RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Podejrzane są te gadki Araujo. Gdyby chciał zostać w klubie, to by inaczej ćwierkał. Pewnie chce dobrze zarobić i szykuje się do odlotu, a te jego wywody to tylko szopka dla kibiców. Jest takie powiedzenie - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze lub kobietę. Zazwyczaj się sprawdza.
4
Trochę więcej informacji na temat podpalaczy i ich metody.
1
@Pawlak1992 Szlemy mężczyzn oglądam od 20 lat, ale tenis kobiecy tylko kiedy Radwańska i Świątek odpaliły. Ostatnio brakuje w męskim tenisie tej wielkiej rywalizacji Federer, Djoković, Nadal. Stare odchodzi, nowe jeszcze nie przyszło.
3
Świat owadów, nitka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArcziArtt Raczej kogo w ogóle uda się Barcelonie wypchnąć. Cele zakupowe są dobrze określone - DM i LS. Wydaje się, że Flick nie wymyśli nic nowego w tej kwestii, bo zwyczajnie brakuje zawodników na tych pozycjach. Ciekawi mnie, jak ulepi obronę, jeśli Araujo odejdzie.
0
@kamilop Moim zdaniem dostanie jakiś pakiet startowy. Real będzie bardzo mocny.
Tak duża zmiana musi łączyć się z jakimś przemodelowaniem składu. Pewnie DM i LS, a reszta to kosmetyka.
0
@RichardWinters Turasy w płacz.
0
@FcPortoFan1999 Oni i tak są straceni, kacap nie odpuści, bo mu NATO i UE wpełznie pod nos. Po rozejmie wracają za 2 lata i zmiatają Ukrainę z planszy.
5
BVB musisz, jak kiedyś z Juve.
0
@Barcanajlepszyteam Mongoł jeb..ny.
2
Psia morda chyba się nieco przeliczył.
0
@FcPortoFan1999 Szopka dla elektoratu.
6
Wchodzimy do Europy.
0
@FcPortoFan1999 Zapewne na tych, które nic nie wniosą jest weselej.
4
W mediach wielkie komisje i napinka, a oni tam wszyscy mają ubaw po pachy.
https://x.com/KoneserUnii/status/1794006874292961658
0
@Inmessionate10 Za ogród oliwny w domu. To dopiero początek, czekam na drugą sprawę, wyrok 3 lata najpewniej.
0
@Cule1234 To jest jakby oczywiste.
1
Który lepszy?
0
@PatrykBarca Deco to żadna legenda.
1
Niemożliwe stało się możliwe.
Prawdziwy Niemiec trenerem Barcelony, koniec tego cholernego deja vu w każdym sezonie, w każdym meczu. Cieszę się już na rozpoczecie nowego sezonu, szczególnie że początek obecnego przesiedziałem w więzieniu, a neta tam nie było XD.
Xaviego mi szkoda, bo nie dość, że za wcześnie na taką dużą robotę, to jeszcze wypadł mu Gavi, Pedri, Dembele, Lewy znikał, plus brak DM.
0
@Aureczek Myślę, że lepszej okazji nie będzie, żeby kupić Kimmicha.
Wszystko się zgadza, cena ze 40mln, Flick trenerem, DM niezbędny i kasa na pewno się znajdzie. Prędzej Nico sobie odpuszczą.
0
@wojopancer LM z Bayernem i słaba reprezentacja Niemiec.
0
Zapinajmy pasy.
8
Na zdrowie.
1
Przynajmniej będzie się czym pobawić na tej wojnie.
1
Szkoda, ale Araujo to nie gwarant sukcesu. Byle stworzyli dobrą obronę.
1
@NeroTFP1 Wesoło tam nie mają, stręczyciele samic mają osobną celę i nie chodzą na spacer, bo by ich tam skatowali.
0
@messiiiiik Kiedyś pytałem o to samo i ktoś na SFD polecił mi Trek Isolate 100.
Pierdów nie było, ani innych atrakcji, więc byłem zadowolony. Najtańsze nie jest, ale Trek ma zazwyczaj dobre rzeczy.
0
@Albatros Felixa, reszta pewnie zostanie.