0

@mmaciass W obecnej sytuacji każda nie będąca totalnym sługusem Berlina, czyli spoza obecnego (nie)rządu. Sytuacja wróciła do korzeni -
obóz niepodległościowy vs typowe polskie sprzedawczyki.

1

@Kgorecki2500 Podobnie, Polexit może trochę więcej bym dał.

27

Jaro dla zluzowania wyborczego napięcia:

1

@mmaciass Niezbyt przemyślane pytanie zadałeś. Może ten wpis trochę wyjaśni ci sytuację:


1

Rewelacja, przynajmniej będzie zdrowy.

2

Kimmich to cały czas jakaś abstrakcja, szczególnie z jego zarobkami.
Silva po odejściu Xaviego to chyba przeszłość.
Wróżenie z fusów: przyjdzie tylko niedrogi DM z umiarkowaną wypłatą, chyba że ktoś drogi odejdzie, to wtedy dodatkowo jakiś LS.

5

Merino Interiorem w Barcelonie, niezły żart.

10

Donald próbuje ratować wybory jedynym sobie znanym sposobem.

1

To chyba nie może być prawda.

4

Nie objadajcie się na noc.

2

Romantyczny seks.

1

Niemiec nadal Niemcem.

2

@jacobFCB Uśmiechnięte PZPR.

0

@Aragorn33 Wszyscy politycy są obrzydliwi, a pompowanie tej sprawy będzie mieć wymierne korzyści dla przyszłego bezpieczeństwa funkcjonariuszy. Akurat w tym przypadku naród powinien być intensywnie informowany o okolicznościach politycznych tej śmierci. To nie Adamowicz czy Smoleńsk, gdzie poza tragedią tak naprawdę nie było wiele więcej do komentowania, a na siłę to maglowano.

9

@jacobFCB Wygnać z kraju.

0

@Pawel13sz Poza tym, że Nico jest młodszy, to wolałbym Diaza.
Nico potrzebuje sporo wolnej przestrzeni, trochę jak Dembele.

5

Dobre pytanie.

8

Oranie tygrysa.

1

@HighestInTheRoom Polacy uczą się demokracji powoli, ale do teraz każdy kolejny rząd był nieco lepszy od poprzedniego. Tym razem zabrakło nowej opcji i wybrano powrót do starego bagna, które powinno odejść w niepamięć tak jak i PiS.

0

Niech się gdzieś wypożyczy i za rok zapraszamy, projekt z Pedrim niekoniecznie wypali.

6

Chyba będzie z tego spora zadyma.

6

Dobre pytanie.

10

Trójskok do koryta.

1

@tomek8756 Kolejna kobieta-koń w tenisie.

0

@Cule1234 Fizyczne może i było na dobrym poziomie. Najbardziej bolało kurczenie się, będąc atakowanym przez kogokolwiek.

1

@Kgorecki2500 Obie opcje są dobre.

0

@Pawlak1992 Po spyleniu całego taniego szrotu + Tobido, na jeden zakup pewnie by stykło. Pismaki atakują newsami, jakby klub jednak planował jakąś dużą sprzedaż.

0

To chyba bajka na dobranoc dla kibiców Barcelony, a właściwy do tej roli pomocnik pewnie wyląduje w Bayernie.

0

Od początku ten transfer wydawał mi się surrealistyczny. Od dawna brakuje takiego zawodnika, więc wiadomo, że go odpuszczą. Pomocników będzie w ciul, tylko żaden nie jest w stanie być konkretnie ofensywny i być stałym zagrożeniem w okolicy pola karnego.

2

@speed1 Ja nie jestem wyborcą PO, ale mogę ci coś na ten temat powiedzieć. Polski mainstreamowy wyborca wybiera emocjonalnie, nie merytorycznie. Nienawidzi drugiej strony, zarówno elektoratu jak i polityków - przełknie każde gówno, byle jego opcja wygrała. Politycy układają się do tego, skoro naród zawiść chłonie jak gąbka, to czemu mieliby tego nie rozegrać.

W przypadku Silnych Razem problem jest o tyle groźny, że oni często mają postawę antynarodową, więc bardzo chętnie zaakceptują władzę antyCPK czy taką, która chętnie zablokowałaby budowę muru na granicy, tym samym doprowadzając tam do jakiś tragedii. To jeden z wiekszych sukcesów niemieckiej polityki wobec Polski - wyhodowanie wyborcy, który zaakceptuje szkodzenie interesom własnego kraju.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?