konkretny rozmach.

11

Pod wpływem stresu, więc pewnie okaże się niewinny.

0

@Popitek12 Świniak w prime był bardzo mocny.

1

@Fenelon Wygląda jakby kierowca chciał go dobić.

6

Co za niespodzianka.

17

Pożyjemy zobaczymy.
Na razie ten rząd bije rekordy w udawaniu, że wściekle naprawia nasze
państwo z kartonu, jednocześnie głównie realizując swój interes polityczny.

1

To by miało sens, jeśli byłby w stanie utrzymać poziom choćby grającego rezerwowego.
Płacenie mu latami za grę gdzie indziej to kompletna lipa. Szanse marne, ale chyba najprędzej coś się z niego wyciągnie tutaj. Chyba że już jest kompletnym flopem, to wtedy Barca będzie mieć kolejnego Umtitiego na utrzymaniu. Nie ma co gadać o szybkości i dryblingu, bo bez tego wcześniej jakoś dawał radę. Problem w tym, że stracił swoje genialne czucie piłki i nie trafia. Dziwny temat.

2

W rzeczy samej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP1 Pasha chyba znowu chce dostać wp...ol. Trochę dziwny przeciwnik na odbudowanie ego. Jeden strzał i do widzenia.

0

@Kgorecki2500 Za 3.5 roku możemy w być zupełnie innej rzeczywistości, trudno przewidzieć wydarzenia. Może być rewolucja polityczna w całej UE, może być wojna lub jej konkretna zapowiedź, ludzie mogą nie wytrzymać zielonego gówna. Jeśli Donald wyjedzie do Brukseli, to ten rząd się sypnie. Sporo ludzi daje im 2 lata.

0

Krzyż na drogę, powodzenia na nowej drodze życia w germańskiej aptece.
Niektórym to strasznie źle w Barcelonie.

0

@JarekS Panie, odstępy w tekście.. Miej litość.

1

@fur_Deutschland Cr jest wyższy i lepiej grał głową, tyle.

0

@Encore Większy tatuaż to pewniak, że w baniaku glizdy.

0

@MOLESTA Guiu to po pierwsze kompletnie nijaki napastnik na ten moment i Chelsea również mocno ryzykuje. Pewnie skończy w średniaku La Liga, bo jakiegoś większego potencjału raczej tam nie widać.

3

Karne Lewego w LM to będzie koszmar. Skuteczność pod presją ma ostatnio tragiczną.
W LE z MU też niewiele brakowało, bramkarz prawie wyjął.

0

@Lucyfffer Ta choroba u Wichniarka jest znana.

2

Makijaż dobrze dobrany.

3

@macio_944 Nie wiem.

4

Niemiecka solidność.

1

@kubix05 Dobre czasy. Zaglądanie do studni było silnie mistycznym doznaniem.

3

4

Nic innego się nie sprawdzi.

3

@kubix05 Wychowałem się na papierówkach, trzy drzewa rosły pod domem.
Jabłka rewelacyjne, jedyny minus to wszędzie osy.

0

@KrychaFCB Lepszy Garcia niż ten drewniany Martinez.

7

Dobre spanie zawsze w cenie.

1

Ciepełko i meczyk, to lubimy.

5

Giertych podsumowany na wesoło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?