0

Zapinajmy pasy.

8

Na zdrowie.

1

Przynajmniej będzie się czym pobawić na tej wojnie.

1

Szkoda, ale Araujo to nie gwarant sukcesu. Byle stworzyli dobrą obronę.

1

@NeroTFP1 Wesoło tam nie mają, stręczyciele samic mają osobną celę i nie chodzą na spacer, bo by ich tam skatowali.

0

@messiiiiik Kiedyś pytałem o to samo i ktoś na SFD polecił mi Trek Isolate 100.
Pierdów nie było, ani innych atrakcji, więc byłem zadowolony. Najtańsze nie jest, ale Trek ma zazwyczaj dobre rzeczy.

0

@Albatros Felixa, reszta pewnie zostanie.

4

Ubogacenie w Belgii.

3

4

@cules100pro Frankie prosi o transfer.

0

Niebawem ruszy giełda nazwisk, czyli letnie okienko. Najbardziej ciekawi mnie, jak zostanie ulepiona obrona. Jeśli odejdzie Araujo, to chyba zabraknie jednego pewnego stopera.

3

@Safrani Obecnie można trochę zaryzykować, byle wyjść z zaklętego kręgu trenerów bliskich klubowi, którzy będą podtrzymywać patologię toczącą Barcelonę od dawna.
Marquez już czekał w kolejce i znowu by było "ty do mnie, ja do ciebie", styl najważniejszy przecież. Bardzo dobrze, że ktoś pierd..lnie w to kijem i dodatkowo będzie to Niemiec. Terapia szokowa na tę klubową zgniliznę, a ryzyko takie same jak z każdym innym trenerem.

9

Jak tam projekt oparty na Xavim, udał się?
Kolejny populista, byle do koryta.

1

Każdy trener to niewiadoma w naszym cyrku. Ten przynajmniej nie jest kolejnym ludzikiem z zaklętego kręgu i może coś się w końcu zmieni. Ciekawią mnie zmiany w kadrze, bo nowy szkoleniowiec to również projektowanie składu, transfery in/out.
Na tym można sporo zyskać lub stracić, zanim się w ogóle wyjdzie na boisko.

2

Soros przemówił.

4

Ciekawe jak długo pożyje.

1

Proponuję La Rambli utwór muzyczny na cześć Flicka w Barcelonie.

6

Wiedziałem, że on żyje.

2

@Faro Piękna biba, szkoda życia na te stresy panie Xavi.

0

@maroon Ciężki temat. Elektorat betonowy PO-PiS zawsze da swojemu około 30% w pierwszej turze, czyli razem zabiorą przynajmniej 60% głosów.
Resztę rozdzielą między siebie niedobitki - Bosak, Hołownia, Stanowski itp.
Choćby nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, takie są realia.
W II turze może znaleźć się tylko ktoś z dużym poparciem w elektoracie.

0

@Borneo Przecież tam jest właśnie to napisane, że sprawa krzyży nie ma znaczenia. Pytanie, po co Wyborcza pisze, że ma.

0

@MOLESTA Nie pisałem, że to odkrywcze.

0

@misterio Też jestem ciekawy.

0

Na zmiennika 9tki by się nadał.

1

@macio_944 Tak samo.

1

@macio_944 Jak Flick, to pewnie nie Onana tylko Kimmich. Swoją drogą ten wielki murzyn to jednak spore ryzyko. Ale ustrzelić takie trio, to byłby kozacki skład.

1

Sporo celnych uwag na temat wyborów prezydenckich. Ciekawy wpis.

0

@Kazragore Do więzienia.

1

@Popitek12 Trudne pytanie. Chyba wolałbym mieć w drużynie Rivaldo.
Sporo z dystansu strzelał, mniej efektowny. Zawsze byłem fanem Romario, ale to jednak mały cwaniaczek.

2

Pojechali zapytać Niemca, czy będzie umiał przestać być Niemcem XD.
A tak na serio, to pewnie łatwiej by było o Kimmicha, a Robercik też by pewnie coś zyskał. Mielibyśmy niemieckojęzyczny "deep state" w drużynie, w postaci Lewego, Gundogana i Kimmicha. Jedyni w pełni skomunikowani z trenerem ukryci kapitanowie.
Tylko czy Barcelona jest na to gotowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?